Brand
Platform
Cmimi
Vendor
Në gjendje
66.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Luaj nuk ka kufij™ Një gjeneratë e re konzolash që sjell përvojat e lojërave më afër realitetit se kurrë më parë. Magazinimi SSD ultra i shpejtë 825 GB që siguron fillimin e shpejtë të kompjuterëve dhe lojërave, si dhe zona të reja në lojë (p.sh. koha e ngarkimit)....
Në gjendje
50.999 Lekë 45.899 Lekë
Ju kurseni: 5.100 Lekë (Përfshirë taksat)
Eksploroni një botë fantastike aventureske për të mposhtur një dragua bodybuilding dhe ushtrimet e tij duke përdorur në jetën reale. Përshkoni rrafshnaltat e mbuluara nga bari duke vrapuar në vend, sulmoni armiqtë me shtypjen e shpatullave lart dhe mbushni matësin e shëndetit tuaj duke goditur...
Në gjendje
5.799 Lekë 5.219 Lekë
Ju kurseni: 580 Lekë (Përfshirë taksat)
Gati për një revansh? Shkatërroni armiqtë tuaj përsëri dhe përsëri me veçoritë e përmirësuara dhe përshtatshmërinë e Kontrolluesit të Avancuar me Wired Radial White REMATCH, i licencuar zyrtarisht nga Xbox. Rimendoni mënyrën se si luani duke përdorur dy butonat e programueshëm prapa për të...
Në gjendje
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Shtrëngoni konkurrencën dhe dukeni mirë duke e bërë atë me Electric Black PDP Wired Controller për Xbox! Me aplikacionin falas PDP Control Hub ju mund të ri-hartoni butonat, të rikonfiguroni aktivizuesit, të rregulloni zonat e vdekura për t'iu përshtatur mënyrës që luani. Kontrolluesi Elektrik i...
Në gjendje
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Shtrëngoni konkurrencën dhe dukeni mirë duke e bërë atë me kontrolluesin me tela të karbonit elektrik PDP për Xbox! Me aplikacionin falas PDP Control Hub ju mund të ri-hartoni butonat, të rikonfiguroni aktivizuesit, të rregulloni zonat e vdekura për t'iu përshtatur mënyrës që luani. Kontrolluesi...
Në gjendje
46.999 Lekë 42.299 Lekë
Ju kurseni: 4.700 Lekë (Përfshirë taksat)
Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition ka një skemë të veçantë ngjyrash kuq-blu për nder të veshjes ikonike të Marios. Ky botim përfshin kontrollues të kuq Joy-Con me rripa blu, një dorezë blu Joy-Con, një dok të kuq Nintendo Switch dhe një sistem Nintendo Switch të kuq. Ky botim përfshin...
Në gjendje
46.999 Lekë 42.299 Lekë
Ju kurseni: 4.700 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky sistem Nintendo Switch™ merr frymëzim nga Mario, me një dizajn të kuq të theksuar në konsolën Nintendo Switch, kontrollorët Joy-Con™ dhe Nintendo Switch Dock. Një dizajn i fortë blu është paraqitur si në dorezën e dorës Joy-Con ashtu edhe në rripat e kyçit të dorës Joy-Con. Si bonus, kjo...
Në gjendje
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
Me një pamje retro, lulëzim legjendar dhe fuqinë për të shpëtuar Hyrule, sistemi Game & Watch™: The Legend of Zelda™ është një nderim i mbushur plot me 35 vjet të serisë Legend of Zelda. Aventurë nëpër tre klasike ikonë dhe shijoni argëtimin krejtësisht të ri të shkollës së vjetër me këtë sistem...
Në gjendje
64.449 Lekë 51.559 Lekë
Ju kurseni: 12.890 Lekë (Përfshirë taksat)
Fëmijët meritojnë më të mirën, prandaj ne ju prezantojmë Nintendo Switch Nintendo OLED , ideal për ata që kërkojnë produkte cilësore për të vegjlit e tyre! Merr Nintendo me çmimet më të mira! Karakteristikat: Ekran me prekje Porta USB 2 Altoparlantë Lexues karte Lidhjet:...
BrandNintendo StatusiNew
Në gjendje
3.431 Lekë 2.573 Lekë
Ju kurseni: 858 Lekë (Përfshirë taksat)
Fëmijët meritojnë më të mirën, prandaj ju prezantojmë lojën edukative Clementoni Baby Friends Animals Kompjuter laptop (23 x 30 x 6 cm) , ideal për ata që kërkojnë produkte cilësore për të vegjlit e tyre! Merr Clementoni me çmimet më të mira! Mosha e rekomanduar: 9 muaj Lloji: Kompjuter...
BrandKlementoni StatusiNew
Në gjendje
8.816 Lekë 7.053 Lekë
Ju kurseni: 1.763 Lekë (Përfshirë taksat)
Fëmijët meritojnë më të mirën, prandaj ne ju prezantojmë Konsolën Nintendo LEGJENDA E ZELDA-s , ideale për ata që kërkojnë produkte cilësore për të vegjlit e tyre! Merr Nintendo me çmimet më të mira! Lloji: Konsolë
BrandNintendo StatusiNew
Jashtë stokut
47.999 Lekë 43.199 Lekë
Ju kurseni: 4.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i anëtarit më të ri të familjes Nintendo Switch Luaj në shtëpi në televizor ose në lëvizje me një ekran të gjallë OLED 7 inç me sistemin Nintendo Switch™ – Model OLED. Përveç një ekrani të ri me ngjyra të gjalla dhe kontrast të mprehtë, Nintendo Switch - Modeli OLED përfshin një bazë...
Jashtë stokut
5.799 Lekë 5.219 Lekë
Ju kurseni: 580 Lekë (Përfshirë taksat)
A jeni gati për një revansh? Shkatërroni armiqtë tuaj përsëri dhe përsëri me veçoritë e përmirësuara dhe fleksibilitetin e kontrolluesit të avancuar me tela Glitch Green REMATCH, i licencuar zyrtarisht nga Xbox. Shijoni saktësi të shtuar me doreza, shkopinj dhe këmbëza me teksturë. Me...
Jashtë stokut
39.999 Lekë 35.999 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Shijoni një përvojë të nivelit të lartë të lojërave me këtë konsolë Microsoft Xbox One S. Ai përmban një procesor grafik të fuqishëm për të ofruar cilësi të jashtëzakonshme vizuale. Ky luajtës Blu-ray Xbox One S 4K është gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyer për mediat shtëpiake. Mund ta lidhni me...
Jashtë stokut
39.999 Lekë 35.999 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Luaj në mënyrën tuaj me sistemin e lojrave Nintendo Switch. Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, vetëm ose me miqtë, sistemi Nintendo Switch është krijuar për t'iu përshtatur jetës suaj. Lidhni Nintendo Switch për të shijuar lojërat HD në televizorin tuaj. Del jashte? Thjesht...
Jashtë stokut
41.499 Lekë 37.349 Lekë
Ju kurseni: 4.150 Lekë (Përfshirë taksat)
Me paketën Midnight Drive për Fortnite mund të personalizoni avatarin tuaj me veshjen Dark Skully, Dark Skully Satchel Back Bling, Dark Pickaxe Spaccator, 1000 V-Buck për t'i shpenzuar në artikujt e zgjedhur në Fortnite's Battle Royale dhe shumë më tepër. Shtesat e Rocket League përfshijnë...
Jashtë stokut
39.999 Lekë 35.999 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Zbuloni botë të realitetit virtual vërtet befasues me mbi 200 lojëra dhe përvoja të mahnitshme me PlayStation VR. Mundësuar nga teknologjia e fundit, PlayStation VR i transporton lojtarët nga shtëpitë e tyre në zemrën e lojërave dhe përvojave jashtëzakonisht zhytëse të realitetit virtual....
Jashtë stokut
50.999 Lekë 45.899 Lekë
Ju kurseni: 5.100 Lekë (Përfshirë taksat)
Shijoni përvojën e plotë të një tastierë shtëpiake, edhe pa televizor A keni braktisur ndonjëherë një lojë sepse nuk keni pasur kohë të mjaftueshme? Konsola Nintendo Switch mund të transformohet, kështu që gjithmonë do të gjeni momente për të luajtur, edhe kur jeni të zënë. Është një epokë e re,...
Jashtë stokut
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Shkatërroni konkurrencën dhe dukeni mirë duke e bërë atë me kontrolluesin PDP Atomic Black Xbox Wired në të zezë! Personalizojeni lojën tuaj dhe përmirësoni lojën tuaj me aplikacionin falas PDP Control Hub. Karakteristikat: Përdorni aplikacionin falas PDP Control Hub për të ndryshuar hartën e...
Shfaq një produkt tjetër 12
Reviews

No data found

Write a review
Brand
Platform
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 2573Lekë
  • 66990Lekë
Vendor