Krevat për fëmijë dhe shtretër

Brand
Cmimi
Vendor

Ju prezantojmë gamën tonë të larmishme të shtretërve dhe krevateve për fëmijë, të përsosura për të krijuar ambiente komode gjumi të përshtatura për nevojat e fëmijës suaj. Nga të porsalindurit tek të vegjlit, djemtë tek vajzat, ne kemi një shumëllojshmëri opsionesh që plotësojnë preferenca dhe kërkesa të ndryshme. Le të zhytemi në faktorët thelbësorë që duhen marrë parasysh përpara se të bëni blerjen tuaj dhe të adresojmë pyetjet e zakonshme që mund të lindin.


Konsideratat kryesore kur zgjidhni shtretërit e fëmijëve

  • Dizajni i përshtatshëm për moshën : Koleksioni ynë përfshin dizajne të ndryshme të përshtatshme për grupmosha të ndryshme, duke përfshirë të vegjlit, 2-vjeçarët dhe fëmijët më të mëdhenj. Nga temat e çuditshme tek stilet minimaliste, ka diçka për çdo shije.
  • Siguria së pari : Siguria e fëmijës suaj është parësore. Zgjidhni shtretër me parmakë mbrojtëse ose anët mbrojtëse, veçanërisht për fëmijët më të vegjël, për të parandaluar rrëzimet aksidentale gjatë gjumit.
  • Madhësia ka rëndësi : Merrni parasysh hapësirën e disponueshme në dhomë. Zgjidhni midis shtretërve tek, marinari ose papafingo, në varësi të nevojave të fëmijës suaj dhe dimensioneve të dhomës.
  • Cilësia e materialit : Shtretërit e fëmijëve duhet të jenë të fortë dhe të qëndrueshëm. Eksploroni opsionet e krijuara nga druri i fortë ose metali me cilësi të lartë për përdorim të qëndrueshëm.
  • Dyshekë të rehatshëm : Një dyshek i mirë mbështet gjumin e shëndoshë. Kombinoje krevatin tuaj të zgjedhur me një dyshek të rehatshëm, të përshtatshëm për moshën, i cili ofron mbështetje adekuate për trupat në rritje.

Zgjidhjet e ruajtjes : Maksimizoni efikasitetin e hapësirës me shtretërit që përmbajnë sirtarë ose rafte të integruar të ruajtjes. Këto janë të shkëlqyera për të mbajtur të organizuar lodrat, librat dhe veshjet.


FAQ

Cili është ndryshimi midis një krevat fëmijësh dhe një krevat fëmijësh?

Ndërsa krevatet e fëmijëve janë të dizajnuara për foshnjat dhe kanë anët e larta për siguri, shtretërit e vegjël janë shtretër kalimtarë për fëmijët që kanë krevat fëmijësh të rritur, por nuk janë gati për një shtrat më të madh. Ata shpesh kanë parmakë dhe vijnë në dizajne argëtuese.

A janë shtretërit e përdorur për fëmijë një opsion i mirë?

Shtretërit e përdorur mund të jenë një zgjedhje buxhetore, por sigurohuni që të përmbushin standardet e sigurisë. Kontrolloni për çdo konsumim dhe konsideroni të zëvendësoni dyshekët për arsye higjienike.

Si mund ta bëj kohën e gjumit të këndshme?

Zgjidhni shtretër me tema që rezonojnë me interesat e fëmijës suaj. Pavarësisht nëse është një kështjellë princeshash apo një makinë garash, një shtrat që ndez imagjinatën mund ta bëjë kohën e gjumit më emocionuese.

Cili është shtrati ideal për hapësira të vogla?

Krevat marinari ose shtretërit e papafingo janë të shkëlqyera për të maksimizuar hapësirën vertikale. Ato ofrojnë hapësirë për të fjetur ndërsa lënë hapësirë për lojëra ose zona studimi poshtë.

Po në lidhje me shtretërit miqësorë për udhëtime?

Shtretërit portativë të udhëtimit janë të shkëlqyera për familjet në lëvizje. Kërkoni opsione të lehta dhe të lehta për t'u montuar që ofrojnë një mjedis të njohur gjumi kudo që të jeni.

Zgjedhja e shtratit të fëmijëve të ëndrrave tuaja

Eksploroni përzgjedhjen tonë të gjerë të shtretërve për fëmijë, duke përfshirë krevate për fëmijë, krevate marinari dhe më shumë. Nëse jeni duke kërkuar për një krevat me temë princeshe për vajzën tuaj ose një krevat papafingo që kursen hapësirë për djalin tuaj, ne ju kemi mbuluar. Me fokus në sigurinë, cilësinë dhe stilin, shtretërit tanë janë krijuar për të krijuar hapësira të rehatshme gjumi që ushqejnë rritjen dhe zhvillimin e fëmijës suaj.

Në gjendje
46.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat druri per femije  Pjeset mbrojtese te krevatit jane te nderthurura me shirita druri si dhe jane me dy nivele lartesie sipas deshires Kjo ju ndihmon te vendosni lehtesisht femijen ne krevat  Eshte me kater rrota ku dy prej te cilave kane sistem frenimi Me dizanj te...
Në gjendje
41.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat me material druri per femijet. Pjesa mbrojtese e krevatit e cila eshte e ndertuar me shirita druri dhe bazamenti ku vendoset dysheku jane te levizshem. Kjo ju ndihmon te ta vendosni lehtesisht femijen ne krevat. Krevati ka permasa 133 x 72 x 101 cm Eshte i pershtatshem per...
Në gjendje
38.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Freedom është koleksioni i ri i Pali, i frymëzuar nga projekti arsimor Montessori bazuar në konceptin e lirisë. Sipas kësaj metode është e rëndësishme që fëmija të jetë në gjendje të lëvizë brenda një mjedisi të personalizuar dhe që ta lejojë atë të jetë i pavarur në aktivitetet e tij;...
Në gjendje
33.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat druri i firmes Picci Krevati disponon 3 nivele montimi Eshte i pajisur me sirtar te poshtem te bollshem Materiale atoksike  dhe te testuara kunder alergjive Distanca ndermjet derrasave anesore sipas standardeve te sigurise Krahet anesor jane te veshur me material kunder...
Në gjendje
40.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevati Daisy është krijuar për praktike dhe për t'i bërë gjumin sa më të rehatshëm fëmijëve tuaj. Distanca e anëve, më pak se 6 cm, është projektuar për të garantuar sigurinë e fëmijës që fillon të lëvizë në krevat fëmijësh duke shmangur çdo rrezik. Falë edhe sistemit "Pratico...
Në gjendje
90.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Culla Lab nga Pali është djepi i ri që mund të shndërrohet në dy kolltuqe ose në një krevat fëmijësh nëpërmjet një kompleti opsional të transformueshëm që përfshin zgjatime dhe dyshek përkatës. DJEPI BABY PALI LAB I PERSHTATSHEM NGA 6 MUAJ DERI DERI RRFTH 4 VJEÇ. Krevati Pali Lab, si...
Në gjendje
42.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat Moon bianco i markes Pali eshte 100% druri,me dy nivele montimi,me nje sirtare me dy ndarje,rrota levizese me frenim nga njera ane. Njeri krah anesore i krevatit mund te zhvendose si mundesi per ta ngjitur afer krevatit te prinderve. Perdoret nga mosha 0-5 vjec...
Në gjendje
28.000 Lekë 22.000 Lekë
Ju kurseni: 6.000 Lekë (Përfshirë taksat)
-Koshi Maya i markes se Palit,eshte vendi ideal per te fjetur qetesisht bebet tuaja gjate 6 muajve te pare te jetes ose deri ne 9kg. - Falë pranisë së 2 dritareve rrjetë në anët, krevat fëmijësh gjithmonë është i ajrosur mirë dhe është e mundur që gjithmonë ta keni nën kontroll fëmijën....
Në gjendje
26.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat Cullami Cam  -Krevat me Tundje Cullami nga Marka Italiane Cam me 8 lartesi; -Ka hapje para per funksionin e bashke-gjumit,(bashkimi i krevatit te femijes me ate te prinderve); -Levizje horizontale e krevatit (deri ne 16 cm) per pajtueshmeri me te gjitha llojet e shtreterve;...
Në gjendje
25.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I përshtatshëm për foshnjat nga 0 deri në 9 kg. Hapje anesore per funksionin Co-leeping I pershtatshem me te gjitha tipologjite e krevateve Krevati perfshin dyshekun dhe jorganin
Në gjendje
49.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevati eshte vendi ku femijet e porsalindur kalojne shumicen e kohes; per kete arsye duhet te studiohet e te ndertohet duke mbajtur parasysh karakteristikat dhe nevojat e femijes ne vetvete. Per vite Pali ka qene i preokupuar me artikujt qe munden te plotesojne nevojat e te gjitha nenave dhe...
Në gjendje
40.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat me material druri per femijet. Pjesa mbrojtese e krevatit e cila eshte e ndertuar me shirita druri dhe bazamenti ku vendoset dysheku jane te levizshem. Kjo ju ndihmon te ta vendosni lehtesisht femijen ne krevat. Krevati ka permasa 133 x 72 x 101 cm Eshte i pershtatshem per...
Në gjendje
30.000 Lekë 15.000 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Koshi Maya i markes se Palit,eshte vendi ideal per te fjetur qetesisht bebet tuaja gjate 6 muajve te pare te jetes ose deri ne 9kg. - Falë pranisë së 2 dritareve rrjetë në anët, krevat fëmijësh gjithmonë është i ajrosur mirë dhe është e mundur që gjithmonë ta keni nën kontroll fëmijën....
Në gjendje
39.000 Lekë 35.000 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Krevat Bonnie Baby: Krevati eshte vendi ku femijet e porsalindur kalojne shumicen e kohes; per kete arsye duhet te studiohet e te ndertohet duke mbajtur parasysh karakteristikat dhe nevojat e femijes ne vetvete. Per vite Pali ka qene i preokupuar me artikujt qe munden te plotesojne nevojat e te...
Në gjendje
40.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat per femije i firmes Pali -Dysheku ka dy nivele montimi -Krahe anesore te levizshem -4 rrota 2 nga te cilat jane te pajisura me sistem frenimi dhe veshje antigervishtje - krevati ka nje sirtar -  I kompletuar me dyshek, veshje anesore dhe jorgan bebesh Perfshin gjithashtu si...
Në gjendje
38.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Freedom është koleksioni i ri i Pali, i frymëzuar nga projekti arsimor Montessori bazuar në konceptin e lirisë. Sipas kësaj metode është e rëndësishme që fëmija të jetë në gjendje të lëvizë brenda një mjedisi të personalizuar dhe që ta lejojë atë të jetë i pavarur në aktivitetet e tij;...
Në gjendje
20.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I përshtatshëm për foshnjat nga 0 deri në 9 kg. Hapje anesore per funksionin Co-leeping I pershtatshem me te gjitha tipologjite e krevateve 4 rrota te levizshme nga te cilat 2 me sistem frenimi Rripa per lidhjen me krevatin e madh
Në gjendje
40.000 Lekë 30.000 Lekë
Ju kurseni: 10.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Krevat GIGI E LELE  i markes se Palit,ka 2 nivele montimi,njeri krah i  krevatit mund te ulet per te mundesuar qendrimin afer me krevatin  e prinderve. Ka 4 rrota te levizeshme nga te cilat 2 jane me sistem frenimi. Ka nje sirtare me 2 ndarje. 100% material druri Perdoret nga mosha 0-5...
Në gjendje
40.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevati eshte vendi ku femijet e porsalindur kalojne shumicen e kohes; per kete arsye duhet te studiohet e te ndertohet duke mbajtur parasysh karakteristikat dhe nevojat e femijes ne vetvete. Per vite Pali ka qene i preokupuar me artikujt qe munden te plotesojne nevojat e te gjitha nenave dhe...
Në gjendje
36.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat Smart Birba eshte nje krevat me anet e luajtshme me dru ahu (per stabilitet me te mire eshte e keshillueshme qe te fiksoni nje nga te dy anet), baza prej druri te? ahut, Kit Prima Nanna, rrjet i rregullueshem me dy pozicione: pozita e siperme lejon qasje me te lehte tek nena gjate muajve...
Shfaq një produkt tjetër 20
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 3000Lekë
  • 90000Lekë
Vendor