Home Cinema, TV dhe Video

Campaign
Brand
Cmimi
Vendor
Në gjendje
17.990 Lekë 8.999 Lekë
Ju kurseni: 8.991 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI -ET-32HDV-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 32 REZOLUCIONI - 1366*768 MARRESI INTEGRUAR -DVB-T2/S2 PAL SECAM WIRELESS I INTEGRUAR - JO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI HDMI / USB - PO DALJE OPTIKALE -PO...
BrandElektra Digital signal format systemDVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM
Në gjendje
19.990 Lekë 9.999 Lekë
Ju kurseni: 9.991 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA SMART TV - Po MODELI - ET-W32HDFDS  LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 32 REZOLUCIONI - HD 1366*768 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SISTEMI OPERATIV - ANDROID  WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI;...
BrandElektra Display diagonal32"
Në gjendje
35.990 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 19.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-43FHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 43 REZOLUCIONI - 1920*1080 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID 13.0 WIRELESS I INTEGRUAR - Po TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes43
Në gjendje
22.990 Lekë 10.999 Lekë
Ju kurseni: 11.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin si kurrë më parë me TV 32 Fuego 32EL610ANDT 32" LED HD Smart TV – Porta juaj për shikimin inteligjent dhe me definicion të lartë! Pamje të gjalla HD: Zhytuni në pamjet mahnitëse HD në ekranin e qartë LED 32 inç. Pavarësisht nëse jeni duke ndjekur shfaqjet tuaja të...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
18.900 Lekë 13.900 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
TELEVIZOR AXEN AX32DOT13 | TV 32" LED HD ANDROID HD - 1366 x 768p Skeda Teknike MARKA AXEN MODELI AX32 PANELI LED MADHESIA E EKRANIT 32 REZOLUCIONI HD - 1366 x 768p KONTRASTI MEGA KONTRAST SMART PO SISTEMI...
BrandSëpata Display diagonal32"
Në gjendje
48.000 Lekë 25.999 Lekë
Ju kurseni: 22.001 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-W50UHDFDS  LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 50 REZOLUCIONI - 3840x2160 MARRESI INTEGRUAR - DVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID  WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI; HDMI /...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes50
Në gjendje
74.990 Lekë 43.990 Lekë
Ju kurseni: 31.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni shkëlqimin me televizorin inteligjent LED Elektra ET-65UHDVS-T2S2 65" 4K UHD. Qartësi mahnitëse 4K, veçori inteligjente, dizajn elegant—përmirësoni argëtimin tuaj sot!
BrandElektra Digital signal format systemDVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM
Në gjendje
94.990 Lekë 46.900 Lekë
Ju kurseni: 48.090 Lekë (Përfshirë taksat)
karakteristika e produktit 65'' | Ultra HD 4K | DVB-T2 | Dolby Surround | TV SMART ANDROID
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes65"
Në gjendje
27.990 Lekë 14.990 Lekë
Ju kurseni: 13.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA ELEKTRA KODI 5301000553257 MODELI ET-W40HDFDS LLOJI I PAELIT LED MADHESIA E PANELIT 40" REZOLUCIONI HD 1920 X 1080 MARRESI INTEGRUAR DVB-T2/C/S2 TV SMART PO SISTEMI OPERATIV ANDROID WIRELESS I INTEGRUAR PO TIPI PANELI...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes40
Në gjendje
54.990 Lekë 29.999 Lekë
Ju kurseni: 24.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantoni televizorin LED inteligjent Elektra ET-W55UHDDSV 55" 4K Ultra HD! Shijoni qartësinë mahnitëse 4K, veçoritë inteligjente dhe dizajnin elegant. Ngrini argëtimin tuaj sot!
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes55
Në gjendje
26.900 Lekë 15.990 Lekë
Ju kurseni: 10.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrini përvojën tuaj të shikimit në lartësi të reja me televizorin 40 Fuego LED 40EL610ANDT. Ky televizor inteligjent LED 40 inç është një dëshmi e teknologjisë së fundit dhe performancës së pakrahasueshme. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i filmave, adhurues i lojërave ose thjesht kërkoni...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes40"
Në gjendje
41.990 Lekë 21.500 Lekë
Ju kurseni: 20.490 Lekë (Përfshirë taksat)
TV LED AXEN 39 ANDROID 9 SMART HD DLED TV DVB-T2/C/S2 Fletë Teknike >td >AX MODEL AX49 PANELI DLED MADHËSIA E EKRANIT 39 REZOLUCION HD FREKUNCIA [HZ] 200 HZ KONTRAST DINAMIKE SMART PAS SISTEMI OPERATIV...
BrandSëpata Display diagonal39"
Në gjendje
29.900 Lekë 23.900 Lekë
Ju kurseni: 6.000 Lekë (Përfshirë taksat)
H.265 HEVC HEVC (High Efficiency Video Coding), i njohur gjithashtu si H.265, është një kodek për kompresimin e videos. Është zhvilluar për të dyfishuar efikasitetin e kompresimit të standardit të mëparsh&e... PVR Opsioni që regjistron përmbajtjen që përdoruesi...
BrandVox Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
114.990 Lekë 74.999 Lekë
Ju kurseni: 39.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Wireless : PO Bluetooth : PO Audio : Marresi : DVB-C / T2 / S2 Moduli : CI + HDMI / USB : PO Komponenti : - Kompozit (AV) : - Skart : - Ethernet : PO Dalje Optikale :...
Në gjendje
54.990 Lekë 37.990 Lekë
Ju kurseni: 17.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Smart TV : yes Operating System : SMART TV DLNA : yes Wireless : yes Bluetooth : yes Audio : 20 W Receiver : DVB-C / T2 / S / S2 Module : CI+ HDMI / USB : yes Ethernet : yes Optical Output : yes Maximum Consumption (Watt) : 58 Standby consumption (Watt) : 0.5 Ecological emblem : F Dimensions with holder (LxWxD) (cm) : 1112 x 701 x 264 mm Normal warranty : 24 Ian Code : 5901292518196 System : SMART Brand : TCL Size [inch] : 50" Dashboard : LEDs Definition : 4K Ultra HD Frequency [Hz] : 60 Hz Contrast : Mega Contrast
Në gjendje
68.990 Lekë 31.999 Lekë
Ju kurseni: 36.991 Lekë (Përfshirë taksat)
55'' | Ultra HD 4K | Rezolucioni 3840 x 2160 | Ekrani: Led | Smart Tv ANDROID | DVB-T2/C/S2 Frameless
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes55"
Kurseni deri në 31%
Në gjendje
66.900 Lekë 45.990 Lekë
Ju kurseni: 20.910 Lekë (Përfshirë taksat)
43" (108 cm), 3840 x 2160, HDR10 Pro/HLG, Smart TV, webOS, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0, 2 x HDMI 2.0, USB, LAN, CI, CI+(1.4), SimpLink, VESA 200 x 200
Diagonalja e shfaqjes43"
Në gjendje
35.990 Lekë 18.990 Lekë
Ju kurseni: 17.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MADHESIA E EKRANIT 43'' REZOLUCIONI FULL HD (1920 x 1080) TV SMART Po FREKUENCA 200 Hz DEKODERI DVB-T2 TEKNOLOGJIA E PANELIT LED KONTRASTI Dinamik SISTEMI OS Android PROCESORI Katër bërthamorë RAM 1...
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes43"
Kurseni deri në 25%
Në gjendje
32.990 Lekë 24.900 Lekë
Ju kurseni: 8.090 Lekë (Përfshirë taksat)
32", 1366 x 768p, 2x HDMI, USB, CI+, Dalje audio dixhitale (optike), Konektor satelitor, Dalje kufjesh, Ethernet-LAN RJ-45
BrandPhilips Diagonalja e shfaqjes32"
Kurseni deri në 20%
Në gjendje
53.990 Lekë 42.990 Lekë
Ju kurseni: 11.000 Lekë (Përfshirë taksat)
43", 3840 x 2160, televizor inteligjent webOS, DVB-C/S2/T2, HDMI, USB, RJ-45, Bluetooth, procesor me katër bërthama 4K
Diagonalja e shfaqjes43"
Shfaq një produkt tjetër 20
Campaign
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 359Lekë
  • 219990Lekë
Vendor