Tastierë, mouse dhe pajisje hyrëse

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
5.538 Lekë 4.153 Lekë
Ju kurseni: 1.385 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar në lidhje me teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Maus dhe tastierë NGS MATRIXKIT me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: Gri Karakteristikat: Tastierë spanjolle Qwerty Kompleti NGS...
BrandNGS StatusiNew
Në gjendje
7.799 Lekë 7.019 Lekë
Ju kurseni: 780 Lekë (Përfshirë taksat)
Performanca legjendare e tastierës mekanike të lojrave Redragon u jep lojtarëve të lojërave pozitë dominuese shtesë dhe konkurrencë unike. Jepni komentet tuaja klikuese ± prekëse për të përmirësuar shpejtësinë dhe saktësinë e shkrimit. Ju jep një avantazh ndaj konkurrentëve të lojërave me çdo...
Në gjendje
2.062 Lekë 1.443 Lekë
Ju kurseni: 619 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Gaming Mouse Fury Stalker 2000 DPI Black me një çmim të pakrahasueshëm. Miu: 2000 dpi Ngjyrë: E zezë E zezë/Blu Materiali: Gome Lidhjet:...
BrandFury StatusiNew
Kurseni deri në 10%
Jashtë stokut
1.280 Lekë 1.152 Lekë
Ju kurseni: 128 Lekë (Përfshirë taksat)
800/1400/1600dpi, 2,4 GHz, LED, USB, 8m, AA, 84g
Në gjendje
29.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karrigia e lojërave Redragon GAIA C211 ka një numër të madh nyjesh dhe opsionesh lëvizjeje që e lejojnë atë të përshtatet në mënyrë të përsosur me lloje të ndryshme trupi pa humbur kurrë rehatinë dhe komoditetin. Ka një mbështetëse të mbështetur që mund të shkojë nga 90º në 180º. Lartësia e...
Në gjendje
4.299 Lekë
(Përfshirë taksat)
Çantë shpine Dell Essential 15 , E zezë , 460-BCTJ PERSHKRIM I DETAJUAR Lloji Çantë shpine Rrip mbajtës 1x Kapje dore 2x rripa mbajtëse supe Dimensionet/Kapaciteti/Pesha 310 mm x 430 mm x 140 mm / 450 gram Përputhshmëria e fletores...
Në gjendje
6.999 Lekë 6.299 Lekë
Ju kurseni: 700 Lekë (Përfshirë taksat)
Modaliteti i lidhjes: Këtu vjen teknologjia inovative e lidhjes me 3 modalitete të gjeneratës së parë Redragon, modalitetet me kabllo USB-C, BT dhe 2,4 Ghz me valë, të cilat e çuan përvojën tuaj të përdorimit në një nivel tjetër në të gjitha fushat. Wireless pa shqetësime: Çipat me valë BT dhe...
Në gjendje
4.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
Mouse Gaming Razer DeathAdder Essential White
Në gjendje
742 Lekë 520 Lekë
Ju kurseni: 222 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos humbisni as detajet më të vogla, blini Mouse mat V7 MP01BLK-2EP Black me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E zezë Trashësia: 1 mm Thellësia: 200 mm
BrandV7 StatusiNew
Në gjendje
10.206 Lekë 6.830 Lekë
Ju kurseni: 3.376 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Gaming Mouse Scorpion MA-G960 Black me një çmim të pakrahasueshëm. Sasia: 1 Faktori i formës: Dora e djathtë Lartësia: 43 mm Ngjyrë: E zezë E...
BrandAkrepi StatusiNew
Në gjendje
6.719 Lekë
(Përfshirë taksat)
Paketa e tastierës dhe mausit me valë DELL Pro, e bardhë, KM5221W PERSHKRIM I DETAJUAR Lloji i pajisjes Seti i tastierës dhe mausit Ndërfaqja 2.4 GHz Teknologjia Marrës me valë USB-A Lloji i Baterisë 1x Miu AA Tastierë 2x AAA...
Në gjendje
3.371 Lekë 2.359 Lekë
Ju kurseni: 1.012 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Tastierë lojrash Genesis RHOD 300 RGB Portugeze me një çmim të pakrahasueshëm. Përdorimi i rekomanduar: Lojëra Lloji: Tastierë lojrash...
BrandZanafilla StatusiNew
Në gjendje
13.499 Lekë
(Përfshirë taksat)
I projektuar për t'ju ofruar avantazhin që ju nevojitet në lojën MOBA/MMO, Razer Naga Trinity ju lejon të konfiguroni miun për gjithçka, nga armët deri tek ndërtimi i personalizimeve, në mënyrë që të jeni gjithmonë përpara konkurrencës. I pajisur me sensorin optik 5G më të avancuar në botë me...
Në gjendje
10.258 Lekë 6.525 Lekë
Ju kurseni: 3.733 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Wireless Mouse Targus AMW584GL me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E zezë Lloji i baterisë: AA Furnizimi me energji elektrike: Funksionon me...
BrandTargus StatusiNew
Në gjendje
10.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Drejtues Razer TriForce 50 mm për performancë audio të nivelit të lartë: Dizajni ynë i ri dhe më i avancuar pronësor e ndan drejtuesin në 3 pjesë për akordimin individual të niveleve të larta, mesatare dhe të ulëta—duke prodhuar audio më të ndritur, më të qartë me ngritje më të pasura dhe ulje...
Në gjendje
999 Lekë 899 Lekë
Ju kurseni: 100 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
1.399 Lekë
(Përfshirë taksat)
Me një formë kaq të hollë, Razer Goliathus Mobile Stealth Edition është tepër i lehtë për t'u transportuar. Ka të njëjtën madhësi si Razer Goliathus Small dhe është absolutisht i qëndrueshëm. Ju mund ta vendosni këtë tapetin e mausit midis ekranit të laptopit dhe tastierës, ose ta rrotulloni dhe...
Në gjendje
2.807 Lekë 2.245 Lekë
Ju kurseni: 562 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Mouse NGS ASH DUAL me një çmim të pamposhtur. Karakteristikat: Wireless Lloji: Wireless Varëse Miu: 1200 DPI Me bateri: 1 x AAA Lidhjet:...
BrandNGS StatusiNew
Në gjendje
57.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
Timoni + pedale Logitech G923 , E zezë , 941-000158 PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit Timoni i lojës + pedale Lloji Reagime me forcë të dyfishtë motorike me TRUEFORCE I përputhshëm me Xbox Series X|S / Xbox One / PC Numri i Partnerit...
Në gjendje
3.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
QWERTY ndërkombëtare amerikane USB-A Seria e Biznesit 580-17667
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Brand
    Shfaq të gjitha (50)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 499Lekë
  • 57999Lekë
Vendor