Priza inteligjente

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
4.309 Lekë 3.232 Lekë
Ju kurseni: 1.077 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT-së dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar në lidhje me teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini prizë me 3 priza me çelës energjie Tenda SP15(EU) me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E bardhe Karakteristikat: WiFi Udhëzuesi i...
BrandTenda StatusiNew
Në gjendje
7.590 Lekë 5.693 Lekë
Ju kurseni: 1.897 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Smart Plug Nivian 4XNVS-SOCKETF-W2 me çmimin më të mirë. Lidhja: Wi-Fi E përputhshme: Amazon Alexa Njësitë: 4 Njësi Lloji: Priza
BrandNivian StatusiNew
Në gjendje
1.548 Lekë 1.084 Lekë
Ju kurseni: 464 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Pllakë qarku NIMO MEL047 me çmimin më të mirë. Lloji: Prizë/Prizë mashkull Ngjyra: E bardhe Karakteristikat: Ndërprerës ndezës/fikës...
BrandNIMO StatusiNew
Në gjendje
2.676 Lekë 1.874 Lekë
Ju kurseni: 802 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini prizë elektrike EDM me kapak Gome 3500 W 250 V (4,8 mm) me çmimin më të mirë. Ngjyra: E zezë Materiali: Gome Fuqia: 3500 W Prodhimi: 3...
BrandEDM StatusiNew
Në gjendje
2.990 Lekë 2.590 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Celes Smart Wifi Tellur Celesi Smart ju ben te mundur te kontrolloni llampat e shtepise nga kudo qe mund te jeni nepermjet internet, nuk keni perse te shqetesoheni nese keni lene dritat ndezur. Dite te gjata ne pune, nuk deshironi qe kafsha juaj shtepiake te jete ne erresire? Shume e...
Në gjendje
2.246 Lekë 1.796 Lekë
Ju kurseni: 450 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Smart Plug Domos DOML-EI-1 me çmimin më të mirë. Lidhja: WiFi Karakteristikat: I programueshëm
BrandDomos StatusiNew
Në gjendje
7.990 Lekë 6.190 Lekë
Ju kurseni: 1.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Rrisni sigurinë tuaj me sensorin inteligjent të tymit WiFi të Tellur. Duke pasur një algoritëm inteligjent të kontrollit të dyfishtë, pajisja ndjen tymin dhe ndryshimet e temperaturës dhe aktivizon alarmin. Kur zbulon tym, sensori ju njofton përmes një alarmi akustik, një tregues...
Në gjendje
852 Lekë 597 Lekë
Ju kurseni: 255 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'jua bëjnë jetën më të lehtë, blini prizë femër NIMO me çmimin më të mirë. Lloji: prizë femër Ngjyra: E bardhe
BrandNIMO StatusiNew
Në gjendje
2.655 Lekë 1.596 Lekë
Ju kurseni: 1.059 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Smart Plug KSIX Smart Energy Slim WIFI 250V White me çmimin më të mirë. Karakteristikat: Lehtë për t'u vendosur Ngjyra: E bardhe Lidhshmëria:...
BrandKSIX StatusiNew
Në gjendje
4.054 Lekë 3.041 Lekë
Ju kurseni: 1.013 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Power Plug Simon me një çmim të pakrahasueshëm. Lloji: Prizë muri Ngjyra: E bardhe Materiali: Termoplastik Fuqia: 3500 W Përafërsisht....
BrandSimon StatusiNew
Në gjendje
4.603 Lekë 3.452 Lekë
Ju kurseni: 1.151 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Smart Plug SPC Clever Plug Dual Wifi me çmimin më të mirë. Lloji: Brenda Ngjyra: E bardhe Lidhja: Wireless Tensioni: 230 V Lidhjet: WiFi...
BrandSPC StatusiNew
Në gjendje
2.900 Lekë 2.200 Lekë
Ju kurseni: 700 Lekë (Përfshirë taksat)
Prize Smart Tellur WiFi Socket, 2 Porta, 3680W, 16A dalje USB: 1A Priza Tellur Smart AC ju jep fuqine e kontrollit ne duart tuaja ne 2 priza qe mund t'i lidhni njekohesisht Instalohet lehtesisht, priza Tellur mund të personalizohet dhe kontrollohet me telekomandë fale lidhjet me...
Në gjendje
5.390 Lekë 4.042 Lekë
Ju kurseni: 1.348 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Power Plug EDM Vintage me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E bardhe Materiali: Porcelan Tensioni: 250 V Amperazhi: 16 A Përafërsisht....
BrandEDM StatusiNew
Në gjendje
1.390 Lekë
(Përfshirë taksat)
Sensor Tellur Smart Wifi i permbytjes Ndjehuni te sigurt me sensorin inteligjent te permbytjes. Sensori integrohet ne menyre perfekte ne eco sistemin Smart Home dhe mund ta shihni statusin e saj te funksionimit duke hyre ne aplikacionin Tellur Smart ne telefonin tuaj. Ne...
Në gjendje
2.450 Lekë 1.690 Lekë
Ju kurseni: 760 Lekë (Përfshirë taksat)
Çmimi Smart Tellur Wifi Prize Smart Tellur WiFi AC Plug, 2400W, 10A, dalje USB: 1A Shume e thjesht per tu perdorur nepermjeti Tellur smart App. Ju mund te perdorni funksione te intergruara, kohemates, orar i kufizuar, plotesisht te personalizuara. Deshironi te karikoni...
Në gjendje
1.190 Lekë
(Përfshirë taksat)
Sensor Tellur Smart Wifi per ngjyrues dhe dritare Ndjehuni te sigurt me sensorin inteligjent te dyerve dhe dritareve Tellur. Duke punuar me bateri klasike AAA, sensori ka nje konsum te ulet energjie dhe nje jetegjatesi deri ne 6 muaj. Pasi te lidhi me muain Tellur Smart, ju do te...
Në gjendje
1.390 Lekë
(Përfshirë taksat)
Sensor dhe levizjes Tellur Smart Wifi Motion PIR Jini te vetedijshem per cdo levizje ne dhome me ndihmen e sensorit te levizjes Pasi te lidhet me mesazhin Tellur Smart, do te jete e mundur qe te merrni njoftime ne telefonin tuaj sa here qe zbulohen levizje, pavaresisht nese eshte...
Në gjendje
3.990 Lekë 3.590 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Përshkrimi Prize Smart Tellur   Prize Smart Tellur   TLL331031 2200W-10A, Priza Smart ju ben te mundur qe nepermejt Wi-Fi ju mund te fikni ndizni ose edhe programoni orarin e ndezjese ose fikjes te te thitha paisjeve qe mund te lidhen me prizen Brenda...
Në gjendje
10.328 Lekë 7.745 Lekë
Ju kurseni: 2.583 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Smart Plug Edimax SP-2101W V3 me çmimin më të mirë. Lloji: Rrjet pa tela Tensioni: 100-240 V E përputhshme: Android, iOS Amperazhi: 16 A
BrandEdimax StatusiNew
Në gjendje
3.948 Lekë 2.726 Lekë
Ju kurseni: 1.222 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Adapter aktual APC PM1W-GR me çmimin më të mirë. Ngjyra: E bardhe Tensioni: 230 V Lloji i prizës: Lloji F Plug UE Lidhjet: AC x 1...
BrandAPC StatusiNew
Shfaq një produkt tjetër 4
Reviews

No data found

Write a review
Campaign
Brand
    Shfaq të gjitha (13)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 597Lekë
  • 7745Lekë
Vendor