Kafshë Shtëpiake

Brand
Cmimi
Permasat
Vendor
Në gjendje
6.700 Lekë 4.900 Lekë
Ju kurseni: 1.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Valp Plus. Recetë pa Gluten e rekomanduar për këlyshët me sistem të ndjeshëm tretës dhe/ose intolerancë ndaj glutenit. I pasur me fibra vegjetale si celuloza dhe psilium për të stimuluar lëvizshmërinë dhe shëndetin e zorrëve. Përmban klinoptilolit, një mineral që mbështet qëndrueshmërinë e...
BrandHusse Weight7 kg
Prima Plus është i përshtatshëm për qentë me kërkesa normale ose të ulëta për energji. Shtimi i vitaminës C, përmbajtja e moderuar e yndyrës dhe kalorive do ta mbajë qenin në formë dhe do të parandalojë obezitetin. I zhvilluar posaçërisht për qentë e rritur me nevoja normale ose më të...
BrandHusse Weight2 kg
Exclusive Urinary përmban boronicë dhe nivel të ulët të magnezit. Ul pH-in e urinës dhe stimulon marrjen e ujit për të mbështetur shëndetin e urinës. Recetë e përshtatur për të mbështetur shëndetin urinar. Një recetë e formuluar për të marrë një pH më të ulët urinar. Me...
BrandHusse QualityExclusive
Exclusive Light është një recetë e përshtatshme për macet që kanë nevojë për menaxhim të peshës. Me ekuilibër optimal të proteinave dhe yndyrnave për të siguruar që macja juaj të qëndrojë në formë të mirë. Ushqim për macet që kanë nevojë për menaxhim të peshës. Exclusive...
BrandHusse QualityExclusive
Opus Lynx është një recetë pa drithëra dhe pa gluten e frymëzuar nga dieta e rrëqebullit të egër, e pasur me proteina dhe yndyra, me pak karbohidrate. Recetë e përshtatshme për macet me lëkurë të ndjeshme dhe/ose ndjeshmëri tretëse. Përqindja e lartë e proteinave shtazore dhe...
BrandHusse QualityExclusive
Suplement ushqimor me përbërës natyralë qetësues Edhe pse stresi mund të shkaktojë shqetësim të madh për kafshën shtëpiake dhe pronarin e saj, ai është një reagim normal ndaj një mjedisi që është jashtë kontrollit të qenit ose maces. Antistress është një formulë e përqendruar bimore,...
Ekskluzive Kattunge rekomandohet për kotele nga gjiri deri në 12 muaj me përmbajtje të lartë të proteinave shtazore dhe yndyrnave, për të mbështetur rritjen e shëndetshme. Gjithashtu i përshtatshëm për macet shtatzëna dhe me gji. Ushqyes të balancuar mirë për rritjen e shëndetshme...
BrandHusse QualityExclusive
Ekskluzive Kattunge rekomandohet për kotele nga gjiri deri në 12 muaj me përmbajtje të lartë të proteinave shtazore dhe yndyrnave, për të mbështetur rritjen e shëndetshme. Gjithashtu i përshtatshëm për macet shtatzëna dhe me gji. Ushqyes të balancuar mirë për rritjen e shëndetshme...
Weight7 kg
Në gjendje
5.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kroketter Lax është i pasur me proteina shtazore dhe i pasuruar me taurinë. Ushqim mirëmbajtës i balancuar mirë për macet me nevoja normale dhe më të ulëta për energji. Kroketter Lax përmban salmon i cili jep një shije të shkëlqyer dhe proteina shtazore me cilësi të lartë për të...
Weight7 kg
Valp Digest bazohet në mishin e qengjit si burim kryesor i proteinave dhe është një recetë pa gluten për këlyshët me sisteme të ndjeshme tretëse dhe/ose intolerancë ndaj glutenit. Përmban klinoptilolit, një mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtme dhe kontribuon në një tretje optimale
BrandHusse QualitySuper Premium
Në gjendje
5.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kroketter Kyckling është i pasur me proteina shtazore dhe i pasuruar me taurinë. Ushqim mirëmbajtës i balancuar mirë, për macet me nevoja normale dhe më të ulëta për energji Kroketter Kyckling përmban pulë e cila është e pasur në mënyrë natyrale me taurinë dhe proteina...
BrandHusse QualityPremium
Në gjendje
2.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo e thatë për shpëlarje për qen dhe mace. Përdorim praktik. Shampo e butë pa ngjyrues. Shampo e thatë e gatshme për përdorim për qen dhe mace. Me përbërës të butë dhe natyralë. Nuk kërkon të shtoni ujë apo të lagni gëzofin e kafshës suaj dhe aq më pak ta shpëlani atë. Produkt ideal...
BrandHusse Madhësia150 ml
Exclusive Digest është recetë pa gluten, e bazuar në mish qengji dhe oriz, e përshtatshme për macet me sistem të ndjeshëm tretës. Recetë pa gluten për macet me sistem të ndjeshëm tretës .  Exclusive Digest është një recetë me një kombinim të përbërësve shumë të...
BrandHusse QualityExclusive
Enë inoksi me bazë që nuk rrëshqet. Enë për kafshët shtëpiake prej çeliku inoks. Tas i kuq me logon Husse, i domosdoshëm për të gjithë fansat me katër këmbë Husse. Përdoreni atë për të gjitha vaktet e kafshës suaj dhe gjithashtu për konsumimin e ujit. E bërë prej çeliku inox, ky tas...
BrandHusse MadhësiaI vogël
Opus Ocean është një produkt pa drithëra dhe pa gluten, i përshtatshëm për qentë aktivë që vuajnë nga alergji dhe/ose nga sistemet e ndjeshme të tretjes. Një recetë e pasur me proteina dhe yndyrna, me pak karbohidrate. I zhvilluar posaçërisht për qentë e rritur aktivë me alergji dhe/ose...
BrandHusse Weight2 kg
Digest është një produkt pa gluten me burime të kufizuara të proteinave shtazore, i përshtatshëm për qentë që vuajnë nga alergjitë dhe/ose nga sistemet e ndjeshme të tretjes. Proteina e qengjit, e njohur për më pak alergji, është burimi i vetëm i proteinave në këtë recetë. I krijuar...
BrandHusse Weight2 kg
Në gjendje
2.700 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
Spray për pastrimin e qenve dhe maceve, larje e lehtë dhe shtresë me shkëlqim. Spraj pastrues pa shpëlarje dhe pa yndyrë. Spraj i lehtë për t'u kujdesur për qentë dhe macet me formulë të butë që zgjidh nyjet në gëzofet e thata ose të lagura. Ndihmon për krehje të lehtë. Pa ngjyrues. Me...
BrandHusse Madhësia200 ml
I zhvilluar posaçërisht për këlyshët e racave të vogla dhe shumë të vogla.  Valp Mini është recetë me energji të lartë e formuluar me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese për të mbështetur një periudhë të shkurtër dhe intensive rritjeje. Rekomandohet si ushqim fillestar nga...
BrandHusse Weight2 kg
Në gjendje
10.400 Lekë
(Përfshirë taksat)
Pro Katt është ushqim i plotë i pasur me taurinë. Ushqim mirëmbajtës i balancuar mirë për macet me nevoja normale dhe më të ulëta për energji Pro Katt përmban pulë e cila është e pasur në mënyrë natyrale me taurinë dhe bimë yucca që redukton aromën e mbetjeve. Taurinë + Pro...
BrandHusse QualityProfessional Line
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kujdesi për putrat me dyll blete për të mbrojtur putrat dhe për të sheruar putrat e plasaritura. Kujdesi afatgjatë për putrat e kafshëve tuaja. Putrat e qenit janë një nga pjesët më të ndjeshme të trupit të tyre. Prandaj është shumë e rëndësishme që të kujdeseni mirë për to si në dimër...
BrandHusse Madhësia1 përballoj
Shfaq një produkt tjetër 20
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 0Lekë
  • 13800Lekë
Permasat
Vendor