Veshje dhe aksesorë për qen

Brand
Cmimi
Permasat
Vendor


Mirë se vini në koleksionin tonë të shkëlqyer të veshjeve dhe aksesorëve për qen. Ne e kuptojmë që shoqëruesi juaj i qenit nuk është thjesht një kafshë shtëpiake, por një anëtar i dashur i familjes dhe si i tillë, ata meritojnë të duken dhe të ndjehen më të mirën e tyre. Përzgjedhja jonë e kuruar me kujdes ofron një shumëllojshmëri veshjesh elegante dhe aksesorë funksionalë që plotësojnë komoditetin, stilin dhe mirëqenien e qenit tuaj.

Veshje elegante për çdo rast

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për pulovra komode, mushama praktike ose kostume të këndshme, gama jonë e veshjeve për qen ju ka mbuluar. Zgjedhja jonë përfshin një sërë madhësish për të siguruar përshtatjen e përsosur për qentë e të gjitha racave. Nga daljet e rastësishme në raste të veçanta, qeni juaj do të vishet për të bërë përshtypje.

Aksesore Funksionale dhe Trende

Aksesorët tanë janë krijuar për të rritur komoditetin dhe stilin e qenit tuaj. Eksploroni një gamë të gjerë jakash, parzmoresh dhe zinxhirësh qensh që ofrojnë siguri dhe funksionalitet pa kompromentuar estetikën. Shiritat e modës dhe papionët elegant janë gjithashtu të disponueshme për t'i shtuar një prekje personalitetit pamjes së qenit tuaj.

Esencialet e kujdesit për një pallto të shëndetshme

Një pallto e kuruar nuk ka të bëjë vetëm me estetikën; është gjithashtu thelbësore për shëndetin e përgjithshëm të qenit tuaj. Zbuloni gamën tonë të shampove dhe produkteve të kujdesit për qentë me cilësi të lartë që janë të buta për lëkurën dhe shtresën e qenit tuaj. Produktet tona janë të formuluara për të mbajtur një shtresë të shëndetshme dhe me shkëlqim, duke siguruar që qeni juaj të ndihet më mirë brenda dhe jashtë.

Zgjedhja e përshtatjes perfekte

Ne e kuptojmë se gjetja e madhësisë dhe stilit të duhur për qenin tuaj mund të jetë një detyrë e lezetshme por e rëndësishme. Referojuni udhëzuesit tonë gjithëpërfshirës të madhësisë për t'u siguruar që të zgjidhni përshtatjen e përsosur për mikun tuaj gëzof. Nëse nuk jeni të sigurt, ekipi ynë i njohuri i mbështetjes së klientit është këtu për t'ju ndihmuar të bëni zgjedhjen e duhur.

Çlironi personalitetin e qenit tuaj

Në Supermart ne besojmë se veshja e qenit tuaj është një shprehje e personalitetit të tyre unik. Eksploroni koleksionin tonë të larmishëm dhe gjeni pjesët perfekte që jo vetëm përmirësojnë stilin e tyre, por gjithashtu kontribuojnë në komoditetin dhe lumturinë e tyre. Garderoba e qenit tuaj do të ketë një përmirësim elegant!

FAQ

Si të zgjedh madhësinë e duhur për veshjen e qenit tim?

Ne ofrojmë një udhëzues të detajuar të madhësisë në çdo faqe produkti për t'ju ndihmuar të gjeni përshtatjen e përsosur për qenin tuaj. Matni qafën, gjoksin dhe gjatësinë e qenit tuaj dhe krahasojeni me grafikun tonë të madhësive për madhësi të saktë.

A janë materialet e përdorura në veshje të sigurta për qentë me lëkurë të ndjeshme?

Po, ne kemi prioritet komoditetin dhe mirëqenien e mikut tuaj gëzof. Veshjet tona janë të punuara nga materiale të cilësisë së lartë, jo irrituese të përshtatshme për qentë me lëkurë të ndjeshme.

A mund të laj rrobat dhe aksesorët e blerë në dyqanin tuaj?

Absolutisht! Shumica e artikujve tanë lahen në makinë. Referojuni udhëzimeve të kujdesit të dhëna me secilin produkt për të siguruar mirëmbajtjen e duhur.

A janë aksesorët tuaj të përshtatshëm edhe për këlyshët?

Po, aksesorët tanë janë krijuar për t'u kujdesur për qentë e të gjitha moshave, duke përfshirë këlyshët. Vetëm sigurohuni që të zgjidhni madhësinë e duhur për qenin tuaj.

Në gjendje
2.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo e thatë për shpëlarje për qen dhe mace. Përdorim praktik. Shampo e butë pa ngjyrues. Shampo e thatë e gatshme për përdorim për qen dhe mace. Me përbërës të butë dhe natyralë. Nuk kërkon të shtoni ujë apo të lagni gëzofin e kafshës suaj dhe aq më pak ta shpëlani atë. Produkt ideal...
BrandHusse Madhësia150 ml
Enë inoksi me bazë që nuk rrëshqet. Enë për kafshët shtëpiake prej çeliku inoks. Tas i kuq me logon Husse, i domosdoshëm për të gjithë fansat me katër këmbë Husse. Përdoreni atë për të gjitha vaktet e kafshës suaj dhe gjithashtu për konsumimin e ujit. E bërë prej çeliku inox, ky tas...
BrandHusse MadhësiaI vogël
Në gjendje
2.700 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
Spray për pastrimin e qenve dhe maceve, larje e lehtë dhe shtresë me shkëlqim. Spraj pastrues pa shpëlarje dhe pa yndyrë. Spraj i lehtë për t'u kujdesur për qentë dhe macet me formulë të butë që zgjidh nyjet në gëzofet e thata ose të lagura. Ndihmon për krehje të lehtë. Pa ngjyrues. Me...
BrandHusse Madhësia200 ml
Në gjendje
900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kujdesi për putrat me dyll blete për të mbrojtur putrat dhe për të sheruar putrat e plasaritura. Kujdesi afatgjatë për putrat e kafshëve tuaja. Putrat e qenit janë një nga pjesët më të ndjeshme të trupit të tyre. Prandaj është shumë e rëndësishme që të kujdeseni mirë për to si në dimër...
BrandHusse Madhësia1 përballoj
Në gjendje
1.900 Lekë 1.400 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Produkt për higjienën e jashtme për shëndetin e veshëve. Veshë të pastër dhe të shëndetshëm. Infeksionet e veshit janë kushte të zakonshme tek qentë dhe parandalimi është thelbësor, një pastrim rutinë i veshit mund të zvogëlojë rrezikun. Për këtë qëllim, ne kemi krijuar Öron - një formulë...
BrandHusse Madhësia125 ml
Në gjendje
4.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shtrati i butë dhe komod, në tre madhësi të ndryshme për të zgjedhur, në varësi të madhësisë dhe racës. Shtrat për kafshën tuaj shtëpiake. Paus është një shtrat për kafshë shtëpiake, alternativë e rehatshme ndaj shportave tradicionale dhe të modës së vjetër. Shtretërit tanë Paus,...
BrandHusse MadhësiaE mesme
Në gjendje
950 Lekë
(Përfshirë taksat)
Rrip najloni për qen. Litar qeni. Rrip i kuq për qentë i bërë nga material najloni të qëndrueshëm. I GJATË Gjatësia 160 cm, Gjerësia 2.5 cm
BrandHusse Madhësia160 cm
Tas për ushqyerje të ngadaltë, që krijon ndarje ose pengesa për kafshët që hanë shpejt. Enë interaktive për ushqyerje të ngadalshme. Mënyra se si ushqehet qeni juaj, është shumë e rëndësishme për shëndetin e tij tretës. Duke përdorur një këtë enë për ushqyerje, ju modifikoni sjelljen e...
BrandHusse MadhësiaI madh
Në gjendje
Na kontaktoni për një çmim
Peceta larëse 100% viskozë, jo të endura, të ngjeshura në një qese që mbyllet përsëri. Lageni & Hapeni E përkryer për të pastruar veshët ose putrat e qenve dhe maceve. Materiali nuk ka parfume apo aditivë. Vjen në madhësinë dhe formën e një monedhe dhe kthehet në madhësinë e saj reale...
BrandHusse Madhësia12 përballoj
Në gjendje
2.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo për qen, pa parabenë dhe ngjyrues. Treat-s në formë kocke Kjo formulë e butë dhe ushqyese e lë shtresën të butë dhe me shkëlqim falë vajit të kokosit dhe ullirit. Prodhuar në jug të Francës duke përdorur një metodë tradicionale nga Marseja, ky shampo bazohet në copra...
Në gjendje
1.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo e zhvilluar posaçërisht për qentë për larje të shpeshta. Mbron dhe hidraton Natyralisht i butë për lëkurën e kafshës suaj, pasi është i formuluar pa ngjyrues, pa silikon dhe pa paraben dhe me një aromë hipoallergjike. I pasuruar me acide yndyrore esenciale natyrale...
Në gjendje
1.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Furçë e lëmuar drejtkëndëshe Kjo furçë e shkëlqyeshme drejtkëndëshe ka konstruksion dhe dorezë prej bambuje dhe kunja çeliku me kënd të futur në një jastëk ajri të butë gome. Është i përshtatshëm për kafshët shtëpiake të të gjitha madhësive me gjatësi dhe trashësi të ndryshme qimesh,...
BrandHusse MadhësiaI vogël
Në gjendje
1.700 Lekë
(Përfshirë taksat)
Furça kombinuese 2 në 1 Kjo furçë me qëllime të dyfishta ka konstruksion dhe dorezë bambuje, kunja çeliku në njërën anë dhe jastëk ajri prej gome të butë me qime derri nga ana tjetër. Është projektuar për kafshë shtëpiake me veshje të shkurtra deri të mesme. Përdorni anën me kunja të...
BrandHusse MadhësiaI vogël
Jashtë stokut
400 Lekë
(Përfshirë taksat)
Mbajtëse në formë kocke për qese "Pick Up" Qese e biodegradueshme për kapjen e mbetjeve. E biodegradueshme dhe e lehtë për t'u mbajtur, që mund të fiksohet me grep në zinxhirin, rripin ose çantën tuaj. Përdorini qeset tona të biodegradueshme Pick Up, për një ambjent të përbashkët të...
BrandHusse Madhësia1 përballoj
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 0Lekë
  • 4900Lekë
Permasat
Vendor