Smartwatch G72 / Q60 per femije

4.990 Lekë
5.990 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 1.000 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 4990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:k09-83

Përshkrimi

Smartwatch G72

Me karte SIM

Kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites

Shikoni vendodhjen dhe telefonojeni ne cdo moment me ane te GPS

Procesori MTK2503

Madhesia e ekranit 1.22 ” TFT LCD HD

Rezoluta: 240 * 240

Pesha: 40g

Bateri 400mAh polimer

Specifika

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase