3.490 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 3490 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:k13-313

Përshkrimi

Smartwatch Y1 me Ekran të rrumbullakët.

Me karte SIM dhe TF karte.

Mund te beni lidhje me Bluetooth dhe të telefononi ose të përgjigjeni direkt nga ora.

Opsione te tjera si: Pedometër, monitorimi i gjumit, matni hapat, distancen, kaloritë.

Specifikime:

Madhesia e ekranit 1.2 inç IPS
Rezolucioni : 240 * 240 MP
Kapaciteti i baterisë: 380 mAh
Procesor: MTK6261D 108MHz
ROM: 32M
RAM: 32M
Suporton karte memorie deri ne 32GB.

Specifika

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase