Bebe dhe Fëmijë

Age
Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
6.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
7.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komplet govate?p?r bebe!
Në gjendje
155.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Nje karroce e vecante per binjaket tuaj me 4 rrota, e markes Cam. Me dy hapsira te bollshme ku secili femije ka vendin e vet. Dy sexhiolini. Me skelet alumini. E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh. Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires. Hapet dhe...
Në gjendje
20.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tavolina e ngrënies Gusto: është me 8 nivele lartësie Mbështetje e rregullueshme me 4 pozicione, I përshtatshëm që nga lindja, mbështetëse këmbësh e rregullueshme me 3 pozicione lartësie, 2 tabaka, 2 mbulesa njëra prej të cilave është prej lëkure të butë 'faux' dhe tjetra është prej...
Në gjendje
150.000 Lekë 115.000 Lekë
Ju kurseni: 35.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karroce 3n1 Veloce Mon Amour Peg Perego Karrocë kompakte e miratuar që nga lindja deri në 22 kg peshë të fëmijës; Mbyllja është e shpejtë dhe super kompakte, Veloce, në fakt, hapet dhe mbyllet me njërën dorë dhe nga një kontroll i vetëm i centralizuar në dorezë, pa pasur nevojë të...
Në gjendje
140.000 Lekë 125.000 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Inglesina Electa Trio Cab është novacioni më i fundit nga Inglesina, një sistem modular i përbërë nga një karrocë e mrekullueshme, një karrocë të rehatshme dhe një ndenjëse komode makine, gati për të zbuluar, me stil dhe lehtësi, edhe vendet më të fshehura dhe magjike në qytet. Një...
Në gjendje
13.000 Lekë 10.000 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karrige relaksi e markes Inglesina, modeli Lounge Sugar E pershtatshme per femijeme peshe deri ne 9 kg Per caste qetesie dhe relaksi. Veshja e brendshme eshte me material te bute e cila ofron komoditet Karrigia mund te qendroje statike por ofron edhe lekundje Ne te jane te...
Në gjendje
80.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroca e re Best Friend Pro është kombinimi i veçorive komode dhe elegante që e bëjnë atë të veçantë. Perdoret qe nga lindja deri ne 36 muaj. Ideal për të gjitha kushtet e motit , praktik dhe i lehtë për t'u vozitur falë rrotave krejt të reja, të gjitha të pajisura me amortizues...
Në gjendje
120.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroce Cybex Balios S 3n1 Seti perfshin : Portbebene e cila perdoret vetem me fytyre nga nena 0-6 muaj Seggiolino- 0-13 kg , vendoset ne strukture dhe ne makine Passegino- 6-36 muaj ( 22kg)- eshte e kthyeshme nga te dyja anet, ka pozicion shtrirje  ne rast se bebbin e ze gjumi Pezullim i...
NgjyraGri
Në gjendje
10.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Cante per karroce Borsa Fasciatoio Mila – Cam -Me nje rrip krahu te gjate dhe dy doreza te vogla nga jashte -Me zinxhire dhe xhepa si brenda edhe jashte me nendarje per te vendosur sendet e domosdoshme te bebes tuaj -Ne brendesi ka edhe nje shtroje te vogel per momentin e...
Në gjendje
1.700 Lekë
(Përfshirë taksat)
Chicco natural feeling bottle 2M+ imiton pozicionin natyral te ushqyerjes me gji. E krijuar posacerisht per nje puthitje te mire te gojes se foshnjes. E testuar klinikisht. Me silikon shtese te bute qe krijon ndjesine natyrale si gjoksi nenes. E pajisur me nje valvule antikolike qe parandalon...
Në gjendje
21.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tavoline Ushqimi Chicco :-me 6 nivele lartesie, -4pozicione mbeshtetese per shpinen dhe kembet, -2 tabaka ushqimi te c'montueshme, -mbushje te bute, rripa sigurie, -rrota te pasme me frena. -Mund te pastrohet lehtesisht me sfungjer. -Super kompakt....
Në gjendje
19.490 Lekë
(Përfshirë taksat)
Soxholino sistem isofix, rrotullim 360 grade dhe kend shtrirje. Isofix- soxholino fiksohet ne sediljen e makines me ane te kapseve te posacme qe soxholino ka, pa qene nevoja per te perdorur rripin e sigurimit te makines per te fiksuar soxholinon. Cka e ben montimin e soxholinos shume te...
Në gjendje
25.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-ORIGINAL CAM  - Prodhuar në Itali Multifunksionale, me funksione evolucionare (4 produkte në 1) Dizajn modern komode dhe praktike për të gjithë familjen. - KARRIGE E LARTE: -Mosha e përdorimit: 0 deri në 36 muaj 5 lartësi, falë këmbëve të rregullueshme 3 prirje për mbështetëse ....
Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Triklist progresiv për fëmijët nga 15m+ Kornizë metalike, rrip sigurie, doreza prindërore e rregullueshme dhe e heqshme. Levizja e rrotave në pjesën e përparme qendron drejt, për të mos lejuar që pedaluesit të kthehen kur prindi po e shtyn garazhin. Pajisja e kyçjes së...
Në gjendje
99.000 Lekë 75.000 Lekë
Ju kurseni: 24.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ne oferte me nje SUPER cmim  Karroca Cam Techno Soul 4 season Col. 727/728/729 -E pershtatshme per femije nga 0-36m - Koshi 0-6m; - Karroca 6-36m; - Ndenjese makine 0-13kg; - Cante.
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg. -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina permban edhe vasken per...
Në gjendje
6.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Jastëku infermieror Boppy është mbështetja ideale për nënën dhe foshnjën gjatë gjidhënies. -Falë specifikës së saj dhe qëndrueshmërisë së mbushjes së saj, ajo ndihmon nënën për të mbajtur një pozicion të rehatshëm, duke zvogëluar tensionin e muskujve në krahë, shpatulla dhe qafë....
Në gjendje
2.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Termusi Chicco Mum&baby 0m+ eshte nje termues me kapacitet 500 ml perfekt për të ruajtur temperaturen e lengjeve, supës ose pije që janë gjithmonë gati. Falë çelikut qe nuk ndryshket është e mundur të ruhet temperatura deri në 5 orë. Me kapak të përshtatshëm kunder pikimit.
Në gjendje
9.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I shpejtë dhe i besueshëm, ngrohësi i ri i shisheve të Chicco-s sterilizon shishet dhe ngroh shpejt formulat për foshnjat, qumështin e gjirit dhe kavanozët e ushqimit për fëmijë. Në vetëm 5 minuta është në gjendje të sterilizojë edhe objekte të vogla, duke eliminuar deri në 99,9% të...
Shfaq një produkt tjetër 20
Age
Campaign
Brand
    Shfaq të gjitha (16)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 300Lekë
  • 155000Lekë
Vendor