Komplete dhuratash për bebe

Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
6.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
13.000 Lekë 10.000 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karrige relaksi e markes Inglesina, modeli Lounge Sugar E pershtatshme per femijeme peshe deri ne 9 kg Per caste qetesie dhe relaksi. Veshja e brendshme eshte me material te bute e cila ofron komoditet Karrigia mund te qendroje statike por ofron edhe lekundje Ne te jane te...
Në gjendje
4.200 Lekë 3.780 Lekë
Ju kurseni: 420 Lekë (Përfshirë taksat)
- Motorri i telekomandës është frymëzuar nga modeli i vërtetë Vespa Primavera. -Me detaje dhe tinguj realistë. -Falë timonit intuitiv, ai mund të drejtohet në çdo drejtim.
Në gjendje
13.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karrige relaksi per te vegjlit tuaj, e markes Cam. Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme. Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Ajo mund te perdoret edhe si nje karrige ku femijet mund te luajne. Eshte e rehatshme dhe e bute. Me lodra pellushi te varura...
Në gjendje
12.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Relax
Në gjendje
2.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
1.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Fëmija juaj do të shijojë në maksimum çdo seancë larje kur "pinguin noti" i lezetshëm lejohet të futet në ujë. -Pinguini noton përreth dhe krijon efekte të bukura në ujë. -Siguron një kohë relaksuese për ju dhe fëmijën tuaj. -Shtypni butonin në anën e pasme për të...
Në gjendje
4.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Lojërat e dekorimit të tortës Barbie është lodra e përsosur krijuese për kohën e lirë. -Përfshin një kukull të pjekur Barbie me flokë bjonde dhe shumë enë kuzhine, një kuzhinë, furrë me mbajtëse dhe vitrinë për ëmbëlsira, brumë Barbie, enë për dekorimin e tortës, 3 shabllone, copa...
Në gjendje
1.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
2.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Set valixhe  me ngjyra për fëmijët e vegjël të Na Na Na Surprise që do ta lejojë fëmijën tuaj të bejne vizatime shumengjyresha. -Përmbajtja e setit: 7 pulla druri dhe gome, 18 shënues që mund të lahen, 1 bojë jo toksike, 1 libër për t'u ngjyrosur, 5 shkumësa me ngjyra, 30 afishe, 1 afishe...
Në gjendje
6.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
33.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Lekundese per bebe me bateri!
Në gjendje
3.100 Lekë 2.300 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
-LOL PRESENT CONFETTI -Lol Surprise Confetti prezent është topi i ri i kukullave Lol Surprise. -Lindur nga bashkimi i 2 sukseseve të mëdha të së kaluarës: Konfetet e Lol Surprise pops dhe Lol Surprise nën mbështjellje! -Përmban 15 surpriza, shumë konfeti dhe një unboxing unik....
Në gjendje
12.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Valixhe me personazhin me te dashur per femije Minnie Mouse,eshte materjal plastike e forte,dhe ofron hapesire te mjaftueshme per bagazhet e vajzes suaj. -Kjo valixhe Minnie Mouse eshte e gezueshme dhe e persosur per adhurueset e miushes se bukur Minnie. -Valixhja mbyllet me nje...
Në gjendje
1.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
4.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Një kukull e butë e fiksuar lehtësisht në shtrat, me drita dhe melodi. -Lodra zbukurohet me një figurë të butë që fle duke përqafuar hënën që shkëlqen. -Fiket automatikisht pas 15 minutash.
Në gjendje
16.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Relaxi perdoret 0-9 kg Bosht i rregullueshëm në 2 pozicione Rrip sigurie 5 pikesh Ka 15 melodi, 5 tinguj natyralë Palosje kompakte Permasat e hapur : L 64 - P 74 - H 60 cm e mbyllur: L 64 - P 25 - H 68 cm  
Në gjendje
6.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Me Rocky daulle, fëmijët nga 1 vjeç mund të luajnë daulle dhe të argëtohen me muzikë. Karakteristikat: 4 zhanre muzikorë rock, jazz, rap dhe trap. 3 mënyra falas të lojës, ndiqni dritat dhe orkestrën. 2 daulle me drita me efekt disko dhe 1 cembël. Përfshihen 2 shkopinj me...
Në gjendje
6.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Këtu vjen boti i fundit xtrem, bot trooper. -Mbi 35 cm i gjatë, boti i teknologjisë së lartë është i armatosur dhe i gatshëm për luftime, me një lëshues raketash të integruar në krahun e tij ,qëllimi dhe zjarri duke përdorur telekomandën infra të kuqe. -Atëherë kur beteja ka mbaruar,...
Shfaq një produkt tjetër 9
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 1500Lekë
  • 33000Lekë
Vendor