Campaign
Brand
Cmimi
Permasat
Vendor
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandRubin Ngjyra 2Bezhë
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Mente
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Gri
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2E verdhë
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2E gjelbër
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Rozë
Në gjendje
1.790 Lekë 1.400 Lekë
Ju kurseni: 390 Lekë (Përfshirë taksat)
Çarçaf pambuku joga, zbukuruar me elastik skajeve, buzë përdorimit më të lartë që parandalon rrëshqitjen e çarçafit, nuk rrudhet.
BrandRubin Ngjyra 2Bezhë
Në gjendje
1.790 Lekë 1.400 Lekë
Ju kurseni: 390 Lekë (Përfshirë taksat)
Çarçaf pambuku joga, zbukuruar me elastik skajeve, buzë përdorimit më të lartë që parandalon rrëshqitjen e çarçafit, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Rozë
Në gjendje
1.790 Lekë 1.400 Lekë
Ju kurseni: 390 Lekë (Përfshirë taksat)
Çarçaf pambuku joga, zbukuruar me elastik skajeve, buzë përdorimit më të lartë që parandalon rrëshqitjen e çarçafit, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Gri
Në gjendje
1.790 Lekë 1.400 Lekë
Ju kurseni: 390 Lekë (Përfshirë taksat)
Çarçaf pambuku joga, zbukuruar me elastik skajeve, buzë përdorimit më të lartë që parandalon rrëshqitjen e çarçafit, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Mente
Në gjendje
7.490 Lekë 2.490 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Komplete çarçafësh Kompleti i krevatit tek, përbëhet nga një këllëf jastëku me përmasa 50x70 cm dhe një mbulesë jorgani, me përmasa 140x200 cm. Materiali 100% pambuk saten. Zarfi është i lehtë për t'u lidhur për t'u hapur, falë një zinxhiri. Dizajn modern me model lulesh. Larë në 40 ° C. VP0659
Në gjendje
1.790 Lekë 1.400 Lekë
Ju kurseni: 390 Lekë (Përfshirë taksat)
Çarçaf pambuku joga, zbukuruar me elastik skajeve, buzë përdorimit më të lartë që parandalon rrëshqitjen e çarçafit, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2E verdhë
Në gjendje
1.790 Lekë 1.400 Lekë
Ju kurseni: 390 Lekë (Përfshirë taksat)
Çarçaf pambuku joga, zbukuruar me elastik skajeve, buzë përdorimit më të lartë që parandalon rrëshqitjen e çarçafit, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2E gjelbër
Në gjendje
8.990 Lekë 5.200 Lekë
Ju kurseni: 3.790 Lekë (Përfshirë taksat)
Seti i çarçafëve saten ☁️. Pëlhura e cila është krijuar ky set është i karakterizuar nga butësia dhe prekja e luksozes së satenit. Eshtë tepër miqësore me lëkurën dhe nuk shkakëton asnjë lloj acarimi. Nuk ka nevojë për hekurosje pas larjes. Ruan ngjyrën edhe pas shum larjesh. Përmasat...
Në gjendje
2.490 Lekë 1.500 Lekë
Ju kurseni: 990 Lekë (Përfshirë taksat)
Përbërë nga materiali pambuku me fije leshi. Zgjidhja e shkelqyer per nje gjume te rehatshem, Lahet ne klasen 60, Dizanj elegante.
BrandVitapur Ngjyra 2E gjelbër
Në gjendje
2.490 Lekë 1.500 Lekë
Ju kurseni: 990 Lekë (Përfshirë taksat)
Përbërë nga materiali pambuku me fije leshi. Zgjidhja e shkelqyer per nje gjume te rehatshem, Lahet ne klasen 60, Dizanj elegante.
BrandSelina Ngjyra 2E verdhë
Në gjendje
9.990 Lekë 6.100 Lekë
Ju kurseni: 3.890 Lekë (Përfshirë taksat)
Seti i çarçafëve saten ☁️.  Pëlhura nga e cila është krijuar ky set është e karakterizuar nga butësia dhe prekja luksoze e satenit.  Seti përbëhet nga 2 carcafë + 2 kllëfë jastëku, pjesa e poshtëme dhe pjesa e sipërme. Eshtë tepër miqësore me lëkurën dhe nuk shkakëton asnjë lloj acarimi....
Në gjendje
7.490 Lekë 3.130 Lekë
Ju kurseni: 4.360 Lekë (Përfshirë taksat)
Një set perfekt për shtratin tuaj. E perbere nga materiali 100% saten. Me zinxhirë për të vendosur lehtësisht jastëkun dhe ngushëlluesin. Dizajn i bukur në ngjyrë rozë me motive të veçanta për një pamje moderne të dhomës tuaj dhe ngjyrat janë shumë verore.
Në gjendje
4.990 Lekë 2.390 Lekë
Ju kurseni: 2.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Set kabllosh me gërsheta Përmban një mbulesë jorgani 140 x 200 cm dhe një këllëf jastëku 50 x 70 cm. Material pambuku 100% me cilësi të lartë. Ato janë të lehta për t'u veshur dhe hequr falë modelit të zinxhirit. Me një dizajn kaq të bukur. E duhura për shtratin tuaj.
Në gjendje
13.992 Lekë 4.883 Lekë
Ju kurseni: 9.109 Lekë (Përfshirë taksat)
If you want to add a touch of originality to your home, you will do so with Nordic cover Costura Dogs (Bed 90) . Size: Bed 90 Type of fastening: Lapel Material: 100% cotton Printed: High quality digital printing, very resistant to washing. Pillowcase size: 45 x 110 cm Includes:...
BrandCostura StatusiNew
Shfaq një produkt tjetër 20
Reviews

No data found

Write a review
Campaign
Brand
    Shfaq të gjitha (16)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 887Lekë
  • 9582Lekë
Permasat
Vendor