Krem hidratues dhe kundër rrudhave

Campaign
Cmimi
Vendor
Në gjendje
4.164 Lekë 2.989 Lekë
Ju kurseni: 1.175 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi për fytyrën Effaclar La Roche Posay (40 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të mprehtë që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale La Roche Posay janë bërë...
BrandLa Roche Posay StatusiNew
Në gjendje
1.255 Lekë 879 Lekë
Ju kurseni: 376 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi hidratues i fytyrës Babaria Acid Hyaluronic (50 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju....
BrandBabaria StatusiI Ri
Në gjendje
4.509 Lekë 2.200 Lekë
Ju kurseni: 2.309 Lekë (Përfshirë taksat)
CC Cream New Uriage Roseliane është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Uriage janë bërë për ju. Kapaciteti: 40 ml Spf: 30...
BrandUriazhi StatusiNew
Në gjendje
1.740 Lekë 1.218 Lekë
Ju kurseni: 522 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi kundër rrudhave Aloe Vera Babaria (50 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të mprehtë që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju....
BrandBabaria StatusiNew
Në gjendje
1.144 Lekë 790 Lekë
Ju kurseni: 354 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi hidratues antioksidant Babaria Vitamin C (50 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju....
BrandBabaria StatusiI Ri
Në gjendje
2.460 Lekë 1.476 Lekë
Ju kurseni: 984 Lekë (Përfshirë taksat)
Krem i pasur me përbërës aktivë natyralë, si ceramide, rrush të bardhë dhe vaj ulliri. Vepron thellë gjatë natës kur lëkura është e pastër dhe në qetësi. PARIMI AKTIV: ceramide vegjetale, gjalpë shea, trumzë, ekstrakt i rrushit të bardhë, bakter hialuronik, vaj ulliri, vitaminë E dhe F. FUNKSIONALITET: ushqyes dhe rigjallërues. Formulë pa naftë, alergjen, alkool, ngjyrues; Proteinat shtazore Te testuara dermatologjikisht
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age In
Në gjendje
4.145 Lekë 2.980 Lekë
Ju kurseni: 1.165 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi hidratues Toleriane La Roche Posay (40 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të mprehtë që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale La Roche Posay janë bërë...
BrandLa Roche Posay StatusiNew
Në gjendje
1.680 Lekë 1.008 Lekë
Ju kurseni: 672 Lekë (Përfshirë taksat)
Krem ekskluziv dermopeeling që kombinon një përzierje të çmuar të përbërësve ndriçues me efektin skrab të perlës së gocës. PARIMI AKTIV: ekstrakt zbardhues, ekstrakt jamballi, acide frutash, mikrokristale perla perle. FUNKSIONALITET: Efekt rigjenerues, i mëndafshtë. Formulë pa hidrokinon, parabene, alergjenë, ngjyrues, parfum.Testuar dermatologjikisht - Test Nikel
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Whitening
Në gjendje
2.909 Lekë 2.036 Lekë
Ju kurseni: 873 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi për fytyrën New Uriage Bariéderm (100 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Uriage janë bërë për ju. Kapaciteti:...
BrandUriazhi StatusiI Ri
Në gjendje
4.480 Lekë 2.688 Lekë
Ju kurseni: 1.792 Lekë (Përfshirë taksat)
Trajtim i fytyrës ditën dhe natën për një veprim efektiv kundër moshës, me qeliza staminale Leontopodium alpinum (edelweiss), kolagjen, elastinë, acid hialuronik, vitamina dhe ceramide. PARIMI AKTIV: Qelizat staminale vegjetale, kolagjen, elastin, acid hialuronik, vitamina A, EFUNKSIONALITET: Veprim ristrukturues, elastik dhe ushqyes. Formulë pa parabenë, vaj, ngjyrues, alergjenë Testuar dermatologjikisht - Nikel i testuar - testuar klinikisht
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Aurum
Në gjendje
2.283 Lekë 1.230 Lekë
Ju kurseni: 1.053 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi për fytyrën New Uriage Bariéderm (40 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Uriage janë bërë për ju....
BrandUriazhi StatusiNew
Në gjendje
1.767 Lekë 1.238 Lekë
Ju kurseni: 529 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi ushqyes për fytyrën Aloe Vera Babaria (50 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të dallueshëm që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për...
BrandBabaria StatusiI Ri
Në gjendje
2.090 Lekë 1.462 Lekë
Ju kurseni: 628 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi kundër plakjes Antimanchas Babaria (50 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju....
BrandBabaria StatusiI Ri
Në gjendje
2.878 Lekë 1.948 Lekë
Ju kurseni: 930 Lekë (Përfshirë taksat)
Vaji i fytyrës Babaria është një produkt cilësor i krijuar për njerëz kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju. Gjinia: zonjë Unisex...
BrandBabaria Kapaciteti50 ml
Në gjendje
7.253 Lekë 2.329 Lekë
Ju kurseni: 4.924 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjinia: Burra Kapaciteti: 450 ml Lloji: Kozmetikë Kremi hidratues American Crew Shaving Skincare Men (450 ml) (450 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të dallueshëm që kujdesen për pamjen e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse...
Në gjendje
3.944 Lekë 2.958 Lekë
Ju kurseni: 986 Lekë (Përfshirë taksat)
Moisturizing Matt Liquid Effaclar Mat La Roche Posay është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale La Roche Posay janë bërë për ju....
BrandLa Roche Posay Kapaciteti40 ml
Në gjendje
1.974 Lekë 1.481 Lekë
Ju kurseni: 493 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi hidratues i fytyrës Babaria Rosehip Marigold (50 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju....
BrandBabaria StatusiNew
Në gjendje
2.880 Lekë 1.728 Lekë
Ju kurseni: 1.152 Lekë (Përfshirë taksat)
VITA AGE® PURE SKIN Trajtim matifikimi i fytyrës dermo-pastrues për lëkurën e kombinuar dhe të papastër, i aftë të rregullojë prodhimin e sebumit, të çlirojë shtresat sipërfaqësore të lëkurës nga papastërtitë, të rafinojë strukturën e lëkurës dhe t'i japë asaj qëndrueshmëri dhe shkëlqim. PËRBËRËSIT AKTIV: Bixa orellana, Niacinamide, Bisabolol, përbërës aktivë zbutës FUNKSIONALITET: Aktiviteti rregullues i sebumit, reduktimi i papastërtive, yndyrshmërisë dhe papërsosmërive. 97.5% Përbërës natyralë I përshtatshëm për veganët - Kavanoz pa gluten 50 ml
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Pure Skin
Në gjendje
1.332 Lekë 933 Lekë
Ju kurseni: 399 Lekë (Përfshirë taksat)
Krem rigjenerues Babaria Glycolic acid (50 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të mprehtë që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju....
BrandBabaria StatusiNew
Në gjendje
1.727 Lekë 1.170 Lekë
Ju kurseni: 557 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi ushqyes për fytyrën Cannabis Babaria (50 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Babaria janë bërë për ju....
BrandBabaria StatusiI Ri
Shfaq një produkt tjetër 20
Reviews

No data found

Write a review
Campaign
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 790Lekë
  • 7905Lekë
Vendor