Pajisjet e jashtme dhe ruajtja e memories

Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
9.900 Lekë 8.935 Lekë
Ju kurseni: 965 Lekë (Përfshirë taksat)
Vështrim i përgjithshëm SSD Store 'n' Go Mini është shoqëruesi ideal i ruajtjes për përdoruesit në lëvizje. Duke ofruar një zgjidhje të shpejtë dhe të sigurt për ruajtjen dhe rezervimin e skedarit tuaj, kjo SSD është jashtëzakonisht e vogël dhe e lehtë, me peshë vetëm 35 gram në një...
Në gjendje
11.999 Lekë 10.799 Lekë
Ju kurseni: 1.200 Lekë (Përfshirë taksat)
FAN hesht! KRAHËT E DRITË, 3x 120mm ARGB, PWM me shpejtësi të lartë, BL077 PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit FAN Dimensionet (mm) 120 Veçoritë ARGB PWM Kontrolluesi lejon sinkronizimin e deri në 6 komponentëve ARGB Ngjyrë E zezë...
Në gjendje
34.999 Lekë 31.499 Lekë
Ju kurseni: 3.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Motherboard Asrock B650 Phantom Gaming Lightning , Socket AM5 , ATX , B650 PG LIGHTNING PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit ATX Socket CPU AM5 Çipset B650 Kujtesa 4x DDR5 deri në 128 GB Slots për zgjerim CPU: 1x PCIe 4.0...
Në gjendje
13.299 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ftohës Thermaltake TH120 ARGB, ftohës i lëngshëm 1x ventilator radiatori 120 mm, CL-W285-PL12SW-A TH120 është një ftohës i lëngshëm gjithëpërfshirës 120 mm që mbështet pllakat amë të pajtueshme 5V RGB. Ftohës i lëngshëm TH120 ARGB Sync AIO Thermaltake TH120 ARGB Sync është një ftohës i...
Në gjendje
6.499 Lekë
(Përfshirë taksat)
Hard disk i përputhshëm për laptop, 5400 rpm, 16 MB memorie memorie, 7 mm i trashë, i përshtatshëm për SONY Playstation 4, PS4. Ky hard disk 2,5 inç (2,5" = 6,35 cm) ofron performancë të shpejtë dhe efikas në energji. Gjeneron pak nxehtësi dhe funksionon në heshtje. Sa më e madhe të jetë...
Në gjendje
2.499 Lekë 2.249 Lekë
Ju kurseni: 250 Lekë (Përfshirë taksat)
Disku flash USB Cruzer Fit ofron ruajtje jashtëzakonisht kompakte për pajisjet më të vogla pritëse. Me stil dhe me vlerë të shkëlqyer, thjesht ruani koleksionin tuaj muzikor, koleksionin e videove ose fotot në flash drive-in Cruzer Fit USB dhe filloni t'i ndani me familjen dhe miqtë tuaj....
Në gjendje
13.744 Lekë
(Përfshirë taksat)
RAM 16 GB Kingston FURY Beast RGB 1x 16 GB 3200 Mhz DDR4 Desktop KF432C16BBA/16 PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit RAM Linjë DDR4 Familja Desktop Kapaciteti 1 x 16 GB Shpejtësia MHz 3200 CAS / Latenca...
Në gjendje
59.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
CPU AMD Ryzen 5 7600X 6 Core 12 Threads deri në 5.30 Ghz , Socket AM5 , BOX , 100-100000593WOF PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit Ryzen 5 Bërthamat e CPU-së 6 Fijet 12 Ora bazë 4.70 Ghz Ora MAX Boost 5.30 Ghz Aftësitë...
Në gjendje
1.499 Lekë 1.349 Lekë
Ju kurseni: 150 Lekë (Përfshirë taksat)
Flash Drive 16 GB Intenso 2.0 Drive Micro Line , USB-A , E zezë , 3500470 PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit Flash Drive Faktor formë USB-A 2.0 Kapaciteti GB 16 GB Performanca Leximi/Shkrimi MB/s Lexoni: deri...
Në gjendje
1.199 Lekë 1.079 Lekë
Ju kurseni: 120 Lekë (Përfshirë taksat)
Është mënyra e vogël dhe e shpejtë për të ruajtur dhe transferuar përmbajtjen tuaj dixhitale nga kompjuteri në kompjuter, ose për ta marrë atë në lëvizje. Thjesht ruani fotografitë, muzikën dhe skedarët e tjerë argëtues në flash drive-in elegant Cruzer Blade USB dhe filloni t'i ndani me familjen...
Në gjendje
1.599 Lekë 1.439 Lekë
Ju kurseni: 160 Lekë (Përfshirë taksat)
Falë dizajnit të tij kompakt, mund të lidhni Flash Drive SanDisk Ultra Fit USB 3.1 dhe ta lini brenda, duke e bërë atë mënyrën e thjeshtë për të shtuar hapësirë ruajtjeje shtesë dhe me shpejtësi të lartë në pajisjen tuaj! Ofron shpejtësi shkrimi që janë deri në 15 herë më të shpejta sesa me një...
Në gjendje
999 Lekë 899 Lekë
Ju kurseni: 100 Lekë (Përfshirë taksat)
Disku flash USB i përshtatur Cruzer ofron ruajtje jashtëzakonisht kompakte për pajisjet më të vogla pritëse. Me stil dhe me vlerë të shkëlqyer, thjesht ruani koleksionin tuaj muzikor, koleksionin e videove ose fotot në USB flash drive-in e përshtatur Cruzer dhe filloni t'i ndani me familjen dhe...
Në gjendje
1.399 Lekë 1.259 Lekë
Ju kurseni: 140 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni performancën USB 3.0 me shpejtësi të lartë deri në 150 MB/s1 me flash drive SanDisk Ultra Flair USB 3.0. Transferoni skedarët më shpejt se disqet standarde USB 2.0. Me një kuti metalike të qëndrueshme, flash drive SanDisk Ultra Flair USB 3.0 është edhe elegant dhe i gatshëm për të...
Në gjendje
13.439 Lekë
(Përfshirë taksat)
RAM 16 GB Goodram IRDM PRO , 2x 8 GB 3600 MHz DDR4 , Desktop , E zezë , IRP-K3600D4V64L18S/16GDC PERSHKRIM I DETAJUAR Lloji i memories DDR4 Kapaciteti 16 GB (2 x 8 GB) Kontrollimi i gabimit Jo-ECC Shpejtësia (XMP) 3600 MT/s Vonesa (XMP)...
Në gjendje
4.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
FAN hesht! KRAHËT E DRITË, 120 mm ARGB PWM me shpejtësi të lartë, BL073 PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit FAN Dimensionet (mm) 120 Veçoritë ARGB PWM Ngjyrë E zezë Numri i Partnerit BL073 për më shumë informacion...
Në gjendje
1.399 Lekë 1.259 Lekë
Ju kurseni: 140 Lekë (Përfshirë taksat)
Disqet flash MediaRange ofrojnë cilësi dhe besueshmëri. Stiqet tona USB janë perfekte për arkivimin dhe shkëmbimin e shpejtë të të dhënave. Lidhja USB ju lejon të aksesoni të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme - në çdo kohë, kudo. Stiqet tona kompakte USB janë të lehta për t'u...
Në gjendje
1.299 Lekë 1.169 Lekë
Ju kurseni: 130 Lekë (Përfshirë taksat)
Me dizajnin e tij të profilit të ulët, flash drive USB Cruzer Fit përshtatet lehtësisht me portet USB dhe përzihet me tabletët, laptopët, televizorët ose luajtësit audio të makinës tuaj. Pavarësisht nëse janë fotografitë tuaja të preferuara, koleksioni i muzikës, koleksioni i videove ose...
Shfaq një produkt tjetër 20
Brand
    Shfaq të gjitha (32)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 629Lekë
  • 107999Lekë
Vendor