Trajnim i vockël

Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
4.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Uturak Piggy Aziamor -Me dizajn ergonomik -I pershtatshem per femije te moshes nga 6muaj-6vjec. - Madhësia e produktit: 40x26x29 cm -Sirtare i heqshem,pastrohet lehte. -Timoni nderveprues,me rrota levizese.      
Në gjendje
2.500 Lekë 2.000 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
1.700 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Uturak Dumbo Aziamor -Me dizajn ergonomik -Me kapak,lehtesisht i perdoreshem per te vegjelit tuaj dhe teper praktik per tu pastruar. -Perdoret per femije te moshes nga 6 muaj-6 vjec. - Madhësia e produktit: 35.2x37.7x30.2 cm  
Në gjendje
1.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
4.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
2.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
4.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Uturk Aziamor Hippo -Me dizajn ergonomik -I pershtatshem per femije te moshes 6muaj-6 vjec -Madhësia e produktit: 40x30x23 cm  -I pajisur me 2 doreza anesore dhe 4 kembe jo rreshqitese. -Pastrohet lehtesisht dhe eshte teper praktik ne perdorim.
Në gjendje
4.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ndenjëse vockël me shkallë Baby Step 3 in 1 Aziamor : 1- mmund te perdoret si uturak; 2- mund te perdoret si pershtatese VC; 3- mund te perdoret si shkalle per ta ndihmuar femije nte vendoset ne VC Dizajn i palosshëm dhe që kursen hapësirë Mbështetëse këmbësh e rregullueshme, e...
Në gjendje
3.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Sedilje banjoje e palosshme 6 muajsh + e cila hapet lehtësisht për t'u ulur foshnja E palosshme: Magazinim kompakt që i përshtatet çdo banjoje Shiriti i këmbës së përparme hapet për ta ulur fëmijën lehtësisht + shpejt Shirit mbështetës i lakuar, ergonomik i krijuar për të maksimizuar...
Në gjendje
690 Lekë
(Përfshirë taksat)
Chipolino Uturak Anti Reshkitje dhe Muzike Royal Uturak per femije Royal Baby Ne ngjyre te bardhe Pastrohet lehtesisht Me mbeshtete kundra rreshqitje
Në gjendje
1.690 Lekë
(Përfshirë taksat)
Çipolino Pershtates Tualeti Dhelpra e Vogël Pershtates tualeti per femije Ne ngjyre te bardhe Me dy doreze anesore per lehtesi perdorimi
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 690Lekë
  • 4500Lekë
Vendor