Prerëse dhe prerëse flokësh

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
3.541 Lekë 1.449 Lekë
Ju kurseni: 2.092 Lekë (Përfshirë taksat)
InnovaGoods makes it easy to prioritise your personal care without any excuses, as it offers the best and latest beauty, relaxation and wellbeing items! The Nose and Ear Hair Trimmer Trimpen InnovaGoods Wellness Beauty is a good example of these! Discover a wide range of high-quality products...
Në gjendje
2.655 Lekë 1.157 Lekë
Ju kurseni: 1.498 Lekë (Përfshirë taksat)
InnovaGoods makes it easy to prioritise your personal care without any excuses, as it offers the best and latest beauty, relaxation and wellbeing items! The Hipster Barber Beard Template for Shaving InnovaGoods is a good example of these! Discover a wide range of high-quality products which...
BrandInnovaGoods StatusiNew
Në gjendje
4.251 Lekë 1.954 Lekë
Ju kurseni: 2.297 Lekë (Përfshirë taksat)
The Replacement Head Sthauer T-Custom is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Sthauer products are just what you’re looking for. Type: Replacement Head Hair clippers/Shaver Colour: Stainless steel...
BrandSthauer StatusiNew
Në gjendje
4.699 Lekë
(Përfshirë taksat)
MAKINE QETHESE REMINGTON HC5018 APPRENTICE HAIR CLIPPE Makina qethëse REMINGTON  ju ndihmon te arrini rezultate te larta pasi pret qime ne rritje ne drejtime te ndryshme.                                                                                       Pjësët lahen lehtesisht me ujë.                                                                                                                                                                                                                                                          Nuk ka nevojë të shqetësoheni për zëvendësimin e briskut ose tehut. Kodi: 4008496867332
Në gjendje
1.990 Lekë 1.690 Lekë
Ju kurseni: 300 Lekë (Përfshirë taksat)
Prerëse flokësh Goldmaster GM-8102 Mercury Performancë perfekte e rruajtjes me motorin e tij të fuqishëm magnetik Funksionimi i heshtur: falë motorit të tij me dridhje të ulët dhe të heshtur, fëmijët nuk ndjejnë frikë gjatë rruajtjes Mbrojtës i tehut Furçë pastrimi Teh i lëvizshëm...
Në gjendje
4.476 Lekë 3.133 Lekë
Ju kurseni: 1.343 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të keni linjën më të mirë të trajtimeve të bukurisë në shtëpinë tuaj me produkte cilësore me një çmim të mirë? Epo, mos shkoni pa gërshërë flokësh Wahl 5537-3016 3 ! Ngjyra: E zezë Karakteristikat: E rregullueshme Përfshin: Aksesorë
BrandWahl StatusiNew
Në gjendje
4.959 Lekë 2.278 Lekë
Ju kurseni: 2.681 Lekë (Përfshirë taksat)
Type: Replacement Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Replacement Head Sthauer Ergo Cut li-Pro !
BrandSthauer StatusiNew
Në gjendje
7.085 Lekë 2.515 Lekë
Ju kurseni: 4.570 Lekë (Përfshirë taksat)
Type: Replacement Head Finish: Stainless steel Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Replacement Head Calibro Lithium Sthauer !
BrandSthauer StatusiNew
Në gjendje
7.877 Lekë 5.907 Lekë
Ju kurseni: 1.970 Lekë (Përfshirë taksat)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Cable adapter Andis CU03020 Hair Clippers Replacement at the best price. Type: Pets Replacement Hair Clippers Pet: Dog
BrandAndis StatusiNew
Në gjendje
3.263 Lekë 1.353 Lekë
Ju kurseni: 1.910 Lekë (Përfshirë taksat)
The Hair Clippers Baby is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original products are just what you’re looking for. Suitable for: Baby
BrandBigBuy Shtëpi StatusiNew
Në gjendje
5.390 Lekë 3.890 Lekë
Ju kurseni: 1.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Goldmaster Fortis GM-8112 Hair Clipper i rikarikueshëm_x000D_Performancë e shkëlqyeshme rruajtjeje me tehe çeliku inoks të veshura me titan ultra të mprehtë Përdorimi pa kabllo dhe pa tel Përdorimi pa kabllo deri në 60 minuta Karikimi i shpejtë në 90 minuta me mbrojtjen e baterisë Li-ion...
Në gjendje
5.199 Lekë 4.679 Lekë
Ju kurseni: 520 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
5.290 Lekë 3.790 Lekë
Ju kurseni: 1.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Prerëse flokësh dhe rroje Funksionim me valë Bateri e integruar Li-Ion 2000 mAh Koha e punës 2.5 orë Koha e karikimit 2 orë Treguesi i karikimit 4 krehër 3, 6, 9, 12 mm
Në gjendje
11.286 Lekë 5.700 Lekë
Ju kurseni: 5.586 Lekë (Përfshirë taksat)
If you are looking for household appliances at the best prices, don't miss the Hair clippers/Shaver Albi Pro Professional Black and a wide selection of small household appliances! Type: Electric Shaver Colour: Black Design: Professional
BrandAlbi Pro StatusiNew
Në gjendje
22.317 Lekë 7.552 Lekë
Ju kurseni: 14.765 Lekë (Përfshirë taksat)
Want to enhance your image and highlight your beauty? Then the Permanent Dye Palson will help you to achieve your goals! Enjoy the benefits and advantages of Palson products and other hairdressing accessories from 100% original brands .
BrandPalson StatusiNew
Në gjendje
39.852 Lekë 10.174 Lekë
Ju kurseni: 29.678 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Hair Clippers Id Italian Grey 12W do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve italiane Id dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale ....
BrandId italiane StatusiNew
Në gjendje
3.450 Lekë 2.588 Lekë
Ju kurseni: 862 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni duke kërkuar pajisje shtëpiake me çmimet më të mira, mos e humbisni Prerësin e flokëve për hundë dhe vesh Remington NE 3850 dhe një përzgjedhje të gjerë të pajisjeve të vogla shtëpiake! Karakteristikat: Rezistente ndaj ujit Lehtë për t'u përdorur Me bateri (1 x AA, i...
BrandRemington StatusiNew
Në gjendje
7.071 Lekë 5.098 Lekë
Ju kurseni: 1.973 Lekë (Përfshirë taksat)
The Beard care set Grundig Multifunction is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Grundig products are just what you’re looking for. Characteristics: USB load Multifunction Material: Lithium ions...
BrandGRUNDIG StatusiNew
Në gjendje
1.390 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
5.996 Lekë 4.497 Lekë
Ju kurseni: 1.499 Lekë (Përfshirë taksat)
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Hair Clippers Wahl PRO 100 COMBO (2 pcs) Black Red ! Power supply: Electric Network Includes: Accessories Set Approx. dimensions: 23 x 15,7 x 5,3 cm...
BrandWahl StatusiNew
Shfaq një produkt tjetër 20
Reviews

No data found

Write a review
Campaign
Brand
    Shfaq të gjitha (25)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 1157Lekë
  • 10579Lekë
Vendor