Kukulla, Grupe & Figura Lodrash

Age
Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
3.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kuzhina Pink ka shumë pajisje dhe karakteristika interaktive! Këtu mund të përgatisni receta të shijshme falë aksesorëve të shumtë të përfshirë në paketim. Kuzhina eshte e larte 72cm.
Në gjendje
3.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
  -Zhyt këtë kukull Barbie në ujë për të parë shkëlqimin e saj të bishtit sirenë me drita shumëngjyrëse të frymëzuara nga një ylber. -Eshte një moment i plotë wow dhe kaq i lehtë për tu filluar. -Thjesht shtypni butonin në gjerdanin e kukullës Barbie për ta kaluar atë në...
Në gjendje
2.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Argëtim veror me Barbie dhe pishinën e saj! Pishina është e lehtë për t'u mbushur dhe boshatisur. Ofron hapësirë të bollshme për Barbie dhe motrat ose miqtë e saj të disponueshme veçmas
Në gjendje
3.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Imagjinoni luftëtarin jeshil që thyen muret duke luftuar për të mbrojtur tokën me këtë figurë Hulk nga Seria e Heroit Titan!
Në gjendje
800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Keep cool and hydrated with this amazing 400ml Aluminium Drinking Bottle from the Marvel Spider-Man range. Even superheroes need to stop for a drink every now and then! Take a break from all that web-slinging action with this super-cool drinking bottle. It comes in a bright blue...
Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Lodrat jane bere nga nje material i sigurte dhe jo toksik. Nje dhurate ideale per tifozet Masha dhe Ariu te te gjithe moshave. Mund te perdoret per femije te moshes nga 0-6 vjec.
Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Triklist progresiv për fëmijët nga 15m+ Kornizë metalike, rrip sigurie, doreza prindërore e rregullueshme dhe e heqshme. Levizja e rrotave në pjesën e përparme qendron drejt, për të mos lejuar që pedaluesit të kthehen kur prindi po e shtyn garazhin. Pajisja e kyçjes së...
Në gjendje
8.000 Lekë 6.000 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Barbie është e lezetshme, bashkëkohore dhe mban befasi argëtuese. Shpalosni shtëpinë për të zbuluar një shtëpi dykatëshe me hapësira të shumta lojrash Ka një kuzhinë me një lavaman dhe sobë dhe një banjë me tualet dhe dush Bëni një dhomë të gjallë duke e lënë TV lart ose krijoni një dhomë...
Në gjendje
2.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Të gjithë fansat e kukullës më të dashur Barbie, do të kenë mundësinë të jenë në rolin e kujdestarit të një vajze të vogël.
Në gjendje
3.000 Lekë 2.000 Lekë
Ju kurseni: 1.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
3.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
13.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Trampolina eshte loja ideale per femijen tuaj. Garanton ore te tera argetimi. Korniza është bërë prej çeliku të galvanizuar për mbrojtje të qëndrueshme ndaj ndryshkjes dhe forcë të shtuar. Rrjeti i sigurisë parandalon rënien nga trampolina dhe në të njëjtën kohë zvogëlon rrezikun e...
Në gjendje
2.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Dritat dhe tingujt sjellin këtë kukull magjike Barbie Rainbow Show Princess nga Dreamtopia. "Gur i çmuar" në trupin e kukullave të princeshave të ylberit Barbie fillon shfaqjet e dritës dhe tingullit. Përjetoni argëtimin e Dreamtopia duke shtyrë "perlën" për të aktivizuar shtatë sekuenca të...
Në gjendje
7.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Nisja dhe garimi drejt shpëtimit me Patrulluesin e Transportit PAW! -Ky automjet i ekipit të preferuar i tifozëve hapet, duke u shndërruar në një grup të mbushur me veprim për automjetet e Metalit të Vërtetë të PAW Patrolit  -Me dhomën e depozitimit brenda , deri në shtatë automjete...
Në gjendje
5.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Rikrijoni magjinë e filmit Disney FROZEN 2 me Elsën me fustanin e saj të mrekullueshëm. Shtypni perlën e veshjes së saj, do të shihni se në të shfaqen kristale të ndriçuara dhe Elsa do të fillojë të këndojë këngën "Into the Unknown", ashtu si në film. Luaj me Elsën, zgjidh flokët e...
Në gjendje
3.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Valixhe me personazhin e dashur te vajzave doktoresha e Lodrave,do ju mesojee femijeve si te kujdesen per njeri tjetrin dhe te tjeret ne momente jo te mira.
Në gjendje
6.500 Lekë 3.000 Lekë
Ju kurseni: 3.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Shifra e veprimit Ultrazord duke folur me efekte të tingullit: kjo figurë e fuqisë Rangers beast-x Ultrazord përmban më shumë se 30 tinguj dhe fraza, në mënyrë që fëmijët të imagjinojnë veprimin dhe aventurën e Power Rangers që luftojnë me zhurmë ikonikë. Argëtim i aktivizuar në lëvizje:...
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kuzhina druri e përbërë nga dollap, kapuçi i kuzhinës, mikroval, lavamani dhe sirtarët, me shumë pajisje kuzhine Bërë që të jetë kuzhina për të cilën ëndërrojnë të gjitha vajzat. Kjo kuzhinë është krijuar për të qenë sa më e ngjashme me një kuzhinë funksionale të vërtetë; në fakt...
Në gjendje
2.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Super Mario Raccoon
LlojiSuper Mario Fire
Në gjendje
2.700 Lekë
(Përfshirë taksat)
Byzylykë me shkronja Crayola super kit Crayola Mosha e rekomanduar: +8 vjeç. Një super set për të krijuar byzylykët tuaj me rruaza dhe shirita elastikë me ngjyra të përfshira. Përmban shumë bukuri me shkronjat e alfabetit për të krijuar mesazhe dhe fjalë. Përfshin mbi 2000 rruaza dhe një...
Shfaq një produkt tjetër 20
Age
Campaign
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 97Lekë
  • 45000Lekë
Vendor