Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
1.990 Lekë 1.190 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
Nr.i peshave qe mund te memorizohen : - Ngjyra : E bardhe Garancia normale : 12 Kodi Ean : Marka : FUEGO Pesha maksimale : 150 kg Materialet dhe peshores : Xham Gramatura e Peshes : 100 g...
Në gjendje
1.920 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shpërndarësi i sapunit me shkumë automatike Xiaomi Mi përdor një sensor të përgjegjshëm infra të kuqe që eliminon nevojën për të prekur pajisjen për të larë duart. Kjo e bën atë një pajisje shumë higjienike për ta vendosur në biznesin tuaj ose në shtëpinë tuaj! Shpërndarësi shpërndan sapun vetëm pas 0,25 sekondash pasi zbulohen duart. Falë përdorimit të Dispenserit të Sapunit, 99,9% e baktereve në duart tuaja vriten! Pajisja është e pajisur me një mikromotor të heshtur që siguron shpërndarje efikase të sapunit. Dispensuesi i sapunit me shkumë automatike Xiaomi Mi funksionon me katër bateri AA që zgjasin 9 muaj. Këto bateri janë të vendosura mirë në pjesën e sipërme, duke siguruar mbrojtje të shkëlqyer nga uji. Falë rezistencës ndaj ujit IPX4, ju mund ta përdorni Dispenserin në banjë ose kuzhinë pa asnjë problem! Përveç kësaj, shpërndarësi i sapunit është bërë nga materiali ABS i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ujit që lejon përdorimin afatgjatë. Dizajni minimalist dhe elegant përshtatet në çdo stil dekorimi.
Reviews

No data found

Write a review