Furnizime shtëpiake

Campaign
Brand
Cmimi
Permasat
Vendor
Në gjendje
4.190 Lekë 3.990 Lekë
Ju kurseni: 200 Lekë (Përfshirë taksat)
Fshesë dore elektrike pa tel -zgjedhja ideale për pastrimin e shtepise. I pershtatshem ne menyre ideale per kuzhine ne situata kur therrmoni sheqer, miell ose produkte te tjera te nje lloji te gjashem. Kapaciteti i rezervuarit : 400 ml për grimca të ngurta dhe...
Në gjendje
2.887 Lekë 2.021 Lekë
Ju kurseni: 866 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse kujdeseni për shëndetin tuaj dhe dëshironi produkte që ofrojnë mbrojtje dhe mirëqenie , blini Doreza Pune JUBA Saten Nitrile Pool dhe shumë produkte të tjera JUBA me çmimet më të mira! Ngjyra: Jeshile Karakteristikat: Finim saten Materiali: Nitril Lloji: Pishinë Doreza...
BrandJUBA StatusiNew
Në gjendje
8.854 Lekë 3.353 Lekë
Ju kurseni: 5.501 Lekë (Përfshirë taksat)
InnovaGoods offers the latest items for your home, such as the Type X Self-Wringing Microfibre Mop Twop InnovaGoods Home Houseware ! Discover a wide range of high-quality products which stand out for their functionality, efficiency and innovative design: lighting, storage, decoration, air...
BrandInnovaGoods StatusiNew
Në gjendje
12.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Bateria për fshesën me korrent G10 / G9 nga Xiaomi do të ndihmojë në zgjatjen e kohës së punës së pajisjes tuaj. Ky burim shtesë energjie do të dyfishojë kohën tuaj të pastrimit, gjë që është e mrekullueshme nëse keni një shtëpi të madhe. Bateria kompakte e lëvizshme që peshon më pak se 1 kilogram mundëson funksionim të shpejtë dhe të lehtë: mjafton vetëm një prekje për ta aktivizuar.
Në gjendje
3.312 Lekë 2.319 Lekë
Ju kurseni: 993 Lekë (Përfshirë taksat)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Liquid detergent Baby Frosch (1500 ml) Eco at the best price. Capacity: 1500 ml
BrandFrosch StatusiNew
Në gjendje
4.072 Lekë 1.741 Lekë
Ju kurseni: 2.331 Lekë (Përfshirë taksat)
InnovaGoods ofron artikujt më të fundit për shtëpinë tuaj, të tilla si Topat për larjen e rrobave pa detergjent Delieco InnovaGoods Pako me 2 njësi ! Zbuloni një gamë të gjerë produktesh me cilësi të lartë të cilat dallohen për funksionalitetin, efikasitetin dhe dizajnin inovativ: ndriçim,...
BrandInnovaGoods StatusiNew
Në gjendje
3.635 Lekë 2.726 Lekë
Ju kurseni: 909 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini leckë mikrofibre Vileda Flip Mop Mikrofibra (45 x 12 cm) me çmimin më të mirë. Ngjyrë: Blu Shumëngjyrëshe Materiali: Mikrofibra Lloji:...
BrandVileda StatusiNew
Në gjendje
10.625 Lekë 3.645 Lekë
Ju kurseni: 6.980 Lekë (Përfshirë taksat)
InnovaGoods offers the latest items for your home, such as the Triple Dust-Mop with Spray Trimoppy InnovaGoods ! Discover a wide range of high-quality products which stand out for their functionality, efficiency and innovative design: lighting, storage, decoration, air conditioning, garden,...
BrandInnovaGoods StatusiNew
Në gjendje
8.854 Lekë 3.353 Lekë
Ju kurseni: 5.501 Lekë (Përfshirë taksat)
InnovaGoods ofron artikujt më të fundit për shtëpinë tuaj, të tilla si leckë me kovë me veprim të dyfishtë Klirimop InnovaGoods ! Zbuloni një gamë të gjerë produktesh me cilësi të lartë të cilat dallohen për funksionalitetin, efikasitetin dhe dizajnin inovativ: ndriçim, ruajtje, dekorim, ajër...
BrandInnovaGoods StatusiNew
Në gjendje
1.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Detergjent rigjallërues për mermer terrakote dhe parket
Në gjendje
2.687 Lekë 2.016 Lekë
Ju kurseni: 671 Lekë (Përfshirë taksat)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Detergent Ariel Básico 55 washes at the best price. Type: Detergent Powdered Format: 55 washes Characteristics: Washing machine safe (cold water only)
BrandAriel StatusiNew
Në gjendje
2.102 Lekë 1.472 Lekë
Ju kurseni: 630 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Mop Head Refill Swiffer Dry (20 uds) me çmimin më të mirë. Kapaciteti: 20 ud Lloji: Zëvendësimi E thatë
BrandSwiffer StatusiNew
Në gjendje
2.760 Lekë
(Përfshirë taksat)
Mbajtja e ujit e bën për veprat e robotëve të pastrimit Vacuum-Mop P. Vjen në ngjyrë të zezë dhe të plotë nga materiali i shumë cilësor dhe rezistent në të njëjtën kohë.
Në gjendje
1.920 Lekë
(Përfshirë taksat)
Pëlhurë për leckë zëvendësuese për Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra.
Në gjendje
1.523 Lekë 453 Lekë
Ju kurseni: 1.070 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Mop Supernet Cotton 140 cm (39 x 9,5 cm) me çmimin më të mirë. Përafërsisht. dimensionet: 39 x 9,5 cm 140 cm Lloji: Mop Materiali: Pambuk...
BrandSupernet StatusiNew
Në gjendje
1.555 Lekë 1.243 Lekë
Ju kurseni: 312 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Detergjent (500 ml) Karcher 12326 me çmimin më të mirë. Aroma: Limon Kapaciteti: 500 ml E përputhshme: Dysheme linoleumi Parket i lyer me...
BrandKärcher StatusiNew
Në gjendje
698 Lekë 179 Lekë
Ju kurseni: 519 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Mop Microfibre (10 x 34 x 10 cm) me çmimin më të mirë. Materiali: Mikrofibër Përafërsisht. dimensionet: 10 x 34 x 10 cm Informacion i...
BrandBigBuy Shtëpi StatusiNew
Në gjendje
2.177 Lekë 1.523 Lekë
Ju kurseni: 654 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Mop Head Refill Swiffer Damp (12 uds) me çmimin më të mirë. Kapaciteti: 12 uds Lloji: Zëvendësimi I lagësht
BrandSwiffer StatusiNew
Në gjendje
700 Lekë
(Përfshirë taksat)
Detergjent, detergjent dhe shkumë shpëlarës për pastrimin e të gjitha sipërfaqeve që lahen dhe të jashtëzakonshme në xhami dhe pasqyra. Itidet 40 Spray formon një shkumë aktive e cila, duke u ngjitur në sipërfaqe, është në gjendje të eliminojë çdo lloj papastërtie. Ai avullon shpejt dhe nuk...
Në gjendje
1.920 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tamponat origjinale nga materiali i cilësisë së lartë të përshtatshme për disa nga modelet e fshesave me korrent të Xiaomi si: G10 K10 1C G9 K10pro, V8, V9, H6, H7 etj. Ato pastrojnë në mënyrë perfekte dhe nuk dëmtojnë dyshemenë. Paketa përfshin 2 dyshekë dhe katër filtra për dispenzuesit e ujit në fshesë.
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Brand
    Shfaq të gjitha (20)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 129Lekë
  • 12000Lekë
Permasat
Vendor