Maska për fytyrën

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Maskë hidratuese dhe ushqyese Vita-Age® Excellence me qeliza staminale bimore, kolagjen, vitamina A dhe E, vaj bajameje dhe jojoba dhe ekstrakte natyrale të pemës së liçit. Mbron lëkurën dhe lufton kundër lodhjes dhe stresit oksidativ, ndërkohë që rigjeneron dhe rinovon thellësisht lëkurën....
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Excellence
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
480 Lekë
(Përfshirë taksat)
Me një strukturë të butë dhe kremoze, maska VITA-AGE® Aurum ka një efekt anti-plakje, hidratues dhe rinovues të lëkurës. Përbërësit aktivë të bimëve dhe vitaminat A, C, E që përmbahen në të stimulojnë rinovimin e qelizave të lëkurës dhe rrisin hidratimin e lëkurës, duke e bërë lëkurën...
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Aurum
Në gjendje
3.123 Lekë 2.186 Lekë
Ju kurseni: 937 Lekë (Përfshirë taksat)
Kompleksi Riparues Cicaplast La Roche Posay (40 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të mprehtë që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale La Roche Posay janë bërë...
BrandLa Roche Posay StatusiNew
Në gjendje
2.360 Lekë 890 Lekë
Ju kurseni: 1.470 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjinia: zonjë Unisex Kapaciteti: 2 copë Përbërësit: Polisorbat 80 Propilen glikol Propilen glikol dikaprilat/dikaprat Keton i mjedrës Hialuronat natriumi Tokoferil acetat Ubiquinone Uji (Aqua) Adenozina Arginina Benzil glikol Butilen glikol Triglicerid...
BrandIroha StatusiNew
Në gjendje
2.100 Lekë 1.260 Lekë
Ju kurseni: 840 Lekë (Përfshirë taksat)
Maskë organike për fytyrën e butë dhe kremoze, e bazuar në ekstraktin e manaferrës me veprim stimulues, antioksidant, gjalpë fëstëku me veti ushqyese dhe dermo-restorative dhe vaj ulliri që luan një veprim zbutës. PARIMI AKTIV I CERTIFIKUAR ORGANIK KOSMETIK ICEA: Ekstrakt i manaferrës, gjalpë fëstëku, vaj ulliri, vaj shege, ujë lule misri. FUNKSIONALITET: organik, stimulues, antioksidant, veprim ushqyes dhe hidratues Formulë pa naftë, alkool, ngjyrues; Parabenë I testuar dermatologjikisht - I testuar për nikel - pa gluten - I përshtatshëm për vegan
BrandBottega di LungaVita Product LineBioclarine
Në gjendje
480 Lekë
(Përfshirë taksat)
Trajtim fytyre 2 në 1 i përbërë nga: Maska pastruese e fytyrës me 1 HAPI me veprim detoksik, rigjeneron thellësisht dhe pastron lëkurën duke dhënë një pamje më të ndritshme dhe më të pastër. Krem hidratues me trëndafil 2 HAPI , ideal pas trajtimit me maskë, rikthen hidratimin e lëkurës....
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age In
Jashtë stokut
3.097 Lekë 1.537 Lekë
Ju kurseni: 1.560 Lekë (Përfshirë taksat)
Maska e fytyrës Amethiste Purify Peeling Farmavita Exfoliant (150 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Farmavita janë...
BrandFarmavita StatusiNew
Reviews

No data found

Write a review
Campaign
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 480Lekë
  • 2186Lekë
Vendor