Campaign
Color
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
48.000 Lekë 42.000 Lekë
Ju kurseni: 6.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
45.000 Lekë 42.000 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Pr 17ws 1ab5s0 53 SIZE 49/20 145 3N
Në gjendje
26.000 Lekë 18.000 Lekë
Ju kurseni: 8.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Syze dielli Vogue VO4242S 848/13 53 në ngjyrë ari të lehtë. Korniza me ngjyrë 848/13 ari është e ndërthurur me lentet në nuancë kafe. Ky model është i përbërë nga pjesë plastike dhe metalike në madhësinë 53-18-135. Koleksioni i syzeve Vogue ka syze dhe silueta të syzesh të modës...
BrandVogue KodiVO4242S 848/13
Në gjendje
50.000 Lekë 48.000 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
spr15y 1ab-5s0 Size: 51/21 140 Lens: 3N
Në gjendje
24.000 Lekë 13.000 Lekë
Ju kurseni: 11.000 Lekë (Përfshirë taksat)
VO5316 2818 SIZE 52\19 135
Në gjendje
50.000 Lekë 45.000 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Spr 07y 1ab-07a 53-19 145 3N
Në gjendje
27.500 Lekë 21.000 Lekë
Ju kurseni: 6.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Ray Ban
Në gjendje
24.000 Lekë 19.000 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ah9263 g21 55-22 145 2N
Në gjendje
13.432 Lekë 5.849 Lekë
Ju kurseni: 7.583 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse ju pëlqen të tregoni modën më të fundit dhe komplementet dhe aksesorët janë jetik për pamjen tuaj, mos humbisni syze dielli për femra Polaroid PLD4108S ø 55 mm ! Tregoni markat më të mira të syzeve të diellit . Ura: 17 mm Këmbët: 145 mm Përfshin: Përfshin kutinë e markës...
BrandPolaroid StatusiNew
Në gjendje
40.000 Lekë 35.000 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Be4345 30018g SIZE 54/17 140 3N
Në gjendje
45.000 Lekë 42.000 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
SPR 17W SIZE 49/20 145 2N
Në gjendje
23.500 Lekë 10.000 Lekë
Ju kurseni: 13.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka Guess Forma Cat Eye, Square Gjinia Femra Lloji Syze dielli Lloji i Lentes UVA/UVB Materiali Acetat Ngjyra E zezë, Gold Ngjyra e Lentes E Zezë, Gri Size 52-19 135 3
Në gjendje
38.000 Lekë 12.500 Lekë
Ju kurseni: 25.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Tom Ford tf5297 009 57-15 140  
Në gjendje
136.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Dita Mach Seven DTS135-56-03 SIZE 56-19 130 Krijimi i një syzeje të vetme Dita kalohet në 320 procese pune për një periudhë 8 muaj. Prodhimi kalon në metodat më delikate tradicionale 'Hand made' deri në proceset më të përparuara teknologjike. Në dallim nga markat e tjera komerciale që...
Në gjendje
24.000 Lekë 12.000 Lekë
Ju kurseni: 12.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Guess GU6920 52F syze dielli në Dark Havana. Korniza me ngjyra 52F Dark Havana është e ndërthurur me lentet me pasqyrë kafe. Ky model përmban formë plastike katrore në madhësinë 53-20-145 E themeluar në fillim të viteve tetëdhjetë, Guess fitoi shpejt vrull me modelet elegante të...
BrandMerre me mend KodiGU6920 52F
Në gjendje
38.000 Lekë 12.500 Lekë
Ju kurseni: 25.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
34.000 Lekë 12.500 Lekë
Ju kurseni: 21.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Dsquared dq5192 001 48-22 145  
Në gjendje
56.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
5468 80 6053 53-19 135 23k gold plated
Në gjendje
42.000 Lekë 32.000 Lekë
Ju kurseni: 10.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Tom Ford Grant-02 tf632 55e Size: 48 23 160 Lens: 2N
Në gjendje
45.000 Lekë 36.000 Lekë
Ju kurseni: 9.000 Lekë (Përfshirë taksat)
TF 672 53E SIZE 51/21 145 2N
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Color
Brand
    Shfaq të gjitha (75)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 1800Lekë
  • 136000Lekë
Vendor