Komplete mobiljesh për fëmijë dhe fëmijë

Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
27.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komodine Multi-funksionale!
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kosh Pali i kompletuar per femije,perdoret nga 0 muaj + Eshte komod me nje ngjyre neutrale qe perdoret per vajza dhe djem. Dimensionet:82x50x30 H
Në gjendje
25.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komodine qe ne pjesen e siperme ka nje govate te montuar qe sherben per te nderuar dhe lare foshnjen. Poshte saj ka 4 sirtare qe mund te vendosni produkte te ndryshme.Komodine Multi-funksionale!
Në gjendje
3.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Dimensionet: 200 x 155 x 1 cm. -Shumëngjyrësh dhe mund të përdoret nga të dy palët . -Ideale për të kapur, luajtur në tokë dhe për të shmangur kontaktin me sipërfaqet e ftohta dhe të lagështa. -Krijuar, testuar dhe bërë për sigurinë e të porsalindurve dhe fëmijëve të...
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shporta Birillo Pali Enfant është projektuar për para gjumit dhe është e dobishme në muajt e parë të jetës së një të porsalinduri. Shportë për fëmijë me mbulesë 100% pambuk e kompletuar me jorgan të lëvizshëm. Është i pajisur me 2 doreza praktike të mbuluara me një këllëf jo...
Në gjendje
99.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Garderoba ne ngjyra neutrale dhe moderne Stili i ëmbël, romantik dhe bashkëkohor me një dizajn të lezetshëm ariu 3D Dy dyer dhe një shirit rrobash Dy sirtarë me bravë kundër rënies E pajisur me pulla druri koordinuese Mentesha e derës janë të pajisura me pllaka montimi që mundësojnë hapjen...
Në gjendje
5.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Teddy Bear eshte nje loder prej pellushi e bute per tu perqafuar nga te vegjelit tuaj. Me meloditë e  ëmbla,  Baby Bear do ta transportojë fëmijën në një gjumë të ëmbël të qetë. Barku i arushit është zbukuruar  me shumë yje që në mënyrën e natës do të reflektojnë rrezet e dritës që...
Në gjendje
32.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tavoline nderrimi e markes Cam,e pershtatshme per femijet 0-12 muajsh. Pjesa e siperme e tavolines eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. Dysheku eshte i vendosur ne nje bazament druri me sirtare te...
Në gjendje
30.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komodine me një dizajn modern dhe të rafinuar. E pajisur me 3 sirtarë, 2 të bardhë dhe 1 bezhe . Tavolinë ndërrimi të butë PVC, kapak me pajisje anti-rënie, Tabaka të bollshme me dy ulëse ideale anatomike nga 0 deri në 12 muaj,  4 rrota, 2 prej të cilave me frena. Përmasat...
Në gjendje
4.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tapet i pershtatshem per femije te vegjel,i bute,me lojra dhe figura te ndryshme kafshesh. Permasat: 200x155 cm
Në gjendje
4.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Një kukull e butë e fiksuar lehtësisht në shtrat, me drita dhe melodi. -Lodra zbukurohet me një figurë të butë që fle duke përqafuar hënën që shkëlqen. -Fiket automatikisht pas 15 minutash.
Në gjendje
5.300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tapet Ultra i butë mat 200 x 155 cm. Izolim i shkëlqyeshëm nga dyshemeja: shmang kontaktin nga sipërfaqet e ftohta dhe të lagështa.
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shporta Moon Pali Enfant është projektuar për para gjumit dhe është e dobishme në muajt e parë të jetës së një të porsalinduri. Shportë për fëmijë me mbulesë 100% pambuk e kompletuar me jorgan të lëvizshëm. Është i pajisur me 2 doreza praktike të mbuluara me një këllëf jo toksike...
Në gjendje
5.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tapet Maxi Me Kafshe Permsat 150x180x1 cm
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shporta Savana Pali Enfant është projektuar për para gjumit dhe është e dobishme në muajt e parë të jetës së një të porsalinduri. Shportë për fëmijë me mbulesë 100% pambuk e kompletuar me jorgan të lëvizshëm. Është i pajisur me 2 doreza praktike të mbuluara me një këllëf jo...
Në gjendje
5.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Lodra e krevatit e firmes Fisher Price ju ndihmon ne venien ne gjume te femijes tuaj Luan muzike deri ne 15 minuta.
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 3800Lekë
  • 99000Lekë
Vendor