Cmimi
Vendor
Në gjendje
46.125 Lekë
(Përfshirë taksat)
RAM 8GB PROC -I5 2.7 GHz HDD 1TB GRAF -INTEL IRIS PRO 1.5GB DED DISP 21.5" FHD
BrandApple StatusiUsed
Në gjendje
6.150 Lekë
(Përfshirë taksat)
DISPLAY PORT -DVI,VGA DISP  22"
BrandDell StatusiUsed
Në gjendje
44.999 Lekë 40.499 Lekë
Ju kurseni: 4.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Monitor Lenovo G27Q-30, 27" QHD 2560x1440p 165Hz 1ms VA, 2x HDMI 1x DisplayPort, FreeSync Premium, 99% sRGB, 90% DCI-P3, HAS, E zezë, 8G26E PERSHKRIM I DETAJUAR Rezolucioni QHD 2560x1440p   , 165 Hz , 1 ms Lloji i ekranit VA Raporti i kontrastit 3000:1...
Në gjendje
7.995 Lekë
(Përfshirë taksat)
HDMI DISPLAY PORT,VGA DISP 22"
BrandDell StatusiUsed
Në gjendje
18.345 Lekë 11.222 Lekë
Ju kurseni: 7.123 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar në lidhje me teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Filtër privatësie për monitorin Startech PRIVACY-SCREEN-20M me një çmim të pakrahasueshëm. Materiali: Plastike Karakteristikat: Lehtë për...
BrandStartech StatusiNew
Në gjendje
10.947 Lekë
(Përfshirë taksat)
DISPLAY PORT DVI VGA DISP 24"
BrandDell StatusiUsed
Në gjendje
10.947 Lekë
(Përfshirë taksat)
DISPLAY PORT DVI VGA DISP 23"
BrandEizo StatusiUsed
Në gjendje
27.999 Lekë 25.199 Lekë
Ju kurseni: 2.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Monitor HP M24fw 23,8″ FHD 1920x1080p IPS 99% sRGB , 1x VGA 1x HDMI , Bardhë/Argjend , 2D9K1AA , 1Y PERSHKRIM I DETAJUAR Rezolucioni FHD 1920 x 1080p, 75 Hz Lloji i ekranit IPS Raporti i kontrastit 3000:1 Shkëlqimi 300 nits Lidhëset hyrëse të...
Në gjendje
59.999 Lekë 53.999 Lekë
Ju kurseni: 6.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Monitor HP Z27q G3 27" QHD 2560x1440p , 1x HDMI , 1x DisplayPort in , 1x DisplayPort out , 4x USB-A 3.2 , mbështetëse me anim dhe lartësi , VESA , Argjend , 1C4Z7AA , 1Y PERSHKRIM I DETAJUAR Rezolucioni QHD 2560x1440p   , 60 Hz , 5 ms Lloji i ekranit IPS...
Në gjendje
22.999 Lekë 20.699 Lekë
Ju kurseni: 2.300 Lekë (Përfshirë taksat)
Monitor Philips 23,8'' FHD 1920 x 1080p IPS , 1xHDMI , 1xVGA , 1xDVI , 243V7QDSB/00 , 1Y
Në gjendje
35.999 Lekë 32.399 Lekë
Ju kurseni: 3.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Dell P-Series FHD, IPS LED Monitor - Rrotulloni, anoni, rrotulloni dhe rregulloni lartësinë e monitorit tuaj për një konfigurim të rehatshëm gjatë gjithë ditës. Diagonalja: 27" Lloji i panelit: IPS Rezolucioni: 1920 x 1080 Full HD Koha e përgjigjes: 8 ms
Në gjendje
39.999 Lekë 35.999 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Më shumë hapësirë për të punuar: falë një profili të hollë dhe bazës më të vogël të monitorit, klassei i tij mund të jetë hapësirë e vlefshme në tryezën tuaj. Madhësia e ekranit 60,5 cm (23,8 inç) Full HD, 1920 x 1080 p; Koha e përgjigjes: 5 ms Vlerësimi i efikasitetit të energjisë (llogaritur):...
Në gjendje
31.999 Lekë 28.799 Lekë
Ju kurseni: 3.200 Lekë (Përfshirë taksat)
Monitor HP E24i G4 24" FHD+ 1920x1200p , 1x HDMI , 1x VGA , 1x DisplayPort , 4x USB-A 3.1 , mbështetëse me anim dhe lartësi , VESA , Argjend , 9VJ40AA , 1Y PERSHKRIM I DETAJUAR Rezolucioni FHD+ 1920x1200p   , 60 Hz , 5 ms Lloji i ekranit IPS Raporti i...
Në gjendje
73.060 Lekë 29.433 Lekë
Ju kurseni: 43.627 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Monitor V7 L27HAS2K-2E 27" LED QHD me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E zezë Raporti i pamjes: 16:9 Ekrani: LED 27" Teknologjia: LED...
BrandV7 StatusiNew
Në gjendje
19.319 Lekë 13.692 Lekë
Ju kurseni: 5.627 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Filtër privatësie për monitorin Startech PRIVACY-SCREEN-238M me një çmim të pakrahasueshëm. Karakteristikat: Lehtë për t'u pastruar
BrandStartech StatusiNew
Në gjendje
37.999 Lekë 34.199 Lekë
Ju kurseni: 3.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky monitor 23,8" me një dizajn novator, elegant dhe të hollë ofron një performancë të jashtëzakonshme të ekranit. Performancë mbresëlënëse e ekranit: përjetoni imazhe të mprehta me rezolucion të plotë HD (1,920 x 1,080) në një ekran 60,47 cm. Konsistenca e ngjyrave si standard: monitori...
Në gjendje
1.018 Lekë 713 Lekë
Ju kurseni: 305 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Hose Lanberg G657A1 Yellow 5 m me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E verdhe Gjatësia e kabllit: 5 m Lloji: Prizë mashkull
BrandLanberg StatusiNew
Në gjendje
48.999 Lekë 44.099 Lekë
Ju kurseni: 4.900 Lekë (Përfshirë taksat)
Asus TUF Gaming VG27VQ është një ekran i lakuar 27 inç, Full HD (1920x1080), me një shpejtësi rifreskimi ultra të shpejtë 165 Hz, i krijuar për lojtarë profesionistë dhe ata që kërkojnë një lojë gjithëpërfshirëse. Këto janë disa specifika serioze, por as gjëja më emocionuese që VG27VQ ka në...
Në gjendje
24.041 Lekë 20.435 Lekë
Ju kurseni: 3.606 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Monitor V7 L270IPS-HAS-E 27" me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E zezë Teknologjia: LED IPS Ekrani: 27" Lloji: Plotesisht HD Ekrani...
BrandV7 StatusiNew
Në gjendje
24.999 Lekë 22.499 Lekë
Ju kurseni: 2.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Monitor Philips 27'' FHD 1920 x 1080p IPS , 1x DisplayPort , 1xHDMI , 1xVGA , 273V7QJAB/00 , 1Y Përshkrim Rezolucioni FHD 1920 x 1080p, 75 Hz Lloji i ekranit IPS Raporti i kontrastit 1000:1 Shkëlqimi 250 nits Lidhëset hyrëse të sinjalit 1 x VGA 1x...
Shfaq një produkt tjetër 20