STILOGRAF STABILO URBAN SPORTIVE

1.090 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1090 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST5050/10-1-41

Përshkrimi

URBAN SPORTIVE është një gamë e re, argëtuese, shumëngjyrëshe dhe e jashtëzakonshme stilolapsash, ideale për të pimpuar kutinë tuaj të lapsave me dizajnin e saj në modë.

Stilolapsi ka një dorezë të rehatshme të butë dhe jo rrëshqitëse, e cila është e përkryer si për të majtët ashtu edhe për të djathtët.

Ndihmon për të krijuar një shkrim dore të qetë dhe të rregullt.

Maja mesatare nuk njolloset dhe nuk gërvishtet. Për më tepër, stilolapsi vjen i pajisur me një fishek standard boje me bojë blu mbretërore të fshirë.

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase