Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
3.937 Lekë 2.953 Lekë
Ju kurseni: 984 Lekë (Përfshirë taksat)
Argëtimi veror është i garantuar me këto oferta. Të vegjëlit dhe të rriturit do t'i duan ata! Blini Karrige Hamak Textile Shumëngjyrëshe 100 x 50 x 3 cm dhe shijoni kohën tuaj të lirë! Ngjyra: Shumëngjyrëshe Materiali: Tekstile Përafërsisht. dimensionet: 100 x 50 x 3 cm
BrandBigBuy Outdoor StatusiI Ri
Në gjendje
18.988 Lekë 16.140 Lekë
Ju kurseni: 2.848 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të shtoni një prekje origjinaliteti në shtëpinë tuaj, do ta bëni këtë me lëkundjen e karriges lëkundëse Holder EDM . Materiali: Metal Ngjyra: Gri e errët Maks. Pesha e mbështetur: 120 kg Përafërsisht. dimensionet: 168 x 185 x 220 cm Lloji: Mbajtëse Lëkundje...
BrandEDM StatusiI Ri
Në gjendje
3.801 Lekë 2.851 Lekë
Ju kurseni: 950 Lekë (Përfshirë taksat)
Argëtimi veror është i garantuar me këto oferta. Të vegjëlit dhe të rriturit do t'i duan ata! Blini Hamak të varur Textile Shumëngjyrësh 100 x 50 x 3 cm dhe shijoni kohën tuaj të lirë! Ngjyra: Shumëngjyrëshe Materiali: Tekstile Përafërsisht. dimensionet: 100 x 50 x 3 cm
BrandBigBuy Outdoor StatusiI Ri
Në gjendje
18.246 Lekë 14.596 Lekë
Ju kurseni: 3.650 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Hamak Bazë EDM me çmimin më të mirë. Materiali: Hekur Ngjyra: Gri e errët Maks. Pesha e mbështetur: 150 kg Përafërsisht. dimensionet: 93 x...
BrandEDM StatusiI Ri
Në gjendje
6.285 Lekë 4.713 Lekë
Ju kurseni: 1.572 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Hamak EDM (140 x 260 cm) me çmimin më të mirë. Ngjyrë: Ngjyra të ndryshme Blu Përafërsisht. dimensionet: 140 x 260 cm Lloji: Hamak...
BrandEDM StatusiI Ri
Në gjendje
3.177 Lekë 2.383 Lekë
Ju kurseni: 794 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Hamack Poliester Pambuku me vija (100 x 200 cm) me çmimin më të mirë. Përafërsisht. dimensionet: 100 x 200 cm Gjerësia: 100 cm Gjatësia: 200 cm...
BrandBigBuy Outdoor StatusiI Ri
Në gjendje
7.779 Lekë 5.834 Lekë
Ju kurseni: 1.945 Lekë (Përfshirë taksat)
Argëtimi veror është i garantuar me këto oferta. Të vegjëlit dhe të rriturit do t'i duan ata! Blini Hammock DKD Decor Home Pambuku poliestër (100 x 50 x 130 cm) dhe shijoni kohën tuaj të lirë! Materiali: Pambuk Poliestër E rregullueshme: Jo Maks. Pesha e mbështetur: 100 kg Lloji:...
Në gjendje
8.142 Lekë 6.106 Lekë
Ju kurseni: 2.036 Lekë (Përfshirë taksat)
Argëtimi veror është i garantuar me këto oferta. Të vegjëlit dhe të rriturit do t'i duan ata! Bli Hamak DKD Dekor Shtëpia Beige Poliester Pambuku Alumini (285 x 130 cm) dhe shijo kohën e lirë! Lloji: Kopshti Hamak Ngjyra: Bezhë Materiali: Poliestër Pambuk Alumini E...
Në gjendje
2.034 Lekë 1.526 Lekë
Ju kurseni: 508 Lekë (Përfshirë taksat)
Argëtimi veror është i garantuar me këto oferta. Të vegjëlit dhe të rriturit do t'i duan ata! Blini Hamak Exterior Blu me vija (100 x 200 cm) dhe shijoni kohën tuaj të lirë! Lloji: Hamak Ngjyra: Blu Përafërsisht. dimensionet: 100 x 200 cm Dizajni: me vija Përdorimi i rekomanduar: E...
BrandBigBuy Outdoor StatusiI Ri
Në gjendje
3.838 Lekë 2.879 Lekë
Ju kurseni: 959 Lekë (Përfshirë taksat)
Argëtimi veror është i garantuar me këto oferta. Të vegjëlit dhe të rriturit do t'i duan ata! Bli Hammock Cotton Exterior me vija (200 x 100 cm) dhe shijo kohën e lirë! Lloji: Hamak Informacion i rëndësishëm: Dizajne të ndryshme të dërguara rastësisht sipas stokut Përafërsisht....
BrandBigBuy Outdoor StatusiI Ri
Në gjendje
14.408 Lekë 11.526 Lekë
Ju kurseni: 2.882 Lekë (Përfshirë taksat)
Argëtimi veror është i garantuar me këto oferta. Të vegjëlit dhe të rriturit do t'i duan ata! Bli Hamak DKD Dekor Shtëpia Beige Poliester Pambuku Bambu (82 x 62 x 123 cm) dhe shijoni kohën tuaj të lirë! Materiali: Pambuk Bambu Poliestër Përfshin: Jastëk E rregullueshme: Jo...
Reviews

No data found

Write a review
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 1526Lekë
  • 16140Lekë
Vendor