Transporti i bebeve

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
150.000 Lekë 115.000 Lekë
Ju kurseni: 35.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karroce 3n1 Veloce Mon Amour Peg Perego Karrocë kompakte e miratuar që nga lindja deri në 22 kg peshë të fëmijës; Mbyllja është e shpejtë dhe super kompakte, Veloce, në fakt, hapet dhe mbyllet me njërën dorë dhe nga një kontroll i vetëm i centralizuar në dorezë, pa pasur nevojë të...
Në gjendje
140.000 Lekë 125.000 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Inglesina Electa Trio Cab është novacioni më i fundit nga Inglesina, një sistem modular i përbërë nga një karrocë e mrekullueshme, një karrocë të rehatshme dhe një ndenjëse komode makine, gati për të zbuluar, me stil dhe lehtësi, edhe vendet më të fshehura dhe magjike në qytet. Një...
Në gjendje
80.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroca e re Best Friend Pro është kombinimi i veçorive komode dhe elegante që e bëjnë atë të veçantë. Perdoret qe nga lindja deri ne 36 muaj. Ideal për të gjitha kushtet e motit , praktik dhe i lehtë për t'u vozitur falë rrotave krejt të reja, të gjitha të pajisura me amortizues...
Në gjendje
120.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroce Cybex Balios S 3n1 Seti perfshin : Portbebene e cila perdoret vetem me fytyre nga nena 0-6 muaj Seggiolino- 0-13 kg , vendoset ne strukture dhe ne makine Passegino- 6-36 muaj ( 22kg)- eshte e kthyeshme nga te dyja anet, ka pozicion shtrirje  ne rast se bebbin e ze gjumi Pezullim i...
NgjyraGri
Në gjendje
19.490 Lekë
(Përfshirë taksat)
Soxholino sistem isofix, rrotullim 360 grade dhe kend shtrirje. Isofix- soxholino fiksohet ne sediljen e makines me ane te kapseve te posacme qe soxholino ka, pa qene nevoja per te perdorur rripin e sigurimit te makines per te fiksuar soxholinon. Cka e ben montimin e soxholinos shume te...
Në gjendje
99.000 Lekë 75.000 Lekë
Ju kurseni: 24.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ne oferte me nje SUPER cmim  Karroca Cam Techno Soul 4 season Col. 727/728/729 -E pershtatshme per femije nga 0-36m - Koshi 0-6m; - Karroca 6-36m; - Ndenjese makine 0-13kg; - Cante.
Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Triklist progresiv për fëmijët nga 15m+ Kornizë metalike, rrip sigurie, doreza prindërore e rregullueshme dhe e heqshme. Levizja e rrotave në pjesën e përparme qendron drejt, për të mos lejuar që pedaluesit të kthehen kur prindi po e shtyn garazhin. Pajisja e kyçjes së...
Në gjendje
10.000 Lekë 8.000 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Seggiolino Auto X2 ?sht? nj? ndenj?se p?r f?mij? n? makin? q? mund t? p?rdoret p?r f?mij? q? peshojn? mbi 9 kg. Disponon rripa t? sigurimit dhe p?rshtat?s. Mosha e p?rdorimit: 9-36 kg/gr 1,2,3
Në gjendje
25.000 Lekë 12.500 Lekë
Ju kurseni: 12.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Seggiolino Viaggiosicuro Isofix 9-18 kg ne super oferte ne 4 ngjyra E butë dhe ofron rehati për fëmijën në një udhëtim të gjatë. Mbështetësi i shpinës siguron pozicionin optimal për fëmijën tuaj. I përshtatshëm për fëmijët e moshës 1 vjeç, 9-18 kg. Siguria garantohet nga rripat e...
Në gjendje
27.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Seggiolino Bahia Peg Perego E pershtatshme per mosha (0-36kg) Sistem Isofix rripa Sigurimi Nivel shtrirjeje maksimale Mbeshtetese e kokes e sistemueshme ne 10 lartesi ne varesi te moshes se femijes    
Në gjendje
22.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate. -Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj. -E pershtatshme per femije te moshave 1-3 vjec, 9-36 kg. -Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 3 pika sigurie. -Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te...
Në gjendje
12.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Seggiolino Combo mbron pjesen e kokes, mbeshtetsja e kokes eshte me mbushje te bute  dhe e rregullueshme ne lartesi te ndryshme, mbeshtetesja e shpines e rregullueshme ne disa pozicion, udhezues i rripit te integruar. Mund te vendoset ne ndenjese vetem ne pozicionin perpara duke perdorur rripin...
Në gjendje
26.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Grupi 0/1/2/3 (0-36 kg.) - Ndenjëse e kthyeshme  360 grade për ta bërë më të lehtë vendosjen e foshnjës - rrip sigurie me 5 pika - Sistem i përshtatshëm për rregullimin e lartësisë së rripave - Mbështetësja e kokës e rregullueshme me 7 lartësi -E certifikuar sipas standardeve...
Në gjendje
41.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I përshtatshëm nga lindja deri në përafërsisht. 4 vite Pesha maksimale 17 kg Dimensionet kur janë të hapura: L84 x W42 x H106 Dimensionet kur janë palosur: L27 x W42 x H58 Pesha e karriges: 7.5 kg Ndenjëse e plotë e sheshtë Rrotat e përparme rrotulluese Mbulesa diellore luksoze XXL...
Në gjendje
50.000 Lekë 45.000 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Komplet karrocash për fëmijë të markës Cam. E pershtatshme per femije 0-36 muajsh. Për moshat 0-12 muaj rekomandohet që sedilja të vendoset me fytyrë poshtë nga nëna, për moshat 12-36 muajshe të vendoset me fytyrë poshtë nga rruga. Me mbështetje të lëvizshme të sipërme dhe strehë sipas...
Në gjendje
25.000 Lekë 23.000 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ndenjese e makines Panoramic Cam Sistem fiksimi isofix universal Mbrojtese anesore per koken Mbeshtetese e kokesesistemueshme ne 7 lartesi  Ndenjese qe rrotullohet 360 grade per te lehtesuar uljen e femijes Shpine e sistemueshme ne 3 pozicione Sistem sigurie me 3 kapese Ideale...
Në gjendje
13.000 Lekë 10.400 Lekë
Ju kurseni: 2.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Ndenjese per makine e markes se njohur CAM ne super oferte ne 2 ngjyra -E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate. -Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj. -E pershtatshme per femije te moshave 0+1vjec, 0-18 kg. -Siguria eshte e garantuar nga...
Në gjendje
50.000 Lekë 45.000 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Seggiolino Chicco Set Up -E pershtatshme per grupmoshat 1-2 (0-25kg) -E certifikuar sipas  rregullores ECE R44 - Mbështetja e kokës dhe rripat rregullohen në lartësi në të njëjtën kohë për të ndjekur rritjen e fëmijës. - Ka 4 pozicione të ndryshme mbështetur. E pajisur me sistemin...
Në gjendje
13.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Seggiolino Combo - Mbështetja e kokës është me mbushje të butë dhe e rregullueshme në lartësi të ndryshme, - mbështetëse e rregullueshme në disa pozicione, Rrip sigurie me 5 pika -Mund të vendoset në sedilje vetëm në pozicionin e përparmë duke përdorur rripin standard të...
Në gjendje
34.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Sistemi universal Isofix -Vendi i kthyeshëm 360 grade për të bërë hyrjen dhe daljen nga makina më të përshtatshme për fëmijët dhe prindërit  - Mosha e përdorimit: grupi 0/1/2/3 (0-36 kg)  - Mbrojtje anësore për kokën - Reduktues anatomik me mbështetje lumbare -...
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 2490Lekë
  • 155000Lekë
Vendor