1.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1990 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 7112

Përshkrimi

 • I papërshkueshëm nga uji: IP67
 • Madhësia e ekranit: 0.86 inç.
 • Koha e karikimit : 2 orë.
 • Metoda e karikimit : USB.
 • Bateria: 80mAh Polymer Lithium-ion.
 • Kompatibel per Android dhe IOS.
 • Pajtueshmëria: Android iOS – Apple.
 • Gjuha: Anglisht.
 • Lloji: Në përdorim në shtëpi të jashtme të papërshkueshëm nga uji me dore.
 • Mund te perdoret nga meshkuj, femra dhe te moshuar.
 • Llojet e gjuheve : Spanjisht, frëngjisht, portugalisht, rusisht, etj.
 • Eshte ne gjendje me 3 ngjyra te ndryshme: e zeze, e kuqe dhe blu.
 • Funksionet: ora e alarmit, kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.

Specifika

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
 • Produkte të ngjashme
 • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase