Ore Smartwatch DZ 09

1.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:3322

Përshkrimi

SmartWatch DZ09 me karte SIM dhe Karte Memorie
Ore Inteligjente e cila mund te perdoret dhe si celular.
Punon me karte SIM.
Mund te flisni ne telefon dhe te coni mesazhe.
Lidhet dhe me bluetooth me telefonin tuaj.
Funksione si :mat hapat, monitoron gjumin, radio FM, alarm, kalendar, muzike/video, telefonata, te lajmeron kur je larg telefonit, mund te besh foto etj
Kamera 1.3 megapixels.
Madhesia e Ekranit LCD tocuhscreen 1.54″
Bateri e rikarikueshme me kapacitet 450mAh

Specifika

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase