Sport & Outdoor

Age
Campaign
Color
Brand
Cmimi
Permasat
Vendor
Në gjendje
42.000 Lekë 29.990 Lekë
Ju kurseni: 12.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Madhësia e rrotës/Numri i ingranazheve: 29”/21 Korniza: 6061 ALUMINI Pirun: HI TEN Steel FIXED 29" Set: 1-1/8″ GJYSMË I INTEGRUAR A-KOKE Tub: ALU A-HEAD L 80mm / XL 90mm OS 31.8mm Timoni: ALU 670mm OS 31.8mm 15mm ngritje Dorezat: TPR 130 mm Shtyllat e sediljes: ALU 27.2x350mm...
BrandPolar MoshaTe rritur
Në gjendje
35.990 Lekë 19.990 Lekë
Ju kurseni: 16.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Modeli: BICYCLE POLAR WIZZARD 3.0 26" Numri i marsheve: 18 Gjinia: Unisex Madhësia e Gomes 26" Materiali i kornizës: çeliku
BrandPolar GjiniaUnisex
Në gjendje
44.990 Lekë 32.990 Lekë
Ju kurseni: 12.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Trupi : Alumin Madhesia e Gomes: 28" Numri i Marsheve : 21
BrandPolar GjiniaUnisex
Në gjendje
47.990 Lekë 32.990 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Biciklete POLAR FORESTER COMP Lady 28″ Trupi : Alumin Madhesia e Gomave : 28" Frenat : V Brakes Numri i Marsheve : 21
BrandPolar GjiniaVajza
Në gjendje
54.900 Lekë 24.999 Lekë
Ju kurseni: 29.901 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka - MAX; Modeli - 28" VENUM BONJOUR 6.0 Materiali i bicikletes - Celik Madhesia e Rrotave - 28'' Lloji i Rrotave - Kenda krem Lloji i Diskut - Alumin i dyfisht Madhesia e Diskut - I larte 20mm Sedilja - VADER SPORT Lloji i Pedaleve - Metalike me kushineta...
BrandVenum GjiniaVajza
Në gjendje
12.015 Lekë 7.340 Lekë
Ju kurseni: 4.675 Lekë (Përfshirë taksat)
Qëndroni në formë dhe zbuloni versionet e reja më të fundit të sektorit për të kryer sporte me garancitë më të mira! Blini këpucë vrapimi për të rritur Nike DC3728 001 Revolution 6 Black me çmimin më të mirë dhe shijoni një jetë të shëndetshme! Ngjyra: E zezë Materiali: Najlon Gjinia:...
BrandNike StatusiI Ri
Në gjendje
16.000 Lekë 14.400 Lekë
Ju kurseni: 1.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Biçikletë Spiderman 12′ Mosha e rekomanduar 3-5 vjec
Në gjendje
12.015 Lekë 7.340 Lekë
Ju kurseni: 4.675 Lekë (Përfshirë taksat)
Qëndroni në formë dhe zbuloni versionet e reja më të fundit të sektorit për të kryer sporte me garancitë më të mira! Blini këpucë vrapimi për të rritur Nike Revolution 6 DC3728 401 Navy me çmimin më të mirë dhe shijoni një jetë të shëndetshme! Ngjyra: Navy Materiali: Najlon Gjinia:...
BrandNike StatusiI Ri
Në gjendje
2.434 Lekë 1.390 Lekë
Ju kurseni: 1.044 Lekë (Përfshirë taksat)
Bëhuni në formë me InnovaGoods dhe artikujt e tyre të rinj sportivë dhe fitnesi, të tilla si rripi për dobësim sportiv i fitnesit me Sauna Effect Swelker InnovaGoods ! Zbuloni një gamë të gjerë produktesh me cilësi të lartë që dallohen për shkak të funksionalitetit, efikasitetit dhe dizajnit...
BrandInnovaGoods StatusiNew
Në gjendje
20.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
18.000 Lekë 16.200 Lekë
Ju kurseni: 1.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
12.015 Lekë 7.340 Lekë
Ju kurseni: 4.675 Lekë (Përfshirë taksat)
Qëndroni në formë dhe zbuloni versionet e reja më të fundit të sektorit për të kryer sporte me garancitë më të mira! Blini këpucë vrapimi për të rritur Nike DC3728 004 Revolution 6 Grey me çmimin më të mirë dhe shijoni një jetë të shëndetshme! Ngjyra: Gri Materiali: Najlon Gjinia: Burra...
BrandNike StatusiI Ri
Në gjendje
666 Lekë 546 Lekë
Ju kurseni: 120 Lekë (Përfshirë taksat)
Qëndroni në formë dhe zbuloni versionet e reja më të fundit të sektorit për të kryer sporte me garancitë më të mira! Blini çorape noti Nike 212 me çmimin më të mirë dhe shijoni një jetë të shëndetshme! Ngjyra: Gri Gjinia: Burra Materiali: Latex
BrandNike StatusiI Ri
Në gjendje
20.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
5.681 Lekë 1.990 Lekë
Ju kurseni: 3.691 Lekë (Përfshirë taksat)
Luftoni dobësimin e krahëve dhe celulitin në kofshë në mënyrë më efektive me mbështjellësin e ri InnovaGoods Sport Fitness me efekt sauna për krahët dhe kofshët (paketë me 4) ! Ideale për intensifikimin e rezultateve të stërvitjes, duke ofruar mbështetje të plotë dhe të përsosur. Përveç...
BrandInnovaGoods StatusiNew
Në gjendje
8.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kompletuar me rrota gome kundër shpimit dhe sedilje të rregullueshme në lartësi. Karakteristikat e biçikletës prej druri pa pedale: - të lehta dhe rezistente - rrota gome kundër shpimit - lartësia e rregullueshme e sediljes - pulla me mbrojtje gome - 100% dru "Biçikleta ime e parë"...
Në gjendje
20.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
13.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
21.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I përshtatshëm për fëmijë me gjatësi nga 95 deri në 127 cm • Mosha e rekomanduar 6- vjeç • Përmasat: 110 x 62 x 16 cm
Në gjendje
18.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Biçikletë për fëmijë me kornizë çeliku. E ndërtuar në përputhje me direktivat evropiane. Kjo biçikletë është e pajisur me një timon dhe ndenjëse të rregullueshme për të ndjekur rritjen e fëmijës. Mosha e rekomanduar 4-6 vjec  
Shfaq një produkt tjetër 20
Age
Campaign
Color
Brand
    Shfaq të gjitha (24)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 544Lekë
  • 413157Lekë
Permasat
    Shfaq të gjitha (16)
Vendor