Color
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
35.055 Lekë
(Përfshirë taksat)
RAM 8G DDR4 PROC -CORE I5 G9 QUAD SSD 256GB GRAF 4GB DISP 12.5" FHD TOUCH GRADA B
BrandDell StatusiUsed
Në gjendje
49.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim eshte i perfshire: Karikues Origjinal Garanci: 3 muaj!
Kapaciteti64 GB Kapaciteti64 GB
Në gjendje
31.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim jane te perfshira: Karikues Origjinal Garanci: 3 muaj!
Kapaciteti2/32 GB Kapaciteti2/32 GB
Në gjendje
52.000 Lekë 49.000 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim eshte i perfshire: Karikues Origjinal Garanci: 3 muaj!
Kapaciteti64GB Kapaciteti64 GB
Në gjendje
49.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim eshte i perfshire: Karikues Origjinal Garanci: 3 muaj!
Kapaciteti64GB Kapaciteti64 GB
Në gjendje
49.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim eshte i perfshire: Karikues Origjinal Garanci: 3 muaj!
Kapaciteti64GB Kapaciteti64 GB
Në gjendje
47.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim jane te perfshira: Karikues Origjinal
Kapaciteti128 GB Kapaciteti128 GB
Në gjendje
20.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Rrjeti Teknologjia GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE Dale ne Treg Shpallur Tetor 2012 Struktura e trupit Dimesionet 241.2 x 185.7 x 9.4 mm (9.50 x 7.31 x 0.37 in) Pesha 662 g (1.46 lb) SIM Micro-SIM Ekrani Lloji...
Memoria128 GB NgjyraE zezë
Në gjendje
49.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim jane te perfshira: Karikues Origjinal
Kapaciteti64 GB Kapaciteti64 GB
Në gjendje
57.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim eshte i perfshire: Karikues Origjinal Garanci: 3 muaj!
Kapaciteti256GB Kapaciteti256 GB
Në gjendje
10.999 Lekë 9.899 Lekë
Ju kurseni: 1.100 Lekë (Përfshirë taksat)
Ju dhe kompjuteri juaj në harmoni krijuese. Skiconi, vizatoni dhe modifikoni fotot me një përvojë thjesht natyrale të stilolapsit. Nuk mund të ishte më e lehtë. Një stilolaps i përgjegjshëm, ergonomik, i ndjeshëm ndaj presionit ju jep një mënyrë natyrale për të skicuar, vizatuar, pikturuar ose...
Në gjendje
11.999 Lekë 10.799 Lekë
Ju kurseni: 1.200 Lekë (Përfshirë taksat)
Vizatim dixhital, pikturë apo redaktim fotografish? Çfarëdo që ju pëlqen të krijoni, Wacom Intuos ka gjithçka që ju nevojitet për ta realizuar atë. Është i lehtë për t'u konfiguruar dhe përdorur, dhe ofron deri në tre aplikacione unike krijuese që mund t'i shkarkoni falas*.
Në gjendje
6.999 Lekë 6.299 Lekë
Ju kurseni: 700 Lekë (Përfshirë taksat)
Me Collaboard njerëzit bashkëpunojnë në kohë reale duke vizatuar në tabelën e bardhë, duke shtuar shënime ngjitëse, dokumente, imazhe, video dhe shumë më tepër. Njerëzit vizualizojnë idetë e tyre, stuhi mendimesh, krijojnë harta mendore dhe shumë më tepër në një tabelë të përbashkët.
Në gjendje
14.299 Lekë 12.869 Lekë
Ju kurseni: 1.430 Lekë (Përfshirë taksat)
Tableti grafik Intuos i Wacom ju ndihmon të filloni të vizatoni, pikturoni ose redaktoni foto në Mac-in tuaj. Ai ofron komoditetin e krijimit me valë me Bluetooth të integruar. Ose mund të zgjidhni një lidhje me tela me Mac-in tuaj duke përdorur kabllon USB të përfshirë. Wacom Intuos punon me të...
Në gjendje
26.999 Lekë 24.299 Lekë
Ju kurseni: 2.700 Lekë (Përfshirë taksat)
Tableti grafik Intuos i Wacom ju ndihmon të filloni të vizatoni, pikturoni ose redaktoni foto në Mac-in tuaj. Ai ofron komoditetin e krijimit me valë me Bluetooth të integruar. Ose mund të zgjidhni një lidhje me tela me Mac-in tuaj duke përdorur kabllon USB të përfshirë. Wacom Intuos punon me të...
Jashtë stokut
11.880 Lekë
(Përfshirë taksat)
RAM 4GB PROC INTEL ATOM QUAD CORE  SSD 64 GB SIM CARD DISP 10.1" FHD 
Jashtë stokut
37.999 Lekë 34.199 Lekë
Ju kurseni: 3.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Ekrani ynë më i madh dhe me rezolucion më të lartë — 7” dhe 300 ppi, lexohet si letra e vërtetë pa shkëlqim, edhe në rrezet e diellit të fortë. Kindle i parë i papërshkueshëm nga uji (IPX8) që të jeni të lirë të lexoni edhe në më shumë vende. Tani me Audible, dëgjoni bibliotekën më të madhe në...
Jashtë stokut
33.999 Lekë 30.599 Lekë
Ju kurseni: 3.400 Lekë (Përfshirë taksat)
Ekran 7" kundër shkëlqimit me memorie të brendshme 8 GB, Bateri afatgjatë 300 ppi ekran i ndezur përpara Paper White White Port USB me shpejtësi të lartë, Lidhje Wi-Fi I papërshkueshëm nga uji, Dritë e ngrohtë e rregullueshme Ekran 7" kundër shkëlqimit 8 GB memorie të brendshme 300 ppi ekran i...
Jashtë stokut
17.999 Lekë 16.199 Lekë
Ju kurseni: 1.800 Lekë (Përfshirë taksat)
E ndritshme, e shpejtë dhe e përgjegjshme. Ekran i gjallë 10,1” 1080p Full HD dhe performanca e fuqishme falë 3 GB RAM dhe një procesori tetë bërthamash. E shkëlqyeshme për në lëvizje. Shijoni deri në 12 orë lexim, shfletim në ueb përmes Wi-Fi, shikimin e videove dhe dëgjimin e muzikës nga kudo....
Jashtë stokut
29.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim eshte i perfshire: Karikues Origjinal Garanci: 3 muaj!
Kapaciteti128 GB Kapaciteti128 GB
Shfaq një produkt tjetër 12
Color
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 6299Lekë
  • 70199Lekë
Vendor