Komplete ndërtimi

Age
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Age8+ BrandLego
Në gjendje
15.999 Lekë 14.399 Lekë
Ju kurseni: 1.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Fëmijët 9 vjeç e lart kanë aventura emocionuese me këtë grup ndërtimi LEGO Creator 3in1 Viking Ship dhe Midgaard Serpent (31132). Ky model i një anijeje tradicionale vikinge ka 8 mburoja, një katapultë që gjuan kunjat, një lopë dhe 2 korba të bërë me tulla LEGO dhe një gjarpër të mundshëm të...
BrandLego ThemeLego Creator
Në gjendje
34.999 Lekë 31.499 Lekë
Ju kurseni: 3.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Vlerësoni mbretin e Koopas kur ndërtoni, shfaqni dhe luani me LEGO Super Mario The Mighty Bowser (71411). Kjo figurë e ndërtueshme përdor elemente LEGO të reja për tetor-2022 për të rikrijuar pamjen e thumbave të Bowser dhe ka shumë veçori, duke përfshirë një lëshues topi zjarri dhe një buton...
BrandLego ThemeLego Super Mario
Në gjendje
9.999 Lekë 8.999 Lekë
Ju kurseni: 1.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Festoni një ikonë të kulturës pop dhe shfaqni lojën e një klasike të vërtetë me këtë model LEGO Ideas Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone (21331). Shijoni kohë cilësore pa shpërqendrime, duke rikrijuar detaje autentike të Zonës së kodrës së gjelbër, duke përfshirë një pemë palme, unazë ure,...
Në gjendje
4.299 Lekë 3.869 Lekë
Ju kurseni: 430 Lekë (Përfshirë taksat)
Age6+ BrandLego
Në gjendje
3.299 Lekë 2.969 Lekë
Ju kurseni: 330 Lekë (Përfshirë taksat)
Inkurajoni të menduarit kritik dhe zgjidhjen e problemeve me këtë grup ndërtimi shumëngjyrësh.
Në gjendje
1.299 Lekë 1.169 Lekë
Ju kurseni: 130 Lekë (Përfshirë taksat)
Seti i luajtjes i Kai's Spinjitzu Ninja Training (70688) lejon fansat e pasionuar të NINJAGO-s të moshës 6+ të ndihmojnë heroin e tyre të përsos aftësitë e tij me një lodër argëtuese dhe ndërvepruese. Fëmijët mund të shijojnë orë të panumërta veprimesh me role teksa e vendosin Kain në një...
BrandLego ThemeLego Ninjago
Në gjendje
3.299 Lekë 2.969 Lekë
Ju kurseni: 330 Lekë (Përfshirë taksat)
Age6+ BrandLego
Në gjendje
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Age8+ BrandLego
Në gjendje
1.999 Lekë 1.799 Lekë
Ju kurseni: 200 Lekë (Përfshirë taksat)
Inkurajoni të menduarit kritik dhe zgjidhjen e problemeve me këtë grup ndërtimi shumëngjyrësh. Fëmijët mund të projektojnë dhe inxhinierojnë makinat e tyre fluturuese!
Në gjendje
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
BrandLego ThemeLego Minecraft
Në gjendje
599 Lekë 509 Lekë
Ju kurseni: 90 Lekë (Përfshirë taksat)
Kënaqni një adhurues të fëmijëve ose të Minifigures me këto çanta të verbëra të LEGO Minifigures Series 23 (71034) për moshat 5+. Kjo seri unike përmban një linjë të shkëlqyer të personazheve argëtues për të mbledhur dhe shfaqur ose për të luajtur të pavarur ose në grup në drejtime të reja të...
Age6+ BrandLego
Në gjendje
26.999 Lekë 24.299 Lekë
Ju kurseni: 2.700 Lekë (Përfshirë taksat)
Age11+ BrandLego
Në gjendje
4.799 Lekë 4.319 Lekë
Ju kurseni: 480 Lekë (Përfshirë taksat)
BrandLego ThemeLego Harry Potter
Në gjendje
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Age6+ BrandLego
Në gjendje
5.499 Lekë 4.949 Lekë
Ju kurseni: 550 Lekë (Përfshirë taksat)
Bebet 18 muajsh e lart mund të shijojnë mësimin dhe zhvillimin e aftësive me grupin e lojërave LEGO DUPLO My First Puppy and Kitten with Sounds (10977). Dëgjoni dhe mësoni me kafshë të adhurueshme. Ky grup lojërash i adhurueshëm përmban një kotele të lezetshme dhe një qenush të përbërë nga 2...
Age2+ BrandLego
Në gjendje
4.499 Lekë 4.049 Lekë
Ju kurseni: 450 Lekë (Përfshirë taksat)
Shtëpia e Gingerbread LEGO DUPLO e Santa (10976) është e mbushur me tipare festive për të frymëzuar lojën imagjinative që zgjat gjatë gjithë vitit. Mirë se vini në Shtëpinë e Gingerbread - shtëpia komode, e mbuluar me borë e Santa Claus. Ndërtesa e bukur është e mbuluar me dekorime dhe detaje...
Age2+ BrandLego
Në gjendje
6.999 Lekë 6.299 Lekë
Ju kurseni: 700 Lekë (Përfshirë taksat)
Lojtarët e Minecraft mund të përjetojnë të gjithë aksionin e betejës dhe ndërtimin krijues të lojës së tyre të preferuar me LEGO Minecraft The Abandoned Village (21190). Ky grup i gjithanshëm përmban 4 seksione: shtëpia e një gjuetari zombie me një krevat, furrë, qirinj, tavolinë punimi,...
Age6+ BrandLego
Në gjendje
5.499 Lekë 4.949 Lekë
Ju kurseni: 550 Lekë (Përfshirë taksat)
Burimet mësimore Ingranazhet! Ingranazhet! Ingranazhet! Makinat në lëvizje. Nxitni imagjinatën e fëmijëve teksa përzihen, përputhen dhe ndërtojnë krijime me temë inxhinierike. Projektuar për të inkurajuar kreativitetin dhe për të zhvilluar aftësi të shkëlqyera motorike ndërsa fëmijët njihen me...
Në gjendje
11.999 Lekë 10.799 Lekë
Ju kurseni: 1.200 Lekë (Përfshirë taksat)
Bëjini të lumtur fansat e Harry Potter nga 9 vjeç e lart me setin LEGO Harry Potter Ministria e Magjisë (76403), i pari në temën LEGO Harry Potter që rikrijon në detaje selinë e botës së magjisë. Një qendër e ngarkuar e skenave të famshme dhe personazheve legjendar Ky grup shumëkatësh është një...
Age9+ BrandLego
Shfaq një produkt tjetër 20
Reviews

No data found

Write a review
Age
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 509Lekë
  • 31499Lekë
Vendor