Mjekësi Alternative

Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
1.612 Lekë 1.128 Lekë
Ju kurseni: 484 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni vajin esencial 100% origjinal Arganour mente (15 ml) t'ju befasojë! Ky parfum ekskluziv unisex është ideal si për meshkuj ashtu edhe për femra. Zbuloni produktet 100% origjinale Arganour ! Gjinia: Unisex Kapaciteti: 15 ml Aroma: Eukalipt
BrandArganour StatusiI Ri
Në gjendje
6.387 Lekë 4.031 Lekë
Ju kurseni: 2.356 Lekë (Përfshirë taksat)
Vaji esencial Peppermint Alqvimia (10 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Alqvimia janë bërë për ju. Kapaciteti: 10...
BrandAlqvimia StatusiI Ri
Në gjendje
5.810 Lekë 3.939 Lekë
Ju kurseni: 1.871 Lekë (Përfshirë taksat)
Vaji esencial Orange Alqvimia (10 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Alqvimia janë bërë për ju. Kapaciteti: 10 ml...
BrandAlqvimia StatusiI Ri
Në gjendje
8.048 Lekë 5.080 Lekë
Ju kurseni: 2.968 Lekë (Përfshirë taksat)
Vajrat esencialë Alqvimia Aromatherapy Firming (17 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Alqvimia janë bërë për ju....
BrandAlqvimia StatusiI Ri
Në gjendje
6.412 Lekë 4.047 Lekë
Ju kurseni: 2.365 Lekë (Përfshirë taksat)
Vaji esencial Sweet Dreams Alqvimia (10 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale Alqvimia janë bërë për ju. Kapaciteti:...
BrandAlqvimia StatusiI Ri
Në gjendje
3.500 Lekë 2.699 Lekë
Ju kurseni: 801 Lekë (Përfshirë taksat)
përshkrim i produktit përshkrim i produktit •100% krejt e re dhe me cilësi të lartë •Ekran OLED me ngjyra, Ekran i njëkohshëm për testimin e vlerës dhe pletizmogramin • Rregulloni manualisht drejtimin e ndërfaqes. •Funksioni i alarmit vizual. Kontrolle në kohë reale. •Algoritmi i...
Në gjendje
3.500 Lekë 2.990 Lekë
Ju kurseni: 510 Lekë (Përfshirë taksat)
Veçori e produktit 1.I pijshëm dhe i përshtatshëm 2. Operacioni me një prekje 3. Konsumi më i ulët i energjisë 4. Përkujtues i tensionit të ulët 5.CE0123 ANVISA ISO13485 INMETRO Ekrani: OLED Tensioni i punës: DC 2.2 V ~ DC 3.4V SpO2: Shtrirja e zbulimit: 35% - 100% Saktësia:...
Jashtë stokut
1.525 Lekë 1.068 Lekë
Ju kurseni: 457 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të keni linjën më të mirë të trajtimeve të bukurisë në shtëpinë tuaj me produkte të cilësisë së mirë me një çmim të mirë? Epo, mos qëndroni pa vaj esencial Arganour Mint (15 Ml) ! Gjinia: Unisex Kapaciteti: 15 ml Vetitë: Nenexhik
BrandArganour StatusiI Ri
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 1068Lekë
  • 5080Lekë
Vendor