Parfume për kafshë shtëpiake

Cmimi
Vendor
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo Pet Natura Dog Kondicioner Smelly Dog White Plus Ideale për flokë të bardhë, ndihmon në pastrimin e njollave, Hipoalergjik, me aromë kokosi. Një shampo e pasur hipoallergjike, ideale për qentë me pallto të bardha. Përmban zbutës dhe ofron volum dhe larje të lehtë. Me përbërës që i bëjnë flokët e bardhë intensivisht të shndritshëm dhe ndihmojnë në pastrimin e njollave. Me aromën e tij të pasur lë një erë të këndshme që ka i lë një erë të këndshme mikut tuaj të dashur.
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo Pet Natura Smelly Dog Kondicioner Smelly Plus 3in1 Me aloe aktive që forcon, hidraton dhe jep shkëlqim. Shampo hipoalergjike, me një aromë të mrekullueshme molle jeshile. I përshtatshëm për të gjithë qentë. Një shampo e pasur hipoallergjike për pastrimin e qenit tuaj. Përmban zbutës dhe ofron volum dhe larje të lehtë.
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo dhe balsam për qen që forcon dhe hidraton shtresën duke e bërë atë më të shndritshme! Paketimi 500 ml.
Në gjendje
450 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karakteristikat Lloji: Shampo Junior për këlyshët Aplikimet: Bazuar në ujin e trëndafilit, është studiuar me kujdes për këlyshët. Formula delikate ushqen epidermën, i jep volum dhe shkëlqim flokëve. Aroma: Vanilje Formati: shishe 250 ml Lloji: Shampo Puppy Dog Funksioni: Pastron dhe ushqen epidermën, duke i dhënë volum dhe shkëlqim flokëve Formulimi: Bazuar në ujë trëndafili Paketimi: Shishe 250 ml Aroma: Vanilje
Në gjendje
1.300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo për kafshët shtëpiake TropiClean Awapuhi & Kokosi e çon veshjen e kafshëve tuaja në lartësi më të bardha dhe më të ndritshme. Në një shkumë të pasur, tërshëra parandalon tharjen e lëkurës, ndërsa awapuhi dhe boronica përmirësojnë natyrshëm të gjitha ngjyrat. Formula jonë unike e zbardhjes pastron dhe kushtëzon butësisht duke e bërë veshjen e kafshëve tuaja në mënyrë të shkëlqyer. Proteina natyrale nxjerr në pah të gjitha ngjyrat në mënyrë natyrale, kështu që funksionon mirë edhe në veshjet me tre ngjyra. E shkëlqyeshme për qentë dhe macet e të gjitha moshave. Më e mira kur përdoret së bashku me kondicionerin TropiClean Pet për një shtresë që është e butë, e ndritshme dhe shumë e freskët.
Në gjendje
600 Lekë
(Përfshirë taksat)
Përbërësit  Ujë, sulfat natriumi koceth, klorur natriumi, kokamide DEA, glicerinë, parfu, polisorbat-20, acid limoni, tetrasodium EDTA, propylene glikol, vaj kernel argania Spinosa, metilkloroizotiazolinone, metilizotiazolinone
Në gjendje
1.300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo për kafshët shtëpiake TropiClean me bollgur dhe pemë çaji qetëson lëkurën e thatë dhe të kruajtjes në mënyrë që kafsha juaj të ndihet dhe të ketë erë shumë të këndshme. Salicilik natyral dhe pemë çaji për të eliminuar rrëshqitjen, zbokthin dhe luspat. E bërë me vitaminë E, shampo me tërshërë dhe pemë çaji e mban lëkurën dhe shtresën të shëndetshme dhe gati për t'u strukur. Vetëm për qentë (e sigurt edhe për njerëzit e tyre).
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo dhe zbutës hipoalergjik 2 në 1, ideal për qentë me qime të gjata. Është testuar dermatologjikisht me një PH të balancuar, ideale për qentë me qime të errëta. Me aromë mjedre, hipoalergjike. Shampo-ja ofron hidratim dhe shëndet për lëkurën, i jep shkëlqim gëzofit dhe falë veprimit të saj zbutës ndihmon në krehjen dhe kontrollin e lehtë të rënies së qimeve.
Në gjendje
450 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kondicioner me veti antistatike, antiseptike dhe mbrojtëse të qimeve të kafshëve. Duhet të përdoret pas larjes me shampo. Balsami lehtëson mbulimin e palltos në operacionet e kujdesit të qenve dhe maceve, duke lënë një aromë të këndshme bajame. I pasuruar me vaj ulliri me veti rigjeneruese, hidratuese dhe zbutëse. Respekton pH natyral të lëkurës së kafshës.
Në gjendje
4.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Merrni rutinën tuaj të kujdesit në duart tuaja duke zbatuar Sistemin FURminator® Ultimate Hair Reduction™: Furçoni, pastroni, lani dhe ruani për të ruajtur besimin në komoditetin e shtëpisë tuaj. Mjetet tona të pastrimit, mjetet e pastrimit dhe zgjidhjet e flokëve ofrojnë një regjim kujdesi për çdo qen apo mace. Nëse jetoni me kafshë shtëpiake, jetoni me qime kafshësh shtëpiake. Zgjidhjet e kujdesit FURminator® reduktojnë rënien e flokëve deri në 90% me përdorim të rregullt. Mjeti FURminator® për heqjen e veshjes së nënshtresës për qentë e vegjël (qen nën 25 kilogramë) është projektuar posaçërisht për të kaluar përmes shtresës së sipërme për të hequr në mënyrë të sigurtë dhe me lehtësi qimet dhe shtresën e poshtme pa e dëmtuar shtresën ose pa e prerë lëkurën.* Buza e lakuar rrëshqet mbi lëkurën e qenit tuaj , duke parandaluar gërmimin në skaje dhe përputhet me strukturën dhe formën natyrale të kafshës suaj për rehati. Doreza ergonomike e bën të lehtë pastrimin dhe butoni FURejector® i çliron flokët me lehtësi. Mjetet FURminator® deShedding reduktojnë flokët e lëshuar deri në 90 përqind me përdorim të rregullt. Për rezultate më të mira, fshijeni çdo javë për të hequr shtresën e poshtme dhe për të reduktuar flokët e derdhur. Përdoreni me produkte të tjera të pastrimit FURminator® si pjesë e një regjimi të plotë. *Kur përdoret sipas udhëzimeve. PËR QENË TË VOGËL: Zgjidhni këtë madhësi të vogël për qentë nën 25 paund. BUTONI FUREJECTOR®: Lëshon flokët me lehtësi, duke e bërë më të lehtë se kurrë mënjanimin e flokëve. HEQ FLOKËT E LIRUR: Buza e çrrëshqitjes prej çeliku inox kalon përmes shtresës së sipërme për të hequr në mënyrë të sigurtë dhe me lehtësi qimet dhe shtresën e poshtme pa dëmtuar shtresën e sipërme ose prerjen e lëkurës.* RUAJTJA E LËKURËS: Buza e lakuar rrëshqet mbi lëkurë, duke parandaluar gërmimin në skaje dhe përputhet me strukturën dhe formën natyrale të kafshës suaj për rehati. DORËZE ERGONOMIKE: Projektuar për rregullim të rehatshëm dhe të lehtë. *Kur përdoret sipas udhëzimeve.
Në gjendje
450 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo për qen me flokë të gjatë me vaj ulliri me aromë bajame 250 ml, pa paraben.
Në gjendje
1.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo TropiClean Aloe & Kokosi për kafshët shtëpiake e kthen kafshën tuaj nga erë e keqe në të qetë në një moment. Proteina dhe aloe vera plotësojnë ekuilibrin natyral të lagështisë së lëkurës dhe veshjes së kafshës suaj duke reduktuar aromat e kafshëve shtëpiake. Dhe me aloe natyrale, mallow dhe papaja, palltoja e kafshës suaj do të jetë e butë dhe me erë shumë të freskët.
Në gjendje
1.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Nëse jeni mësuar me Kondicionerin Kivi të TropiClean, kjo është pamja e re për klasikun tuaj të preferuar! Kondicioneri për kafshët shtëpiake TropiClean Kiwi & Butter Kakao e mban pallton e kafshës suaj të mëndafshtë, me shkëlqim dhe me erë të freskët. Gjalpi i kakaos dhe kivi sigurojnë lagështi natyrale për një pallto që pëlqen të përqafohet. Bollguri dhe mallow zbutin dhe ushqejnë në mënyrë efektive lëkurën ndërsa papaja e mban kafshën tuaj të ketë erë aq të këndshme sa duken. E shkëlqyeshme për qentë dhe këlyshët, macet dhe kotelet, dhe e sigurt edhe për njerëzit e tyre! MIQ E TOKËS shishe e bërë nga 50% material i ricikluar Pa sapun kështu që nuk do të ndikojë në produktet e pleshtave 70% ORGANIKE përbërës cilësorë për një pastrim natyral
Në gjendje
6.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Merrni rutinën tuaj të kujdesit në duart tuaja duke zbatuar Sistemin FURminator® Ultimate Hair Reduction™: Furçoni, pastroni, lani dhe ruani për të ruajtur besimin në komoditetin e shtëpisë tuaj. Mjetet tona të pastrimit, mjetet e pastrimit dhe zgjidhjet e flokëve ofrojnë një regjim kujdesi për çdo qen apo mace. Nëse jetoni me kafshë shtëpiake, jetoni me qime kafshësh shtëpiake. Zgjidhjet e kujdesit FURminator® reduktojnë rënien e flokëve deri në 90% me përdorim të rregullt. Mjeti FURminator® për heqjen e veshjes së nënshtresës për qen të mëdhenj (qentë mbi 50 kilogramë) është projektuar posaçërisht për t'u shtrirë përmes shtresës së sipërme për të hequr në mënyrë të sigurtë dhe me lehtësi qimet dhe veshjen e poshtme pa e dëmtuar shtresën ose pa e prerë lëkurën.* Buza e lakuar rrëshqet mbi lëkurën e qenit tuaj , duke parandaluar gërmimin në skaje dhe përputhet me strukturën dhe formën natyrale të kafshës suaj për rehati. Doreza ergonomike e bën të lehtë pastrimin dhe butoni FURejector® i çliron flokët me lehtësi. Mjetet FURminator® deShedding reduktojnë flokët e lëshuar deri në 90 përqind me përdorim të rregullt. Për rezultate më të mira, fshijeni çdo javë për të hequr shtresën e poshtme dhe për të reduktuar flokët e derdhur. Përdoreni me produkte të tjera të pastrimit FURminator® si pjesë e një regjimi të plotë. *Kur përdoret sipas udhëzimeve. PËR QENT E MADH: Zgjidhni këtë madhësi të madhe për qentë mbi 50 paund. BUTONI FUREJECTOR®: Lëshon flokët me lehtësi, duke e bërë më të lehtë se kurrë mënjanimin e flokëve. HEQ FLOKËT E LIRUR: Buza e çrrëshqitjes prej çeliku inox kalon përmes shtresës së sipërme për të hequr në mënyrë të sigurtë dhe me lehtësi qimet dhe shtresën e poshtme pa dëmtuar shtresën e sipërme ose prerjen e lëkurës.* RUAJTJA E LËKURËS: Buza e lakuar rrëshqet mbi lëkurë, duke parandaluar gërmimin në skaje dhe përputhet me strukturën dhe formën natyrale të kafshës suaj për rehati. DORËZE ERGONOMIKE: Projektuar për rregullim të rehatshëm dhe të lehtë. *Kur përdoret sipas udhëzimeve.
Në gjendje
1.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo për kafshët shtëpiake TropiClean me bollgur dhe pemë çaji qetëson lëkurën e thatë dhe të kruajtjes në mënyrë që kafsha juaj të ndihet dhe të ketë erë shumë të këndshme. Salicilik natyral dhe pemë çaji për të eliminuar rrëshqitjen, zbokthin dhe luspat. E bërë me vitaminë E, shampo me tërshërë dhe pemë çaji e mban lëkurën dhe shtresën të shëndetshme dhe gati për t'u strukur. Vetëm për qentë (e sigurt edhe për njerëzit e tyre). MIQ E TOKËS shishe e bërë nga 50% material i ricikluar Pa sapun kështu që nuk do të ndikojë në produktet e pleshtave 70% ORGANIKE përbërës cilësorë për një pastrim natyral
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo PET NATURA Dog Smelly dog'Plus Conditioner PUPPY Ideale për këlyshët, pluhur me aromë, hipoalergjike. Një shampo e pasur hipoallergjike për të pastruar shtresën e qenushit tuaj. Përmban zbutës dhe ofron volum dhe krehje të lehtë. Me aromën e tij të pasur, ajo lë një erë të këndshme tek miku juaj i dashur.
Në gjendje
600 Lekë
(Përfshirë taksat)
Projektuar për të pastruar pallton dhe lëkurën pa e sulmuar atë, duke siguruar lëndë ushqyese të çmuara që forcojnë dhe ushqejnë flokët. Formula është e pasuruar me panthenol, pro-vitaminë B5 me veti qetësuese dhe rigjeneruese, duke lënë një aromë të këndshme dhe delikate të aloes dhe duke respektuar pH natyral të lëkurës së kafshës.
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo Pet Natura Smelly Dog Smelly Fresh plus Kondicioner Me një aromë të mrekullueshme pjeshke, hipoalergjike. I përshtatshëm për të gjithë qentë. Një shampo e pasur hipoallergjike, ideale për të gjithë qentë. Përmban zbutës për larje të lehtë. Me aromën e saj të pasur të pjeshkës, ajo lë një aromë të mrekullueshme te miku juaj i dashur.
Në gjendje
4.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Merrni rutinën tuaj të kujdesit në duart tuaja duke zbatuar Sistemin FURminator® Ultimate Hair Reduction™: Furçoni, pastroni, lani dhe ruani për të ruajtur besimin në komoditetin e shtëpisë tuaj. Mjetet tona të pastrimit, mjetet e pastrimit dhe zgjidhjet e flokëve ofrojnë një regjim kujdesi për çdo qen apo mace. Nëse jetoni me kafshë shtëpiake, jetoni me qime kafshësh shtëpiake. Zgjidhjet e kujdesit FURminator® reduktojnë rënien e flokëve deri në 90% me përdorim të rregullt. Mjeti FURminator® për heqjen e veshjes së nënshtresës për qentë e vegjël (qen nën 25 kilogramë) është projektuar posaçërisht për të kaluar përmes shtresës së sipërme për të hequr në mënyrë të sigurtë dhe me lehtësi qimet dhe shtresën e poshtme pa e dëmtuar shtresën ose pa e prerë lëkurën.* Buza e lakuar rrëshqet mbi lëkurën e qenit tuaj , duke parandaluar gërmimin në skaje dhe përputhet me strukturën dhe formën natyrale të kafshës suaj për rehati. Doreza ergonomike e bën të lehtë pastrimin dhe butoni FURejector® i çliron flokët me lehtësi. Mjetet FURminator® deShedding reduktojnë flokët e lëshuar deri në 90 përqind me përdorim të rregullt. Për rezultate më të mira, fshijeni çdo javë për të hequr shtresën e poshtme dhe për të reduktuar flokët e derdhur. Përdoreni me produkte të tjera të pastrimit FURminator® si pjesë e një regjimi të plotë. *Kur përdoret sipas udhëzimeve. PËR QENË TË VOGËL: Zgjidhni këtë madhësi të vogël për qentë nën 25 paund. BUTONI FUREJECTOR®: Lëshon flokët me lehtësi, duke e bërë më të lehtë se kurrë mënjanimin e flokëve. HEQ FLOKËT E LIRUR: Buza e çrrëshqitjes prej çeliku inox kalon përmes shtresës së sipërme për të hequr në mënyrë të sigurtë dhe me lehtësi qimet dhe shtresën e poshtme pa dëmtuar shtresën e sipërme ose prerjen e lëkurës.* RUAJTJA E LËKURËS: Buza e lakuar rrëshqet mbi lëkurë, duke parandaluar gërmimin në skaje dhe përputhet me strukturën dhe formën natyrale të kafshës suaj për rehati. DORËZE ERGONOMIKE: Projektuar për rregullim të rehatshëm dhe të lehtë. *Kur përdoret sipas udhëzimeve.
Në gjendje
1.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo TropiClean Gentle kokosit për kafshët shtëpiake është mjaft e butë për këlyshët, kotelet dhe kafshët shtëpiake me alergji. Kokosi pastron butësisht pallton e kafshës suaj ndërsa aloe plotëson lagështinë e lëkurës për një pastrim të freskët dhe të shëndetshëm. Koha e banjës është e butë dhe e lehtë me përbërësit tanë të thjeshtë, natyralë që e mbajnë kafshën tuaj të pastër, pa lot dhe oh aq të butë. Për qentë dhe macet e të gjitha moshave (dhe të sigurta edhe për njerëzit e tyre). MIQ E TOKËS shishe e bërë nga 50% material i ricikluar Pa sapun kështu që nuk do të ndikojë në produktet e pleshtave 70% ORGANIKE përbërës cilësorë për një pastrim natyral
Shfaq një produkt tjetër 20
Reviews

No data found

Write a review
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 450Lekë
  • 7900Lekë
Vendor