Çanta plazhi

Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
5.462 Lekë 4.096 Lekë
Ju kurseni: 1.366 Lekë (Përfshirë taksat)
Ju pëlqen të jeni në modë dhe të doni aksesorët? Ne ju sjellim çanta DKD Dekor shtëpie Poliester Kashtë shumëngjyrësh 10% Poliester (51 x 16 x 30 cm) dhe një gamë të gjerë çantash dhe kuletash në trend! Ngjyra: Shumëngjyrëshe Materiali: Poliestër Kashtë 10% Poliester...
Në gjendje
4.421 Lekë 3.315 Lekë
Ju kurseni: 1.106 Lekë (Përfshirë taksat)
Ju pëlqen të jeni në modë dhe të doni aksesorët? Ne ju sjellim çanta pambuku gri për dekorimin e shtëpisë DKD (48 x 16 x 36 cm) dhe një gamë të gjerë çantash dhe kuletash në trend! Ngjyra: Gri Materiali: Pambuk Dizajni: Boho Përafërsisht. dimensionet: 48 x 16 x 36 cm
Në gjendje
6.035 Lekë 4.527 Lekë
Ju kurseni: 1.508 Lekë (Përfshirë taksat)
Ju pëlqen të jeni në modë dhe të doni aksesorët? Ne ju sjellim çanta DKD Dekor shtëpie me poliestër natyral të bardhë (59 x 16 x 30 cm) dhe një gamë të gjerë çantash dhe kuletash në trend! Ngjyrë: E bardha Natyrore Materiali: Poliestër Lloji i fiksimit: Zip Përafërsisht....
Jashtë stokut
5.947 Lekë 4.460 Lekë
Ju kurseni: 1.487 Lekë (Përfshirë taksat)
Ju pëlqen të jeni në modë dhe të doni aksesorët? Ne ju sjellim çantën e shpatullave DKD Dekor shtëpie prej pambuku natyral PU (40 x 15 x 40 cm) dhe një gamë të gjerë çantash dhe kuletash në trend! Materiali: Poliestër Pambuk PU Ngjyra: Natyrale Përafërsisht. dimensionet: 40 x 15...
Jashtë stokut
1.167 Lekë 817 Lekë
Ju kurseni: 350 Lekë (Përfshirë taksat)
Ju pëlqen të jeni në modë dhe të doni aksesorët? Ne ju sjellim Dekorimin e Shtëpisë së Çanta DKD Explore the Universe Blue White Poliester (26 x 1 x 37 cm) dhe një gamë të gjerë çantash dhe kuletash në trend! Ngjyrë: Blu E bardha Materiali: Poliestër Përafërsisht. dimensionet: 26 x...
Reviews

No data found

Write a review