Smart Devices

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
4.699 Lekë 4.229 Lekë
Ju kurseni: 470 Lekë (Përfshirë taksat)
Kamera e brendshme 1080P HD, kamerë sigurie shtesë me zbulimin e lëvizjes dhe audio dykahëshe që ju lejon të monitoroni brendësinë e shtëpisë tuaj ditën dhe natën. Merrni sinjalizime në smartphone tuaj sa herë që zbulohet lëvizje ose personalizoni zonat e zbulimit të lëvizjes në mënyrë që të...
Në gjendje
11.499 Lekë 10.349 Lekë
Ju kurseni: 1.150 Lekë (Përfshirë taksat)
Shihni qartë ditën tuaj me Alexa gati - Vendosni alarmet dhe kohëmatësit, kontrolloni kalendarin tuaj ose lajmet, bëni telefonata me video me kamerën 2 MP dhe transmetoni muzikë ose shfaqje - të gjitha me zërin tuaj. Shtoni Alexa në komodinën tuaj - Lehtësoni ditën me një rutinë që ndez...
Në gjendje
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) mund të zbulojë lëvizjet e njeriut në errësirë. Pasi zbulohet, drita ndizet. Përmirësimet e pajisjes janë bërë me ju në mendje. Gjeni ndriçimin e përsosur për mjedisin tuaj, ndriçimi dhe koha e ndriçimit mund të rregullohen të dyja në aplikacionin Mi...
Në gjendje
15.999 Lekë 14.399 Lekë
Ju kurseni: 1.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjithçka ka të bëjë me zërin. Thjesht thuaj: "Ok Google, luaj pak muzikë" dhe vokali i qartë dhe basi i fuqishëm mbushin dhomën. Nest Audio është 75% më i zhurmshëm se origjinali i Google Home, me bas 50% më të fortë. 1 Transmetoni të preferuarat tuaja nga të preferuarat tuaja. Përdorni zërin...
Në gjendje
1.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Monitorimi i temperaturës dhe lagështisë në ambiente të brendshme. E pajisur me një ekran LCD për shfaqjen e të dhënave të ndryshme. Të dhënat mund t'i shihni edhe në aplikacionin Mi Home. Është montuar shumë thjesht në mur. Falë sensorit shumë të ndjeshëm, të dhënat vijnë në kohë reale dhe janë të sakta. Termometri konsumon shumë pak energji, vetëm një bateri CR2032 në vit.
BrandXiaomi Dimension4.30 x 4.30 x 1.25 cm
Në gjendje
15.999 Lekë 14.399 Lekë
Ju kurseni: 1.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjithçka ka të bëjë me zërin. Thjesht thuaj: "Ok Google, luaj pak muzikë" dhe vokali i qartë dhe basi i fuqishëm mbushin dhomën. Nest Audio është 75% më i zhurmshëm se origjinali i Google Home, me bas 50% më të fortë. 1 Transmetoni të preferuarat tuaja nga të preferuarat tuaja. Përdorni zërin...
Në gjendje
10.999 Lekë 9.899 Lekë
Ju kurseni: 1.100 Lekë (Përfshirë taksat)
Kjo paketë përfshin Echo Show 5 dhe Standën e rregullueshme. Alexa mund t'ju tregojë më shumë – Ekrani inteligjent kompakt 5,5” i gatshëm për t'ju ndihmuar të menaxhoni ditën tuaj, të argëtojë me një shikim dhe t'ju lidhë me miqtë dhe familjen. Krijuar për t'iu përshtatur jetës suaj – Gatuani...
Në gjendje
19.999 Lekë 17.999 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Nuk ka pasur kurrë një alarm si ky për tymin dhe CO. Nest Protect kërkon zjarre me djegie të shpejtë, zjarre që digjen dhe monoksid karboni. Ai flet kur ka një problem dhe mund të dërgojë një mesazh në telefonin tuaj nëse nuk jeni në shtëpi. Dhe kjo ju ndihmon të jeni të sigurt dhe të shëndoshë...
Në gjendje
16.299 Lekë 14.669 Lekë
Ju kurseni: 1.630 Lekë (Përfshirë taksat)
Asistenti inteligjent Amazon Echo Spot në të bardhë është një pajisje e gjithanshme që lejon përdoruesit t'i japin komanda zanore në lidhje me audio dhe video, të tilla si luajtja e muzikës, shikimi i videove, kontrollimi i parashikimeve të motit dhe kryerja e video thirrjeve. Echo funksionon në...
Në gjendje
2.990 Lekë 2.590 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Celes Smart Wifi Tellur Celesi Smart ju ben te mundur te kontrolloni llampat e shtepise nga kudo qe mund te jeni nepermjet internet, nuk keni perse te shqetesoheni nese keni lene dritat ndezur. Dite te gjata ne pune, nuk deshironi qe kafsha juaj shtepiake te jete ne erresire? Shume e...
Në gjendje
16.299 Lekë 14.669 Lekë
Ju kurseni: 1.630 Lekë (Përfshirë taksat)
Asistenti inteligjent Amazon Echo Spot në të bardhë është një pajisje e gjithanshme që i lejon përdoruesit t'i japin komanda zanore në lidhje me audio dhe video, të tilla si luajtja e muzikës, shikimi i videove, kontrollimi i parashikimeve të motit dhe kryerja e video thirrjeve. Echo funksionon...
Në gjendje
7.199 Lekë 6.479 Lekë
Ju kurseni: 720 Lekë (Përfshirë taksat)
Lehtë për t'u përdorur me një konfigurim të thjeshtë Përfshin kabllon HDMI® me shpejtësi të lartë Ndani video, foto dhe muzikë nga pajisja juaj Apple me AirPlay Transmetoni një përzgjedhje masive të televizorëve falas, drejtpërdrejt dhe premium Telekomandë e thjeshtë
Në gjendje
7.990 Lekë 6.190 Lekë
Ju kurseni: 1.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Rrisni sigurinë tuaj me sensorin inteligjent të tymit WiFi të Tellur. Duke pasur një algoritëm inteligjent të kontrollit të dyfishtë, pajisja ndjen tymin dhe ndryshimet e temperaturës dhe aktivizon alarmin. Kur zbulon tym, sensori ju njofton përmes një alarmi akustik, një tregues...
Në gjendje
2.900 Lekë 2.200 Lekë
Ju kurseni: 700 Lekë (Përfshirë taksat)
Prize Smart Tellur WiFi Socket, 2 Porta, 3680W, 16A dalje USB: 1A Priza Tellur Smart AC ju jep fuqine e kontrollit ne duart tuaja ne 2 priza qe mund t'i lidhni njekohesisht Instalohet lehtesisht, priza Tellur mund të personalizohet dhe kontrollohet me telekomandë fale lidhjet me...
Në gjendje
1.390 Lekë
(Përfshirë taksat)
Sensor Tellur Smart Wifi i permbytjes Ndjehuni te sigurt me sensorin inteligjent te permbytjes. Sensori integrohet ne menyre perfekte ne eco sistemin Smart Home dhe mund ta shihni statusin e saj te funksionimit duke hyre ne aplikacionin Tellur Smart ne telefonin tuaj. Ne...
Në gjendje
1.390 Lekë
(Përfshirë taksat)
Sensor dhe levizjes Tellur Smart Wifi Motion PIR Jini te vetedijshem per cdo levizje ne dhome me ndihmen e sensorit te levizjes Pasi te lidhet me mesazhin Tellur Smart, do te jete e mundur qe te merrni njoftime ne telefonin tuaj sa here qe zbulohen levizje, pavaresisht nese eshte...
Në gjendje
2.450 Lekë 1.690 Lekë
Ju kurseni: 760 Lekë (Përfshirë taksat)
Çmimi Smart Tellur Wifi Prize Smart Tellur WiFi AC Plug, 2400W, 10A, dalje USB: 1A Shume e thjesht per tu perdorur nepermjeti Tellur smart App. Ju mund te perdorni funksione te intergruara, kohemates, orar i kufizuar, plotesisht te personalizuara. Deshironi te karikoni...
Në gjendje
3.990 Lekë 3.590 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Përshkrimi Prize Smart Tellur   Prize Smart Tellur   TLL331031 2200W-10A, Priza Smart ju ben te mundur qe nepermejt Wi-Fi ju mund te fikni ndizni ose edhe programoni orarin e ndezjese ose fikjes te te thitha paisjeve qe mund te lidhen me prizen Brenda...
Në gjendje
1.190 Lekë
(Përfshirë taksat)
Sensor Tellur Smart Wifi per ngjyrues dhe dritare Ndjehuni te sigurt me sensorin inteligjent te dyerve dhe dritareve Tellur. Duke punuar me bateri klasike AAA, sensori ka nje konsum te ulet energjie dhe nje jetegjatesi deri ne 6 muaj. Pasi te lidhi me muain Tellur Smart, ju do te...
Jashtë stokut
15.999 Lekë 14.399 Lekë
Ju kurseni: 1.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të vendosni një në çdo dhomë për audio me shumë dhoma? Ju mund të ndryshoni sasinë e artikujve në çantën tuaj. Kërkon HomePod mini me versionin më të fundit të softuerit dhe iPhone SE, iPhone 6s ose më të ri, ose iPod touch (gjenerata e 7-të) me iOS të fundit; ose iPad...
Shfaq një produkt tjetër 11
Reviews

No data found

Write a review
Campaign
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 1190Lekë
  • 17999Lekë
Vendor