Banje bebe

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
7.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komplet govate?p?r bebe!
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg. -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina permban edhe vasken per...
Në gjendje
27.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komodine Multi-funksionale!
Në gjendje
11.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg. -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina permban edhe vasken per...
Në gjendje
5.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Govate Pocket baby Aziamor -Perdoret nga 0-12 muaj -Dizajn ergonomik - Materiali: PP + TPE - Madhësia e produktit: 84.5x50.5x10.5 cm 84.5x50.5x24 cm
Në gjendje
16.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg. -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina permban edhe vasken per...
Në gjendje
25.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komodine qe ne pjesen e siperme ka nje govate te montuar qe sherben per te nderuar dhe lare foshnjen. Poshte saj ka 4 sirtare qe mund te vendosni produkte te ndryshme.Komodine Multi-funksionale!
Në gjendje
5.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Dizajn elegant I përshtatshëm për fëmijë nga 6 muajsh deri në 6 vjeç . Dimesnionet e produktit : 71x80 Cm
Në gjendje
590 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Softners Chicco freskojnë dhe zbutin të gjitha rrobat e foshnjës duke u kujdesur për lëkurën e ndjeshme të foshnjës. -Shtesat natyrore i bëjnë pëlhurat të buta dhe të parfumuara butësisht, pa dëmtuar fibrat ose ngjyrat. -Testuar dermatologjikisht, nikel i testuar, antistatik.
Në gjendje
500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shampo per Bebe Chicooeshte nje shampo e dedikuar per lekuren e bute dhe delikate te bebeve. Vjen ne nje version 500 ml.
Në gjendje
2.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Banjo për fëmijë Bollicina -Mosha e përdorimit: 0-12 muaj përafërsisht. Karakteristikat e Cam Bollicina: -Dizajn i rrumbullakosur dhe i papërshkueshëm nga uji. - e gjerë për të ofruar rehati maksimale për fëmijën dhe liri të lëvizjes për nënën; - pajisur me 2...
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg. -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina permban edhe vasken per larjen...
Në gjendje
5.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Dizajn elegant I përshtatshëm për fëmijë nga 6 muajsh deri në 6 vjeç . Dimesnionet e produktit : 71x80 Cm
Në gjendje
12.700 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tavolina e ndërrimit Cam Acqua Spa është e madhe, e butë dhe e rehatshme, mund të përdoret nga lindja deri në 11 kg -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina...
Në gjendje
3.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Nderruese per bebe Pali Dimensionet 49 x 81 cm.
Në gjendje
7.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Govate Splash Go Aziamor -Perdoret nga 0-12 muaj - Materiali: PP + TPE -E palosshme. -Pershtatet ne 2 formate dimensionesh sipas grupmoshes (0-6 muaj) (6-12muaj) - Përmasat e produktit:- 81.5x60x19 cm                                        -81.5x60x46.5 cm  
Në gjendje
7.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Govate Splash Go Aziamor -Perdoret nga 0-12 muaj - Materiali: PP + TPE -E palosshme. -Pershtatet ne 2 formate dimensionesh sipas grupmoshes (0-6 muaj) (6-12muaj) - Përmasat e produktit:- 81.5x60x19 cm                                        -81.5x60x46.5 cm  
Në gjendje
1.590 Lekë
(Përfshirë taksat)
Set me shampo 3 ne 1 nga Chicco Seti permban xhel per dushin me sasi 200ml, shampon 200ml dhe kolonjen 100ml Pa permbajtje qe shkakton lote tek bebja juaj Ky paketim dhuratë përmban produkte për higjienën dhe bukurinë e fëmijës gjatë dhe pas larjes.
Në gjendje
12.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tavolinë ndërrimi 2 në 1 dhe banjë për fëmijë Pjesa e sipërme mund të përdoret si një tavolinë e rehatshme ndërrimi dhe si banjë. Mund të montoni tabakanë plastike të furnizuar nga PVC për të larë fëmijën tuaj ose mund të montoni një fashë të mbushur për ndërrimin e pelenës. Tabaka...
Në gjendje
798 Lekë 345 Lekë
Ju kurseni: 453 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Shampo Baby Original Johnson's (500 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Johnson dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale...
Shfaq një produkt tjetër 3
Campaign
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 345Lekë
  • 27000Lekë
Vendor