Ngrohës dhe sterilizues për shishe

Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
9.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I shpejtë dhe i besueshëm, ngrohësi i ri i shisheve të Chicco-s sterilizon shishet dhe ngroh shpejt formulat për foshnjat, qumështin e gjirit dhe kavanozët e ushqimit për fëmijë. Në vetëm 5 minuta është në gjendje të sterilizojë edhe objekte të vogla, duke eliminuar deri në 99,9% të...
Në gjendje
6.300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ideale për përdorim si në shtëpi ashtu edhe në lëvizje, ngrohësi i ri i shisheve Chicco siguron ngrohje të shpejtë në vetëm 4 minuta, i përsosur për formulën e foshnjave dhe qumështin e gjirit. Falë ciklit ideal të ngrohjes si për kavanozët e ushqimit ashtu edhe për shishet e bebeve, ngrohësi i...
Jashtë stokut
5.790 Lekë 5.500 Lekë
Ju kurseni: 290 Lekë (Përfshirë taksat)
-Ekrani dixhital i numërimit -Vendosni për shishe të vegjël dhe kavanoza ushqimore për fëmijë -Mbyllet automatikisht dhe paralajmëron kur është gati -Vonesa në kohën e duhur -Opsione të shumta programimi
Jashtë stokut
4.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ngrohësi i shisheve NUK Thermo 3in1 është një ndihmës i domosdoshëm që e bën shumë më të lehtë jetën e përditshme me fëmijën tuaj. Karakteristikat kryesore : I përshtatshëm për ushqim të lëngshëm dhe të pure në kavanoza për bebe në treg Ngrohje dhe shkrirje e butë në një banjë...
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 4000Lekë
  • 9000Lekë
Vendor