Shishe për bebe

Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
1.700 Lekë
(Përfshirë taksat)
Chicco natural feeling bottle 2M+ imiton pozicionin natyral te ushqyerjes me gji. E krijuar posacerisht per nje puthitje te mire te gojes se foshnjes. E testuar klinikisht. Me silikon shtese te bute qe krijon ndjesine natyrale si gjoksi nenes. E pajisur me nje valvule antikolike qe parandalon...
Në gjendje
2.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Termusi Chicco Mum&baby 0m+ eshte nje termues me kapacitet 500 ml perfekt për të ruajtur temperaturen e lengjeve, supës ose pije që janë gjithmonë gati. Falë çelikut qe nuk ndryshket është e mundur të ruhet temperatura deri në 5 orë. Me kapak të përshtatshëm kunder pikimit.
Në gjendje
3.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Set Chicco Meal 6 Muaj  + është një grup prej 3 artikujsh, i lehtë për t’u përdorur me një model dhe ngjyrë që i bën vaktet e fëmijëve më të këndshëm. Ky komplet përfshin: - një Kupë Trajnimi (200ml) që e mëson foshnjën të pijë lehtë dhe gradualisht,me doreza jo të rrëshqitshme, - një...
Në gjendje
1.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Biberon Chicoo gjysem-bute, rezistent ndaj kafshimeve. doreza te levizshme, per te ndjekur nevojat e foshnjes.
Në gjendje
1.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Chicco Easy Cup 266ml ideale për tu mësuar me buzët, rezistente ndaj kafshimit dhe pa pikuar. Ashtu si pirja e një gote. Për mosha 12 muajsh plus. Dalja e hollë e ngjashme me buzën e një gote, lejon fëmijën të mësojë se si të shtrëngojë buzët për të pirë nga gota. Gotë rezistente ndaj...
Në gjendje
4.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Aksesor
Në gjendje
1.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Gote me doreza ergonomike ✓ grykë e butë pijesh prej silikoni ✓ rezistente ndaj rrjedhjeve ✓ kapak higjienike ✓ mban 200 ml ✓ ideale për foshnjat që ushqehen me gji ✓ pa BPA, Perdorimi 4 muaj plus
Në gjendje
3.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Mbajtëse termike Natural Feeling është prej çeliku inox të pathyeshëm. Për dalje më të gjata, kjo enë është ideale për të mbajtur gjithmonë me vete qumështin ose ushqimin e fëmijës suaj. Mbajtësja e ushqimit/shisheve ruan temperaturën e qumështit ose ushqimit për fëmijë deri në 5 orë. Për shkak...
Në gjendje
3.290 Lekë
(Përfshirë taksat)
Seti Chicco përfshin: Qëndroni pllakën e ngrohtë 2 në 1: e mban ushqimin të ngrohtë. Ka një hapësirë të rehatshme për lugë dhe një vend të freskët për ushqim para se të ushqeheni. Shumë praktike në përdorim falë bazës jo-shqip dhe modeleve ergonomike. Gjithashtu i përshtatshëm për mikrovalë....
Në gjendje
3.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Mbajtësi i shisheve termike dhe mbajtësi i ushqimit Chicco Step Up Family mban të nxehtë ushqimin e foshnjës tuaj ose shishet Step Up për 5 orë. -2x250ml janë të përshtatshme për ruajtjen e një vakti të plotë: ushqim i përzier, supë dhe pure. -Në fund të periudhës së zvjerdhjes, ena...
Jashtë stokut
1.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
E Lehtë për tu larë. Me jakën e rregullueshme është i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj njollave. E përsosur për tu ruajtur në çantë dhe transportuar lehtësisht, duke zënë hapësirë ​​minimale.
Jashtë stokut
3.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ky set praktik vjen me gjithcka ju nevojitet per ushqyerjen e bebit tuaj. Permban nje pjate me baze jo te rreshqitshme,gote, luge dhe pirun prej silikoni. Perdorim I sigurt ne mikrovale dha lavastovilje.
Jashtë stokut
1.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kupa ju lejon të pini në 360 °, si nga buza e një gote, në mënyrë të pavarur dhe pa derdhur ujin. Membrana e silikonit zvogëlon rrjedhjen e lëngut që fëmija sheh duke ardhur përmes sipërfaqes së tij transparente, për t'u përgatitur për të marrë lëngun në gojë. Duke hequr membranën, kupa kthehet...
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 1000Lekë
  • 4000Lekë
Vendor