Brand
Cmimi
Permasat
Vendor
Exclusive Urinary përmban boronicë dhe nivel të ulët të magnezit. Ul pH-in e urinës dhe stimulon marrjen e ujit për të mbështetur shëndetin e urinës. Recetë e përshtatur për të mbështetur shëndetin urinar. Një recetë e formuluar për të marrë një pH më të ulët urinar. Me...
BrandHusse QualityExclusive
Exclusive Light është një recetë e përshtatshme për macet që kanë nevojë për menaxhim të peshës. Me ekuilibër optimal të proteinave dhe yndyrnave për të siguruar që macja juaj të qëndrojë në formë të mirë. Ushqim për macet që kanë nevojë për menaxhim të peshës. Exclusive...
BrandHusse QualityExclusive
Opus Lynx është një recetë pa drithëra dhe pa gluten e frymëzuar nga dieta e rrëqebullit të egër, e pasur me proteina dhe yndyra, me pak karbohidrate. Recetë e përshtatshme për macet me lëkurë të ndjeshme dhe/ose ndjeshmëri tretëse. Përqindja e lartë e proteinave shtazore dhe...
BrandHusse QualityExclusive
Suplement ushqimor me përbërës natyralë qetësues Edhe pse stresi mund të shkaktojë shqetësim të madh për kafshën shtëpiake dhe pronarin e saj, ai është një reagim normal ndaj një mjedisi që është jashtë kontrollit të qenit ose maces. Antistress është një formulë e përqendruar bimore,...
Ekskluzive Kattunge rekomandohet për kotele nga gjiri deri në 12 muaj me përmbajtje të lartë të proteinave shtazore dhe yndyrnave, për të mbështetur rritjen e shëndetshme. Gjithashtu i përshtatshëm për macet shtatzëna dhe me gji. Ushqyes të balancuar mirë për rritjen e shëndetshme...
BrandHusse QualityExclusive
Në gjendje
5.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kroketter Lax është i pasur me proteina shtazore dhe i pasuruar me taurinë. Ushqim mirëmbajtës i balancuar mirë për macet me nevoja normale dhe më të ulëta për energji. Kroketter Lax përmban salmon i cili jep një shije të shkëlqyer dhe proteina shtazore me cilësi të lartë për të...
Weight7 kg
Ekskluzive Kattunge rekomandohet për kotele nga gjiri deri në 12 muaj me përmbajtje të lartë të proteinave shtazore dhe yndyrnave, për të mbështetur rritjen e shëndetshme. Gjithashtu i përshtatshëm për macet shtatzëna dhe me gji. Ushqyes të balancuar mirë për rritjen e shëndetshme...
Weight7 kg
Në gjendje
2.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo e thatë për shpëlarje për qen dhe mace. Përdorim praktik. Shampo e butë pa ngjyrues. Shampo e thatë e gatshme për përdorim për qen dhe mace. Me përbërës të butë dhe natyralë. Nuk kërkon të shtoni ujë apo të lagni gëzofin e kafshës suaj dhe aq më pak ta shpëlani atë. Produkt ideal...
BrandHusse Madhësia150 ml
Në gjendje
5.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kroketter Kyckling është i pasur me proteina shtazore dhe i pasuruar me taurinë. Ushqim mirëmbajtës i balancuar mirë, për macet me nevoja normale dhe më të ulëta për energji Kroketter Kyckling përmban pulë e cila është e pasur në mënyrë natyrale me taurinë dhe proteina...
BrandHusse QualityPremium
Exclusive Digest është recetë pa gluten, e bazuar në mish qengji dhe oriz, e përshtatshme për macet me sistem të ndjeshëm tretës. Recetë pa gluten për macet me sistem të ndjeshëm tretës .  Exclusive Digest është një recetë me një kombinim të përbërësve shumë të...
BrandHusse QualityExclusive
Në gjendje
2.700 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
Spray për pastrimin e qenve dhe maceve, larje e lehtë dhe shtresë me shkëlqim. Spraj pastrues pa shpëlarje dhe pa yndyrë. Spraj i lehtë për t'u kujdesur për qentë dhe macet me formulë të butë që zgjidh nyjet në gëzofet e thata ose të lagura. Ndihmon për krehje të lehtë. Pa ngjyrues. Me...
BrandHusse Madhësia200 ml
Exclusive Sterilized është një recetë për macet e sterilizuara, ka një përmbajtje të ulët energjie për menaxhim efikas të peshës, dhe pH më të ulët urinar për të optimizuar shëndetin e rrugëve u Recetë e përshtatur për të kënaqur nevojat ushqyese të maceve të sterilizuara....
BrandHusse QualityExclusive
Në gjendje
10.400 Lekë
(Përfshirë taksat)
Pro Katt është ushqim i plotë i pasur me taurinë. Ushqim mirëmbajtës i balancuar mirë për macet me nevoja normale dhe më të ulëta për energji Pro Katt përmban pulë e cila është e pasur në mënyrë natyrale me taurinë dhe bimë yucca që redukton aromën e mbetjeve. Taurinë + Pro...
BrandHusse QualityProfessional Line
Exclusive Lyster Care është një recetë me përmbajtje të lartë energjie, për macet me lëkurë të ndjeshme dhe kërkesa më të larta për energji. Ushqim për macet me lëkurë të ndjeshme ose me kërkesa më të larta energjie.  Exclusive Lyster Care përmban një kombinim përbërësish për të...
BrandHusse QualityExclusive
Në gjendje
1.900 Lekë 1.400 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Produkt për higjienën e jashtme për shëndetin e veshëve. Veshë të pastër dhe të shëndetshëm. Infeksionet e veshit janë kushte të zakonshme tek qentë dhe parandalimi është thelbësor, një pastrim rutinë i veshit mund të zvogëlojë rrezikun. Për këtë qëllim, ne kemi krijuar Öron - një formulë...
BrandHusse Madhësia125 ml
Në gjendje
4.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shtrati i butë dhe komod, në tre madhësi të ndryshme për të zgjedhur, në varësi të madhësisë dhe racës. Shtrat për kafshën tuaj shtëpiake. Paus është një shtrat për kafshë shtëpiake, alternativë e rehatshme ndaj shportave tradicionale dhe të modës së vjetër. Shtretërit tanë Paus,...
BrandHusse MadhësiaE mesme
Në gjendje
7.400 Lekë 4.900 Lekë
Ju kurseni: 2.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Lynx Senior është një recetë pa drithëra dhe pa gluten për macet e moshuara. Përbërje e frymëzuar nga dieta e rrëqebullit të egër, e pasur me proteina dhe yndyrna dhe me pak karbohidrate. Shtuar kondroitin dhe glukozaminë për të mbështetur shëndetin e kyçeve dhe taurinë për të mbështetur...
BrandHusse QualityExclusive
Vaj i salmoni Laxolja ,100% natyral, prodhohet nga salmoni i freskët. Suplement i shkëlqyer ushqimor dhe një burim optimal omega-3 Laxojla është një suplement ushqimor unik për qentë dhe macet, i pasur me acide yndyrore Omega-3 të cilat përmirësojnë cilësinë e...
Në gjendje
3.000 Lekë 1.500 Lekë
Ju kurseni: 1.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Ndihmon në mbështetjen e funksionit të shëndetshëm të mëlçisë. Suplement ushqimor që mbështet shëndetin e mëlçisë Mëlçia është një nga organet më të mëdha në trup dhe është përgjegjëse për disa procese jetësore. Gjatë gjithë jetës së një kafshe, mëlçia mund të ndikohet nga...
Tas për ushqyerje të ngadaltë, që krijon ndarje ose pengesa për kafshët që hanë shpejt. Enë interaktive për ushqyerje të ngadalshme. Mënyra se si ushqehet qeni juaj, është shumë e rëndësishme për shëndetin e tij tretës. Duke përdorur një këtë enë për ushqyerje, ju modifikoni sjelljen e...
BrandHusse MadhësiaI madh
Shfaq një produkt tjetër 16
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 0Lekë
  • 10400Lekë
Permasat
Vendor