Smartwatch Bracelet V0 me Bluetooth

5.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 5990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:k28-38

Përshkrimi

Me Smartwatch V0 qe mund te beni lidhjen me Bluetooth

Mates aktiviteti, Alarm Clock, presioni i gjakut, rrahjet e zemres, aktivitetin tuaj fizik, statistika profesionale, reminder, hapat dhe distancen qe pershkruani.

Merrni te gjitha te dhenat tuaj nga ora si SMS apo telefonata.

CPU NRF52832

Memorie 128 MB

RAM 128 MB

Rezolucioni 240 * 240 MP.

Kapaciteti i baterise 120 mAh

Madhesia e ekranit: 0.95″ OLED.

Bluetooth: 4.0

Specifika

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase