Campaign
Brand
Platform
Cmimi
Vendor
Në gjendje
2.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:k09-1
Në gjendje
2.500 Lekë 1.990 Lekë
Ju kurseni: 510 Lekë (Përfshirë taksat)
Një karikues me valë me një dizajn origjinal prej druri bambu i jep një stil më natyral, duke harmonizuar teknologjinë me natyrën. Ky lloj karikuesi është shumë i përshtatshëm dhe praktik për karikimin e pajisjeve të përputhshme. Ai gjithashtu fiket automatikisht kur pajisja është plotësisht e...
Në gjendje
8.487 Lekë
(Përfshirë taksat)
HDD 4 TB 3.5"
StatusiRefurbished
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:0065
Në gjendje
800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:3218
Në gjendje
1.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:6000
Në gjendje
1.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:6572
Në gjendje
2.999 Lekë 2.699 Lekë
Ju kurseni: 300 Lekë (Përfshirë taksat)
Karikues Samsung 25W , 1x USB-C , Zi , Bulk , EP-TA800EBE PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit Karikues muri Për Smartphone, Tablet Fuqia 25 W Veçoritë Karikues muri 5v / 3A 1x USB-C Karakteristika të...
Në gjendje
2.300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:7400
Në gjendje
3.539 Lekë 2.478 Lekë
Ju kurseni: 1.061 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar në lidhje me teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Kartën e Memories Micro SD me përshtatës Kioxia Exceria Plus UHS-I U3 Class 10 Pink me një çmim të pakrahasueshëm. Lloji: UHS-I U3 Klasa...
BrandKioxia Kapaciteti64 GB
Në gjendje
2.300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi: PLOK071BIT
Në gjendje
200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi: PLOMPFB
Në gjendje
1.390 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:20517
Në gjendje
6.027 Lekë
(Përfshirë taksat)
HDD 3 TB 3.5"
StatusiRefurbished
Në gjendje
2.499 Lekë 2.249 Lekë
Ju kurseni: 250 Lekë (Përfshirë taksat)
Injektor PoE përshtatës, Ubiquiti 48V/0.32A, 802.3af i mbështetur (deri në 15.4W), U-POE-af-EU PERSHKRIM I DETAJUAR Lloji i pajisjes Injektor PoE Porta LAN Gigabit 1000 Mbps Tensioni i daljes 48VDC @ 0.32A (deri në 15.4W) Ngjyrë E...
Në gjendje
5.490 Lekë 4.490 Lekë
Ju kurseni: 1.000 Lekë (Përfshirë taksat)
230 Kombinimi i miut dhe tastierës me valë
Në gjendje
7.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
2.4 GHz RF, 2 x AAA / 1 x AA, 1600 dpi, AES-128, Optical
Kurseni deri në 14%
Në gjendje
6.550 Lekë 5.610 Lekë
Ju kurseni: 940 Lekë (Përfshirë taksat)
Legion K300 RGB Gaming - Anglisht SHBA, USB 2.0, 1035g, E zezë
Në gjendje
3.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi:k09-2
Në gjendje
6.399 Lekë 5.759 Lekë
Ju kurseni: 640 Lekë (Përfshirë taksat)
Karikues Xiaomi 120W USB-A, Mbrojtje inteligjente, kabllo USB-A në USB-C 1m e përfshirë, E bardhë, BHR6034EU PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit Karikues muri Për Smartphone, Tablet Fuqia deri në 120 W Veçoritë...
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Brand
Platform
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 179Lekë
  • 26999Lekë
Vendor