Shtëpi & Kopshtari

Campaign
Color
Brand
Cmimi
Permasat
Vendor
Në gjendje
2.000 Lekë 999 Lekë
Ju kurseni: 1.001 Lekë (Përfshirë taksat)
Korniza Italiane BELTRAMI Brandi: Beltrami Materiali: Argjend Madhësia e fotografisë: 10x15 (cm) Prodhuar në Itali
Në gjendje
89.900 Lekë 50.999 Lekë
Ju kurseni: 38.901 Lekë (Përfshirë taksat)
Kodi i njësisë së brendshme: AG2Eco -12NXD0-I Kodi i njësisë së jashtme: AG2Eco-12N8D0-O Rendimenti nominal Btu / h: 12000 Klasa e Energjisë së Ftohjes: Një ++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e ngrohtë): Një +++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e Mesme): A +
BrandMidea BTU12000
Në gjendje
59.990 Lekë 39.990 Lekë
Ju kurseni: 20.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrohës uji elektrik ultra i hollë me dizajn elegant që mundëson instalimin e tij në shumë pozicione. Gati për dush. Ju njoftoni sapo uji të jetë ngrohur mjaftueshëm për të bërë dush. Shumëpozicion. Lejon instalimin horizontal dhe vertikal. Funksioni Eco Evo. Ju...
BrandAristoni Kapaciteti80 Litra
Në gjendje
67.000 Lekë 46.990 Lekë
Ju kurseni: 20.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Kondicioner me mur të ndarë me inverter me klasë energjie deri në A +++. PËRPARËSITË DHE PËRFITIMET Gaz ftohës R32 Klasa e energjisë deri në A +++ Teknologjia 2D INVERTER E përputhshme me ARISTON CLIMA R32 Wi-Fi KIT opsional Funksioni i memories Funksioni BOOSTER Sensori i...
BrandAriston BTU9000
Në gjendje
68.000 Lekë 37.990 Lekë
Ju kurseni: 30.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Përshkrim Funksioni WiFi Gjenerata e fundit e kondicionerëve të dizajnit N Vivax, tani ju ofron mundësinë e aksesit në funksionet e ftohjes, ngrohjes dhe ajrosjes, si dhe ndezjen/fikjen e pajisjes përmes modulit Wi-Fi që merrni me produktin dhe i cili është instaluar në...
BrandVIVAX BTU12000
Në gjendje
3.990 Lekë 2.590 Lekë
Ju kurseni: 1.400 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA: Elektra KODI : 5301000550195 MODELI: EV-1811K/5 NUMRI I FLETEVE TE HELIKES: 5 MATERIALI I HELIKES: inox NIVELET E FUQISE: 3 DIMENSIONET: 46 cm NGJYRA: zeze + inox TIPI I VENDOSJES: tokesor OPSIONI UJIT: jo KAPACITETI I DEPOZITES (LITRA): 0 KOHEMATES: jo SIPERFAQJA E SUGJERUAR: 20 m2 GARANCIA: 12 muaj
BrandElektra Dimension46 cm
Në gjendje
65.000 Lekë 46.999 Lekë
Ju kurseni: 18.001 Lekë (Përfshirë taksat)
Kondicioner Midea Seria MSAGSBU-12HRDN812000 btu monosplit A++/ A+++ gaz R32  Me kondicionerin e Serisë Midea MOX102-12HFN8/LT  mund të mbani kontrollin e konsumit tuaj të brendshëm falë funksioneve iECO dhe GearShift, të zbuloni rehati të vërtetë përmes modaliteteve Follow Me, Breeze...
BrandMidea BTU12000
Në gjendje
56.990 Lekë 29.999 Lekë
Ju kurseni: 26.991 Lekë (Përfshirë taksat)
teknike MARKA OCEAN MODELI WFO 1090 L KAPACITETI LARES 9 kg PARALARJE PO GARANCIA 60 MUAJ KLAS ENERGJIE A++ LLOJ I MOTORRIT UNIVERSAL NIVELI I ZHURMES 58 dB NR.PROG 15 PANELI I KONTROLLIT ELEKTRONIK PERMASAT 85x60x50 cm...
BrandOcean Dimension85x60x50 CM
Në gjendje
37.990 Lekë 23.990 Lekë
Ju kurseni: 14.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Kapaciteti maksimal i punës prej 7 kg mund të jetë i mjaftueshëm për familjet e mëdha ose sasi të mëdha të rrobave Çmimi pak më i lartë se produktet e ngjashme në treg
BrandHyundai Kapaciteti7KG
Në gjendje
70.000 Lekë 49.990 Lekë
Ju kurseni: 20.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Kondicioner me mur të ndarë me inverter me klasë energjie deri në A +++. PËRPARËSITË DHE PËRFITIMET Gaz ftohës R32 Klasa e energjisë A++/A +++ Teknologjia 2D INVERTER E përputhshme me ARISTON CLIMA R32 Wi-Fi KIT opsional Funksioni i memories Funksioni BOOSTER...
BrandAriston BTU12000
Në gjendje
55.000 Lekë 38.990 Lekë
Ju kurseni: 16.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrohës uji elektrik ultra i hollë me dizajn elegant që mundëson instalimin e tij në shumë pozicione. Gati për dush. Ju njoftoni sapo uji të jetë ngrohur mjaftueshëm për të bërë dush. Shumëpozicion. Lejon instalimin horizontal dhe vertikal. Funksioni Eco Evo. Ju...
BrandAristoni Kapaciteti50 Litra
Në gjendje
125.000 Lekë 97.990 Lekë
Ju kurseni: 27.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Kondicioner me mur të ndarë me inverter me klasë energjie deri në A +++. PËRPARËSITË DHE PËRFITIMET Gaz ftohës R32 Klasa e energjisë deri në A +++ Teknologjia 2D INVERTER E përputhshme me ARISTON CLIMA R32 Wi-Fi KIT opsional Funksioni i memories Funksioni BOOSTER Sensori...
BrandAriston BTU18000
Në gjendje
63.000 Lekë 53.000 Lekë
Ju kurseni: 10.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrohës uji elektrik ultra i hollë me dizajn elegant që mundëson instalimin e tij në shumë pozicione. Gati për dush. Ju njoftoni sapo uji të jetë ngrohur mjaftueshëm për të bërë dush. Shumëpozicion. Lejon instalimin horizontal dhe vertikal. Funksioni Eco Evo. Ju...
BrandAristoni Kapaciteti100 Litra
Në gjendje
4.490 Lekë 1.590 Lekë
Ju kurseni: 2.900 Lekë (Përfshirë taksat)
Mban e ujit dhe lengjet te fresketa dhe te sigurta Ndertuar nga çeliku inox me pamje të lartë Eshtë ideal për udhëtime te gjata apo aventura ditore Me kapak druri bambuje antimicrobial Kapaciteti: 750 ml Ngjyra: roze, e bardhe, e zeze
Në gjendje
120.000 Lekë 79.990 Lekë
Ju kurseni: 40.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Kodi i njësisë së brendshme: AG2Eco -18NXD0-I Kodi i njësisë së jashtme: AG2Eco-18N8D0-O Rendimenti nominal Btu / h: 18000 Klasa e Energjisë së Ftohjes: Një ++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e ngrohtë): Një +++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e Mesme): A +
BrandMidea BTU18000
Në gjendje
5.590 Lekë 3.990 Lekë
Ju kurseni: 1.600 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA: Elektra KODI: 5301000552717 MODELI: EV1223/4WT NUMRI I FLETEVE TE HELIKES: 4 MATERIALI I HELIKES: ALUMINI NIVELET E FUQISE: 3 DIMENSIONET: 40 CM NGJYRA: GRI TIPI I VENDOSJES: TAVOLINE OPSIONI UJIT: JO KAPACITETI I DEPOZITES (LITRA): N/A KOHEMATES: JO SIPERFAQJA E SUGJERUAR: 20 m2 GARANCIA: 12 muaj
Në gjendje
69.990 Lekë 56.990 Lekë
Ju kurseni: 13.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Technology Heat pump Energetic class A/A++ ARGO MAXIME PLUS EU është kondicioneri portativ që shquhet për dizajnin e tij jokonvencional jashtë dhe fuqinë e tij teknologjike brenda. Performancë e shkëlqyer në mot të ftohtë, mirëqenie të menjëhershme dhe heshtje, një aleat i...
Në gjendje
85.900 Lekë 56.990 Lekë
Ju kurseni: 28.910 Lekë (Përfshirë taksat)
teknike MATERIALI I KAZANIT INOKS MARKA OCEAN MODELI OSWF 1410D KAPACITETI LARES 10 kg GARANCIA 60 MUAJ KLAS ENERGJIE A+++ LLOJ I MOTORRIT INVERTER NIVELI I ZHURMES 54 dB NR.PROG 16 PANELI I KONTROLLIT 1400 rpm PERMASAT...
BrandOcean Dimension85x60x50 CM
Në gjendje
49.990 Lekë 29.990 Lekë
Ju kurseni: 20.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Niveli i zhurmes : - Sistem plazma Kodi Ean : 2074141822799 Marka : FUEGO Tipi : Mural Lloji : Inverter Kapaciteti ne BTU : 12000 Fuqia ftohese ne (btu) : 12000 Paneli : Elektronik
BrandFuego BTU12000
Në gjendje
16.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Anti Corrosion System Të gjithë ngrohësit e ujit kanë një rezervuar të brendshëm të emaluar, plotësisht rezistent ndaj korrozionit. Gjithashtu, anoda e magnezit mbron ngrohësin nga korrozioni dhe zgjat jetëgjatësinë e tij. Digital Temperature Display Kontrolli...
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Color
Brand
    Shfaq të gjitha (106)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 20Lekë
  • 514010Lekë
Permasat
Vendor