Lodra Imituese

Age
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
1.590 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi: 14152
Në gjendje
3.877 Lekë 2.714 Lekë
Ju kurseni: 1.163 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Gift Set Inca , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get Inca at the best prices! Capacity: (6 pcs) Colour: Pink Design: Unicorn
BrandInka StatusiNew
Në gjendje
2.777 Lekë 1.944 Lekë
Ju kurseni: 833 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Pan Light Toy kitchen with sound , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get and other brands and licences at the best prices! Characteristics: Light with sound Recommended age: + 3 years Type: Toy...
BrandBigBuy Kids StatusiNew
Në gjendje
8.949 Lekë 8.054 Lekë
Ju kurseni: 895 Lekë (Përfshirë taksat)
Fëmijët mund të përgatisin ëmbëlsirat e tyre të preferuara dhe të pretendojnë t'i shesin ato në lëvizje me stendin e limonadës dhe akullores 2-në-1 Little Tikes. Kjo karrocë e mbushur me ëmbëlsira me pamje të shijshme, me të vërtetë rrotulluese, ka një çadër që hapet dhe mbyllet dhe një zile...
Në gjendje
7.999 Lekë 7.199 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
Seti i baterive My Real Jam i lejon fëmijët të shfrytëzojnë superyllin e tyre të brendshëm të tastierës dhe të bllokojnë rrugën e tyre në qendër të skenës! Ekzistojnë katër mënyra të luajtjes—Luaj me grupin, Luaj falas; Solo Jam; Luaj çdo këngë me Bluetooth, të cilat të gjitha ofrojnë orë të...
Në gjendje
3.259 Lekë 2.042 Lekë
Ju kurseni: 1.217 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Waffle Maker Light Toy kitchen with sound , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get and other brands and licences at the best prices! Characteristics: Light with sound Recommended age: + 3 years...
BrandBigBuy Kids StatusiNew
Në gjendje
3.872 Lekë 2.904 Lekë
Ju kurseni: 968 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Kitchen Set 118644 Toaster Cup blender , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get at the best prices! Recommended age: 3+ Years Includes: Toaster Cup Blender Accessories Colour: Red
Në gjendje
8.499 Lekë 7.649 Lekë
Ju kurseni: 850 Lekë (Përfshirë taksat)
Pajisni kuzhinierin tuaj të ardhshëm me frigoriferin e ëndrrave të tyre me Frigoriferin e Parë Little Tikes! Shpërndarësi i "akullit" që funksionon hedh kuba plastike akulli dhe lëshon tinguj realistë të frigoriferit. Përfshin 10 aksesorë kuzhine për lojë me role imagjinative! Për moshat 2 vjeç...
Në gjendje
2.454 Lekë 1.718 Lekë
Ju kurseni: 736 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Blender/pastry Mixer Kitchen Set , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get and other brands and licences at the best prices! Recommended age: + 3 years Type: Toys Includes: Accessories
BrandBigBuy Kids StatusiNew
Në gjendje
2.680 Lekë 1.876 Lekë
Ju kurseni: 804 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Jigsaws PowerTool , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get and other brands and licences at the best prices! Functions: Movement Type: Toys Recommended age: + 3 years
BrandBigBuy Kids StatusiNew
Në gjendje
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Të vegjlit adhurojnë lojën me role dhe pretendimin se po bëjnë punë nëpër shtëpi – njësoj si të rriturit! Kjo rondele elektronike Hotpoint është projektuar posaçërisht për të qenë e vërtetë në jetë, deri në detajet e fundit, në mënyrë që ndihmësi juaj i vogël të ndihet vërtet pjesë e botës tuaj,...
Age3+ BrandKasdon
Në gjendje
6.922 Lekë 5.537 Lekë
Ju kurseni: 1.385 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Dresser TopStar Chicos 87398 (51 x 56 x 85 cm) , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get Chicos at the best prices! Material: Plastic Recommended age: + 3 years + 5 Years Battery operated: No Number...
BrandÇikos StatusiNew
Në gjendje
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Ndihmësit e vegjël mësojnë kaq shumë nga loja me role dhe kjo makinë larëse lodrash është thjesht puna për të ndihmuar me lavanderi! Ata mund të hapin derën e ngarkimit përpara dhe të vendosin larjen e tyre brenda. Sirtari i pluhurit hapet dhe ka butona për t'u shtypur për të zgjedhur një nga dy...
Age3+ BrandKasdon
Në gjendje
1.699 Lekë 1.529 Lekë
Ju kurseni: 170 Lekë (Përfshirë taksat)
Kazan dhe thotë dolli me kopje të Morphy Richards, kazan me tregues matës të nivelit të ujit, thotë dolli me bukë "pop-up". Të vegjlit adhurojnë lojën me role dhe pretendimin se po bëjnë punë nëpër shtëpi – njësoj si të rriturit! Kjo dolli dhe kazan i Morphy Richards është projektuar...
Age3+ BrandKasdon
Në gjendje
6.499 Lekë 5.849 Lekë
Ju kurseni: 650 Lekë (Përfshirë taksat)
BËHUNI NJË SUPERYLL – I lejon fëmijët të kalojnë në qendër të skenës një kombinim të përsosur të lojës muzikore dhe të pretendojnë të luajnë LUANI ÇDO KËNGË ME BLUETOOTH - Sinkronizoni me çdo pajisje me Bluetooth për të luajtur muzikën tuaj të preferuar përmes altoparlantit të kitarës KATËR...
Në gjendje
810 Lekë 597 Lekë
Ju kurseni: 213 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Police Set Heroes 113680 (5 pcs) , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get at the best prices! Recommended age: 3+ Years Material: Plastic
Në gjendje
3.699 Lekë 3.329 Lekë
Ju kurseni: 370 Lekë (Përfshirë taksat)
Organizoni zonën tuaj të punës me këtë qendër magazinimi tërheqëse dhe të freskët. Ideale për të mbajtur të rregullta mjetet e përditshme si stilolapsa, lapsa dhe gërshërë kur nuk përdoren!
Në gjendje
2.580 Lekë 867 Lekë
Ju kurseni: 1.713 Lekë (Përfshirë taksat)
Children deserve the best, that's why we present to you Tool Set Jugatoys 22 Pieces (43,7 x 33 x 4,8 cm) , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get Jugatoys at the best prices! Recommended age: 3 Years Includes: Belt with tools Safety glasses Tools Screws...
BrandJugatoys StatusiNew
Në gjendje
8.499 Lekë 7.649 Lekë
Ju kurseni: 850 Lekë (Përfshirë taksat)
Fëmijët mund të pretendojnë se gatuajnë dhe pjekin ashtu si prindërit e tyre me furrën e parë super realiste Little Tikes. Kjo furrë e hijshme, moderne për lojëra pretenduese është e mbushur me veçori ndërvepruese: ndezës sobash që ndizen, butona të klikueshëm, një dritë furre që funksionon, një...
Në gjendje
2.199 Lekë 1.979 Lekë
Ju kurseni: 220 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky aktivitet i lehtë për t'u luajtur është i përsosur për të përforcuar atë që fëmijët kanë mësuar gjatë mësimeve – ideale për argëtim familjar në shtëpi ose si përfundim i aktivitetit mësimor!
Shfaq një produkt tjetër 20
Age
Brand
    Shfaq të gjitha (22)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 269Lekë
  • 14804Lekë
Vendor