Karroca për fëmijë

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor


Mirë se vini në koleksionin tonë magjepsës të karrocave për fëmijë të krijuara për ta bërë çdo shëtitje me të vegjlit tuaj një përvojë të këndshme dhe të përshtatshme. Nga karrocat me stil te sistemet funksionale të udhëtimit, ne kemi një sërë opsionesh që plotësojnë nevoja dhe preferenca të ndryshme. Zhytuni në udhëzuesin tonë për të lundruar në zgjedhjet tuaja dhe për të gjetur përgjigje për pyetjet e zakonshme që mund të lindin.

Zgjedhja e karrocës së duhur për fëmijë

Zgjedhja e karrocës ideale për fëmijë përfshin marrjen në konsideratë të faktorëve që sigurojnë rehati, siguri dhe përdorshmëri si për prindërit ashtu edhe për fëmijët. Ja çfarë duhet të keni parasysh:

1. Llojet e karrocave

Koleksioni ynë përmban një shumëllojshmëri të llojeve të karrocave që përshtaten me stilin tuaj të jetesës:

  • Karrocat për fëmijë Chicco: Të njohura për cilësinë dhe inovacionin e tyre.
  • Karrocat me kamera: Kombinimi i stilit dhe funksionalitetit.
  • Kapelat për karrocat e fëmijëve: Sigurojnë mbrojtje dhe rehati nga dielli.
  • Karrocat Cybex: Ofrojnë veçori premium dhe dizajne të hijshme.

2. Përputhshmëria e moshës

Kërkoni karroca të përshtatshme për moshën dhe peshën e fëmijës suaj. Pavarësisht nëse keni nevojë për një karrocë për fëmijë 1 vjeç ose një karrocë për 8 vjeç, gama jonë mbulon grupmosha të ndryshme.

3. Veçoritë dhe aksesorët

Merrni parasysh veçoritë si sediljet e shtrira, timonin e rregullueshëm, ndarjet e magazinimit dhe parzmoret e sigurisë. Seksioni ynë i shitjes së karrocave për fëmijë ofron oferta të shkëlqyera për karrocat me aksesorë shtesë.

4. Sistemet e Udhëtimit

Eksploroni sistemet e udhëtimit të foshnjave që përfshijnë një karrocë fëmijësh dhe ndenjëse të përputhshme makine. Këto sisteme ofrojnë kalime pa probleme midis makinës dhe karrocës, duke e bërë udhëtimin me fëmijën tuaj pa probleme.

FAQ

Pyetje : A mund të gjej karroca kompakte të përshtatshme për udhëtime?

A : Absolutisht! Ne ofrojmë opsione të lehta dhe kompakte perfekte për udhëtime, të njohura si karroca ombrellë.

Pyetje : A ka karroca që mund të strehojnë shumë fëmijë?

Përgjigje : Po, koleksioni ynë përfshin karroca të dyfishta dhe të trefishta për të akomoduar familjet në rritje.

Pyetje : A keni karroca me lartësi të rregullueshme për prindërit me lartësi të ndryshme?

Përgjigje : Shumë nga karrocat tona vijnë me timon të rregullueshëm për të siguruar rehati për prindërit me lartësi të ndryshme.

Pyetje : A janë të disponueshëm aksesorët e karrocave si mbajtëset e filxhanëve dhe organizatorët?

Përgjigje : Po, gama jonë përfshin aksesorë si mbajtëse filxhani, organizatorë dhe tabaka për ushqime për të përmirësuar komoditetin.

Pyetje : A janë rrotat e karrocave të përshtatshme për terrene të ndryshme?

Përgjigje : Në varësi të modelit, karrocat tona janë të dizajnuara me rrota të përshtatshme për mjedise urbane, vrapim dhe përdorim në të gjithë terrenin.

Eksploroni gamën tonë të larmishme të karrocave për fëmijë për të gjetur shoqëruesin e përsosur për aventurat e familjes suaj. Çdo karrocë fëmijësh është krijuar me kujdes për të ofruar rehati, siguri dhe stil, duke siguruar dalje të paharrueshme me të vegjlit tuaj.

Në gjendje
150.000 Lekë 115.000 Lekë
Ju kurseni: 35.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karroce 3n1 Veloce Mon Amour Peg Perego Karrocë kompakte e miratuar që nga lindja deri në 22 kg peshë të fëmijës; Mbyllja është e shpejtë dhe super kompakte, Veloce, në fakt, hapet dhe mbyllet me njërën dorë dhe nga një kontroll i vetëm i centralizuar në dorezë, pa pasur nevojë të...
Në gjendje
140.000 Lekë 125.000 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Inglesina Electa Trio Cab është novacioni më i fundit nga Inglesina, një sistem modular i përbërë nga një karrocë e mrekullueshme, një karrocë të rehatshme dhe një ndenjëse komode makine, gati për të zbuluar, me stil dhe lehtësi, edhe vendet më të fshehura dhe magjike në qytet. Një...
Në gjendje
80.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroca e re Best Friend Pro është kombinimi i veçorive komode dhe elegante që e bëjnë atë të veçantë. Perdoret qe nga lindja deri ne 36 muaj. Ideal për të gjitha kushtet e motit , praktik dhe i lehtë për t'u vozitur falë rrotave krejt të reja, të gjitha të pajisura me amortizues...
Në gjendje
120.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroce Cybex Balios S 3n1 Seti perfshin : Portbebene e cila perdoret vetem me fytyre nga nena 0-6 muaj Seggiolino- 0-13 kg , vendoset ne strukture dhe ne makine Passegino- 6-36 muaj ( 22kg)- eshte e kthyeshme nga te dyja anet, ka pozicion shtrirje  ne rast se bebbin e ze gjumi Pezullim i...
NgjyraGri
Në gjendje
19.490 Lekë
(Përfshirë taksat)
Soxholino sistem isofix, rrotullim 360 grade dhe kend shtrirje. Isofix- soxholino fiksohet ne sediljen e makines me ane te kapseve te posacme qe soxholino ka, pa qene nevoja per te perdorur rripin e sigurimit te makines per te fiksuar soxholinon. Cka e ben montimin e soxholinos shume te...
Në gjendje
99.000 Lekë 75.000 Lekë
Ju kurseni: 24.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ne oferte me nje SUPER cmim  Karroca Cam Techno Soul 4 season Col. 727/728/729 -E pershtatshme per femije nga 0-36m - Koshi 0-6m; - Karroca 6-36m; - Ndenjese makine 0-13kg; - Cante.
Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Triklist progresiv për fëmijët nga 15m+ Kornizë metalike, rrip sigurie, doreza prindërore e rregullueshme dhe e heqshme. Levizja e rrotave në pjesën e përparme qendron drejt, për të mos lejuar që pedaluesit të kthehen kur prindi po e shtyn garazhin. Pajisja e kyçjes së...
Në gjendje
41.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I përshtatshëm nga lindja deri në përafërsisht. 4 vite Pesha maksimale 17 kg Dimensionet kur janë të hapura: L84 x W42 x H106 Dimensionet kur janë palosur: L27 x W42 x H58 Pesha e karriges: 7.5 kg Ndenjëse e plotë e sheshtë Rrotat e përparme rrotulluese Mbulesa diellore luksoze XXL...
Në gjendje
50.000 Lekë 45.000 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Komplet karrocash për fëmijë të markës Cam. E pershtatshme per femije 0-36 muajsh. Për moshat 0-12 muaj rekomandohet që sedilja të vendoset me fytyrë poshtë nga nëna, për moshat 12-36 muajshe të vendoset me fytyrë poshtë nga rruga. Me mbështetje të lëvizshme të sipërme dhe strehë sipas...
Në gjendje
26.000 Lekë 19.900 Lekë
Ju kurseni: 6.100 Lekë (Përfshirë taksat)
-Matic eshte nje karroce kompakte dhe perfshin: - Tende e zgjatur që pershtatet ne diell - Tende me mundësi hapjeje për ventilim në stinët më të ngrohta - Mbështetëse me shumë pozicione që mund të përdoret nga lindja, e rregullueshme në 3 pozicione me njërën dorë - Trajtimi i...
Ngjyra144
Në gjendje
15.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Soxholino Inglesina sistem isofix Isofix- soxholino fiksohet ne sediljen e makines me ane te kapseve te posacme qe soxholino ka, pa qene nevoja per te perdorur rripin e sigurimit te makines per te fiksuar soxholinon. Cka e ben montimin e soxholinos shume te thjeshte dhe praktike Mosha e...
Në gjendje
10.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Rrethore per femije!
Në gjendje
140.000 Lekë 125.000 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Inglesina është projektuar për të kapërcyer çdo lloj pengese falë rrotave të saj të mëdha, gomave me dy shtresa dhe pezullimit të rregullueshëm, të cilat garantojnë rehati dhe stabilitet maksimal. Seti perfshin: 1-Portobebe- perdoret -6 kg dhe vendoset ne strukture vetem me fytyre nga nena...
Në gjendje
50.000 Lekë 45.000 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karroce set per femijet e markes Cam. E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh. Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga. Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires....
Në gjendje
85.000 Lekë 65.000 Lekë
Ju kurseni: 20.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Cam Karroce 3 Ne 1 Linea Classy Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam Perfshin portbebene , koshin i cili vendoset edhe ne makine si dhe karrocen me mbulese tek kembet Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh....
Në gjendje
99.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroca Techno+Mod.Millano  e markes se njohur Cam vjen set 3n1. Perfshin: -Portbebe qe perdoret nga 0-6 muaj,e cila eshte me ajrosje -Segiolino (ndenjese per makine) perdoret nga 0-13 kg. -Karroca shetitore qe perdoret nga 6-36 muaj,e cila gjithashtu ka ajrosje....
Në gjendje
30.000 Lekë 15.000 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karroce teke per binjake, e lehte dhe kompakte Meshtetese shpine  e rregullueshme Mbeshtetese kembesh e rregullueshme Rrota te dyfishta me sistem frenimi Rrotat e para me rrotullim 360 grade Permasat: E hapur: 58.5 x 45 x 99 cm e Mbyllur: 27 x 45 x 91 cm
NgjyraE Kuqe
Në gjendje
69.000 Lekë 65.000 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
-Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam. -Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet. -Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit. -E pershtatshme per femije te...
Në gjendje
99.000 Lekë 75.000 Lekë
Ju kurseni: 24.000 Lekë (Përfshirë taksat)
-Karroce per femijet,Techno+Soul -Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet. -Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit. -E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh....
Në gjendje
85.000 Lekë 65.000 Lekë
Ju kurseni: 20.000 Lekë (Përfshirë taksat)
-Cam Karroce 3 Ne 1 Telaio Dinamico Up + Mod. Rover -Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam -Perfshin portbebene , koshin i cili vendoset edhe ne makine si dhe karrocen me mbulese tek kembet -Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit -E...
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 5500Lekë
  • 155000Lekë
Vendor