Mirësevini në Supermart, dyqani online premier në Shqipëri që mbulon nevojat tuaja për kujdesin e lëkurës! Ne jemi të specializuar në ofrimin e një game të gjerë kremrash trupi që i përshtaten çdo lloji dhe preference lëkure. Por pse duhet të zgjidhni Supermart për blerjen e radhës të kremit të trupit? Le të zhytemi!

Përfitimet e blerjeve me ne

Kur blini në Supermart, nuk jeni duke blerë vetëm një produkt; po investoni në një përvojë. Ne ofrojmë transport falas në të gjithë Shqipërinë, duke siguruar që kremrat e preferuar të trupit të arrijnë në pragun tuaj pa asnjë kosto shtesë. Keni një pyetje apo keni nevojë për ndihmë? Ekipi ynë i besueshëm i shërbimit ndaj klientit është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë. Jemi vetëm një telefonatë ose klikim larg!

Krem trupi me përzgjedhje të gjerë

Koleksioni ynë i kremrave të trupit është po aq i larmishëm sa klientët tanë. Nëse jeni duke kërkuar për një hidratues për të luftuar lëkurën e thatë, një locion aromatike për t'ju mbajtur erë të freskët ose një krem hipoallergjik për lëkurë të ndjeshme, ne ju kemi mbuluar. Nga kremi ushqyes i trupit Nivea te qumështi hidratues i trupit, përzgjedhja jonë është krijuar për të përmbushur nevojat tuaja unike për kujdesin e lëkurës.

Cilësi me çmime konkuruese

Kujdesi i mirë i lëkurës nuk duhet të prishë bankën. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë përzgjedhjen tonë të gjerë të kremrave të trupit me çmime konkuruese. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për gjalpë luksoze për një seancë përkëdhelëse ose një krem pa aromë për përdorim të përditshëm, do të gjeni vlerën më të mirë për paratë tuaja pikërisht këtu.

Më shumë se vetëm kremra për trupin

Por nuk kemi të bëjmë vetëm me kremrat e trupit. Zgjedhja jonë përfshin produkte kundër plakjes, kremra të aprovuar nga dermatologjia për ekzemën dhe produkte të pasuruara me vitaminë E dhe përbërës të tjerë natyralë. Ne madje kemi një sërë opsionesh pa aroma dhe hipoallergjike për ata me lëkurë të ndjeshme. Në Supermart, ne jemi të gjithë për të promovuar lëkurë të shëndetshme dhe të ushqyer.

Blini në Supermart Sot!

Pra, pse të presim? Zhytuni në botën e hidratimit, ushqimit dhe kujdesit të lëkurës me Supermart. Me përzgjedhjen tonë të gjerë, çmimet konkurruese dhe shërbimin e nivelit të lartë ndaj klientit, ne jemi të sigurt se do të gjeni kombinimin tuaj të përsosur të kremit të trupit. Mbani mend, në Supermart, ne nuk po shesim vetëm produkte; ne po ju ndihmojmë të përqafoni lëkurën në të cilën jeni. Blini me ne sot dhe lëreni lëkurën tuaj t'ju falënderojë!

Në gjendje
4.176 Lekë 1.727 Lekë
Ju kurseni: 2.449 Lekë (Përfshirë taksat)
Krem forcues trupi Palmer's Kakao Butter Formula (315 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale të Palmer janë bërë për ju....
BrandPalmer's StatusiNew
Në gjendje
3.318 Lekë 1.760 Lekë
Ju kurseni: 1.558 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të keni linjën më të mirë të trajtimeve të bukurisë në shtëpinë tuaj me produkte cilësore me një çmim të mirë? Epo, mos qëndroni pa Krem Trupi Riparues New Uriage Eau Thermale (200 ml) ! Kapaciteti: 200 ml Gjinia: Unisex
BrandUriazhi StatusiI Ri
Në gjendje
1.159 Lekë 810 Lekë
Ju kurseni: 349 Lekë (Përfshirë taksat)
Krem Trupi Babaria Kokosi (400 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të mprehtë që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju....
BrandBabaria StatusiNew
Në gjendje
3.780 Lekë 2.268 Lekë
Ju kurseni: 1.512 Lekë (Përfshirë taksat)
Trajtim forcues dhe ushqyes për të luftuar humbjen e tonit të trupit, me kolagjen, elastinë, acid hialuronik dhe qeliza staminale Leontopodium alpinum. PARIMI AKTIV: qelizat staminale vegjetale, acidi hialuronik, kolagjeni dhe elastina FUNKSIONALITETI: Plotësues, forcues dhe pa efekt paraben. Nafta, Proteinat shtazore, Ngjyrosësit, Alkoolët, Alergjenët Testuar Dermatologjikisht - Nikel i testuar
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Aurum
Në gjendje
2.220 Lekë 1.332 Lekë
Ju kurseni: 888 Lekë (Përfshirë taksat)
Një formulë e pasur me ekstrakte bimore që ndihmojnë në zgjatjen e nxirjes së diellit dhe intensifikimin e ngjyrës. PARIMI AKTIV: ekstrakt arre, ekstrakt karrote, proteina gruri, ekstrakt mauve, ekstrakt kamomili, panthenol FUNKSIONALITET: Mbrojtës për nxirje, hidratues, zbutës Formulim pa proteina shtazore, parabenë, produkte të naftës, alkool, ngjyrues sintetikë të testuar dermatologjikisht
BrandBottega di LungaVita Product LineSOL LEON
Bottega di LungaVita SOL LEON KREM TRUPI PËR MBROJTJE NGA DIELLI SPF30
Transport falas
Në gjendje
1.980 Lekë
(Përfshirë taksat)
Scrub për trupin rigjallërues, i formuluar posaçërisht për përgatitjen e epidermës për të marrë një nxirje më të njëtrajtshme dhe të zgjatur nga dielli.I pasuruar me kripëra minerale, multivitamina dhe vajra esencialë.Eksfolon dhe pastron që nga aplikimi i parë. PARIMI AKTIV: Ujë me burim detar, alga korale, vaj kajsie dhe karrote. Kompleks ujor multivitamin, mikroelemente minerale, vajra esencialë agrume FUNKSIONALITET: pastrues, eksfolues, zbutësFormulë pa naftë, alkool, ngjyrues; Parabenë, proteina shtazore të testuara dermatologjikisht
BrandBottega di LungaVita Product LineSOL LEON
Në gjendje
2.022 Lekë 1.416 Lekë
Ju kurseni: 606 Lekë (Përfshirë taksat)
Body Cream Instituto Español Aloe Vera (950 ml) (950 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të dallueshëm që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale të Instituto...
Në gjendje
443 Lekë 209 Lekë
Ju kurseni: 234 Lekë (Përfshirë taksat)
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Moisturising Body Cream Aloe vera Instituto Español ! Gender: Unisex Perfect for all skin types
BrandInstituto Español Kapaciteti50 ml
Në gjendje
3.766 Lekë 1.681 Lekë
Ju kurseni: 2.085 Lekë (Përfshirë taksat)
Body Cream Palmer's Kakao Butter Formula (400 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale të Palmer janë bërë për ju....
BrandPalmer's StatusiNew
Në gjendje
1.140 Lekë 684 Lekë
Ju kurseni: 456 Lekë (Përfshirë taksat)
Një formulë zbutëse, pak e parfumuar dhe e pasur me aktivë natyralë me efekte qetësuese dhe zbutëse. E pasuruar me gjalpë shea, vaj argani ekstra të virgjër, vaj bajame të ëmbël dhe proteina orizi. PARIMI AKTIV: oriz, bajame, kamomil, kalendula, gjalpë shea, argan ekstra vaj i virgjër FUNKSIONALITET: Ushqyes, hidratues, restaurues Formulim pa alkool, vazelinë, proteina shtazore, parabene, alergjenë, ngjyra sintetike.Testuar dermatologjikisht - Nikel i testuar
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Bimbo
Në gjendje
10.627 Lekë 5.622 Lekë
Ju kurseni: 5.005 Lekë (Përfshirë taksat)
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Firming Body Cream Perfect Body Collistar (400 ml) ! Gender: Lady Capacity: 400 ml Perfect for all skin types
BrandCollistar StatusiNew
Në gjendje
2.520 Lekë 1.764 Lekë
Ju kurseni: 756 Lekë (Përfshirë taksat)
Krem trupi Nivea Q10 Krem forcues i trupit (300 ml) (300 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale të Nivea janë bërë për ju....
BrandNivea StatusiI Ri
Në gjendje
3.252 Lekë 1.681 Lekë
Ju kurseni: 1.571 Lekë (Përfshirë taksat)
Body Cream Palmer's Kakao Butter Formula (250 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale të Palmer janë bërë për ju....
BrandPalmer's StatusiNew
Në gjendje
8.130 Lekë 3.493 Lekë
Ju kurseni: 4.637 Lekë (Përfshirë taksat)
The Body Cream Postquam Moisturizer Q10 (400 ml) (400 ml) is a quality product designed for demanding people who take care of their image and look for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100 % original Postquam products are made for you. Gender: Lady...
BrandPostquam StatusiI Ri
Në gjendje
6.908 Lekë 2.288 Lekë
Ju kurseni: 4.620 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi Trupi Elizabeth Arden Eight Hour (200 ml) (200 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Elizabeth Arden janë bërë për...
BrandElizabeth Arden StatusiI Ri
Në gjendje
1.235 Lekë 864 Lekë
Ju kurseni: 371 Lekë (Përfshirë taksat)
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Moisturising Body Cream Nivea (200 ml) ! Gender: Unisex Capacity: 200 ml Recommended Use: Dry Skin Contains: Olive Oil
BrandNivea StatusiNew
Në gjendje
2.389 Lekë 1.672 Lekë
Ju kurseni: 717 Lekë (Përfshirë taksat)
The Body Cream Vera & The Birds (50 ml) is a quality product designed for demanding people who take care of their image and look for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100 % original Vera & The Birds products are made for you. Capacity: 50 ml Gender:...
BrandVera & Zogjtë StatusiI Ri
Në gjendje
11.502 Lekë 6.934 Lekë
Ju kurseni: 4.568 Lekë (Përfshirë taksat)
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Body Cream Alqvimia Body Sculptor (150 ml) ! Capacity: 150 ml Type: Body Lotion Properties: Anti-Cellulite
BrandAlqvimia StatusiI Ri
Në gjendje
3.790 Lekë 2.653 Lekë
Ju kurseni: 1.137 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjinia: zonjë Unisex Kapaciteti: 100 ml Përbërësit: Tokoferol Uji (Aqua) Çamçakëz Xanthan Triglicerid kaprilik/kaprik Acid citrik Acidi dehidroacetik Disodium edta Aromë (parfum) Vaj frutash Hippophae rhamnoides (buckthorn). Limoneni Citral Gjalpë Shea...
Në gjendje
6.398 Lekë 2.790 Lekë
Ju kurseni: 3.608 Lekë (Përfshirë taksat)
Body Cream Levissime Kit Hidro është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Levissime janë bërë për ju. Vetitë: Krem ushqyes
BrandLevissime StatusiNew
Shfaq një produkt tjetër 20
Reviews

No data found

Write a review