Campaign
Cmimi
Vendor


Mirë se vini në kategorinë tonë të orëve inteligjente, ku bashkimi i teknologjisë dhe modës takohet me kyçin tuaj. Orët inteligjente kanë evoluar shumë përtej matjes së thjeshtë të kohës, duke ofruar një botë karakteristikash që plotësojnë nevojat tuaja të jetesës aktive dhe lidhjes. Në këtë udhëzues gjithëpërfshirës, ne do t'ju ndihmojmë të lundroni në botën e orëve inteligjente, duke u siguruar që të gjeni atë të përsosur për të plotësuar stilin tuaj të jetesës.

Pse të zgjidhni një orë inteligjente?

Përpara se të zhytemi në detaje, le të shqyrtojmë disa arsye bindëse për të konsideruar shtimin e një ore inteligjente në koleksionin tuaj:

Lidhshmëri e përmirësuar: Orët inteligjente ju mbajnë të lidhur me botën tuaj dixhitale. Merrni njoftime, përgjigjuni telefonatave dhe kontrolloni mesazhet pa e prekur telefonin tuaj.

Fitnes dhe shëndet: Shumë orë inteligjente ofrojnë gjurmim të fitnesit, monitorim të rrahjeve të zemrës dhe analiza të gjumit, duke i bërë ato shoqërues idealë për udhëtimin tuaj shëndetësor.

Stili dhe personalizimi: Orët inteligjente vijnë në dizajne dhe materiale të ndryshme, duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj. Ju gjithashtu mund të personalizoni fytyrat dhe shiritat e orëve për t'iu përshtatur disponimit tuaj.

Komoditeti: Me veçori si asistentët zanorë, GPS dhe pagesat pa kontakt, orët inteligjente thjeshtojnë detyrat e përditshme dhe e bëjnë jetën më të përshtatshme.

Ekosistemi i aplikacioneve: Qasuni në një gamë të gjerë aplikacionesh dhe shërbimesh drejtpërdrejt nga kyçi i dorës, nga përditësimet e motit deri te kontrolli i muzikës dhe navigimi.

Zgjedhja e orës suaj inteligjente perfekte

Përzgjedhja e orës inteligjente të duhur kërkon shqyrtim të kujdesshëm të nevojave dhe preferencave tuaja:

  • Përputhshmëria: Sigurohuni që ora inteligjente që zgjidhni të jetë e përputhshme me sistemin operativ të telefonit inteligjent (p.sh. Android ose iOS).
  • Projektimi dhe ndërtimi: Vendosni për stilin, madhësinë dhe materialet që rezonojnë me shijen tuaj. Orët inteligjente variojnë nga të hijshme dhe moderne deri te të forta dhe sportive.
  • Karakteristikat: Përcaktoni veçoritë tuaja të domosdoshme. Jeni të interesuar kryesisht për gjurmimin e fitnesit, GPS, kontrollin e muzikës ose pagesat me celular?
  • Jetëgjatësia e baterisë: Merrni parasysh sa shpesh jeni të gatshëm të rikarikoni. Jetëgjatësia e baterisë ndryshon; disa orë inteligjente zgjasin një ditë, ndërsa të tjera ofrojnë performancë të zgjatur të baterisë.
  • Ndjekja e shëndetit: Nëse fitnesi dhe shëndeti janë prioritet, kërkoni orë inteligjente me sensorë të avancuar për gjurmimin e hapave, rrahjeve të zemrës, gjumit etj.
  • Rezistenca ndaj ujit: Kontrolloni vlerësimin e rezistencës ndaj ujit për t'u siguruar që ora juaj inteligjente mund të përballojë aktivitetet tuaja të lidhura me ujin.

Pyetjet e bëra më shpesh

Pyetje: A mund të bëj telefonata nga një orë inteligjente?

Përgjigje: Po, shumë orë inteligjente ofrojnë funksionalitet thirrjeje kur lidheni me telefonin tuaj inteligjent përmes Bluetooth.

Pyetje: A janë orët inteligjente të përshtatshme për sporte dhe aktivitete në natyrë?

A: Absolutisht! Shumë orë inteligjente janë të dizajnuara duke pasur parasysh entuziastët e sporteve dhe të ambienteve të jashtme, duke ofruar veçori si GPS, gjurmim aktiviteti dhe ndërtime të forta.

Në gjendje
6.027 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kieslect Smartwatch K11 AMOLED 1,39" Ultra AMOLED Ekrani gjithmonë në ekran Super kursim energjie për 40 ditë 20 stërvitje të integruara Rrahjet e zemrës, monitor i oksigjenit në gjak IP68 I papërshkueshëm nga uji Orë inteligjente Kieslect K11 AMOLED™, bateri...
Në gjendje
5.990 Lekë 4.990 Lekë
Ju kurseni: 1.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Kodi:k09-83
Në gjendje
810 Lekë 297 Lekë
Ju kurseni: 513 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Rripin e orës Kontakt Xiaomi MI Band 5 Blue me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: Blu Materiali: TPU Karakteristikat: Fleksibil E përputhshme:...
BrandKontaktoni StatusiNew
Në gjendje
5.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:k28-38
Në gjendje
1.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:3322
Në gjendje
4.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
kodi:kk-225
Në gjendje
1.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi: 7112
Në gjendje
2.040 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karikues i zgjuar i orës për modelin XiaoMi Watch S1
Në gjendje
3.490 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:k13-313
Në gjendje
6.493 Lekë 3.767 Lekë
Ju kurseni: 2.726 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT-së dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Smartwatch KSIX Urban 3 1,69" IPS Bluetooth me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyrë: Rozë i Artë Funksione: Njoftimet e thirrjeve dhe...
BrandKSIX StatusiNew
Në gjendje
6.027 Lekë
(Përfshirë taksat)
Orë e zgjuar Ju përcaktoni se kush jeni! Zëvendësimi i numrit online Monitorimi i rrahjeve të zemrës 12 mënyra sportive Jetëgjatësia e baterisë 20 ditë Emri i produktit Haylou RT Modeli i produktit Haylou LS05S Madhësia e trupit 45.5mm x 12.4mm Gjerësia e rripit 22 mm Pesha e orës...
Në gjendje
23.999 Lekë 21.599 Lekë
Ju kurseni: 2.400 Lekë (Përfshirë taksat)
Njihuni me Fitbit versa 2, një orë inteligjente që lartëson çdo moment. Përdorni zërin tuaj për të krijuar alarme, për të vendosur alarme rikujtuese për kohën e gjumit ose për të kontrolluar motin me amazon Alexa të integruar. Hidhni pamjen tuaj nga palestra në zyrë me dizajnin e saj modern dhe...
Në gjendje
4.800 Lekë 3.990 Lekë
Ju kurseni: 810 Lekë (Përfshirë taksat)
Orë inteligjente për fëmijë. E ngjashme me kartë Sim për të qenë në kontakt me fëmijët tuaj pa qenë nevoja e një aparati celular. Mund të gjeni vendodhjen në kohë reale. Buton SOS funksional në raste emergjente. TIPARI Ekrani me prekje KAMERA NGJYRË Blu, Rozë MATERIALI I...
NgjyrëBlu
Në gjendje
6.736 Lekë 4.338 Lekë
Ju kurseni: 2.398 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Smartwatch Denver Electronics SW181 Grey 1,7" me një çmim të pakrahasueshëm. Ekrani: 1,7" Lloji i orës: Orë inteligjente Ngjyra: Gri
Në gjendje
45.998 Lekë 36.799 Lekë
Ju kurseni: 9.199 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Orë inteligjente Samsung GALAXY WATCH 4 flori rozë 16 GB me një çmim të pakrahasueshëm. Lloji i orës: Orë inteligjente Ngjyrë: Ari rozë Rozë...
BrandSamsung StatusiNew
Në gjendje
6.999 Lekë 6.299 Lekë
Ju kurseni: 700 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
52.999 Lekë 47.699 Lekë
Ju kurseni: 5.300 Lekë (Përfshirë taksat)
Mundi dje gjithë ditën, çdo ditë. fēnix 5 është ora GPS premium multisport me rrahjet e zemrës me bazë dore, veçori të avancuara fitnesi dhe shirita të këmbyeshëm që ju lejojnë të shkoni nga vendi i punës në stërvitje pa ndërprerë hapat. Çfarëdo sporti që dëshironi të gjurmoni, fēnix 5 e ka të...
Në gjendje
45.000 Lekë 42.000 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Veçoritë L1 GPS, GLONASS, Galileo, QZSS dhe BeiDou Kompas Altimetër gjithmonë i ndezur Rezistent ndaj ujit 50 metra3 I certifikuar IP6X rezistent ndaj pluhurit2 Sensori i oksigjenit në gjak (aplikacioni i oksigjenit të gjakut) 4 Sensori elektrik i zemrës (aplikacioni EKG)...
Në gjendje
39.900 Lekë 32.990 Lekë
Ju kurseni: 6.910 Lekë (Përfshirë taksat)
SHPALL Lloji Super AMOLED Madhësia 1.5 inç Rezolucioni 480 x 480 piksele (~ 453 ppi densitet) Mbrojtja Kristal safiri Ekran gjithmonë i ndezur BATERIA Lloji Li-Ion 425 mAh, jo i lëvizshëm Ngarkimi 10 W wireless (Qi)...
Në gjendje
810 Lekë 310 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos humbisni as detajet më të vogla, blini byzylyk me aktivitet zëvendësues Mi Band 5 Contact TPU me një çmim të pakrahasueshëm. Materiali: TPU Përfundimi: i butë Karakteristikat: Lehtë për...
BrandKontaktoni Ngjyrëportokalli
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 297Lekë
  • 47699Lekë
Vendor