Ore Smartwatch Q50 per femije me GPS

4.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 4990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

kodi:kk-225

Përshkrimi

Smartwatch My Kid Q50 me karte SIM.

Kjo eshte ora e duhur e cila vjen ne ngjyra te ndryshme.

Ora ka te shenuar daten , oren , diten, GPS dhe butoni SOS i cili sherben per te ditur vendodhjen e femijes suaj kudo te jete.

Ora e zgjuar me GPS beni gjurmimin e femijeve.

Nëpërmjet një aplikacioni të shkarkueshëm, prindërit mund të gjurmojnë se ku janë fëmijët e tyre ose edhe thirrni orën e zgjuar për të biseduar me ta.

Funksioni i GPS dërgon një alarm nëse një fëmijë largohet nga zona e paracaktuar

Monitorimi në distancë: mikrofon me ndjeshmëri të lartë lejon prindërit të dëgjojnë në mjedisin e fëmijëve

Komunikimi me dy drejtime: prindërit mund të telefonojnë orën dhe fëmijët mund të thërrasin prindërit e tyre Telefonimi SOS me një çelës: mbajtja e butonit SOS për 3 sekonda do të telefonojë automatikisht prindërit

Madhësia e ekranit: 0.96 ”

Kompatibil me pajisjet Android dhe iOS

Bateria: 3.7V 400mA rechargeable 

Specifika

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase