STILOGRAF STABILO URBAN SPORTIVE

1.090 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 1090 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST5050/10-1-41

Description

URBAN SPORTIVE është një gamë e re, argëtuese, shumëngjyrëshe dhe e jashtëzakonshme stilolapsash, ideale për të pimpuar kutinë tuaj të lapsave me dizajnin e saj në modë.

Stilolapsi ka një dorezë të rehatshme të butë dhe jo rrëshqitëse, e cila është e përkryer si për të majtët ashtu edhe për të djathtët.

Ndihmon për të krijuar një shkrim dore të qetë dhe të rregullt.

Maja mesatare nuk njolloset dhe nuk gërvishtet. Për më tepër, stilolapsi vjen i pajisur me një fishek standard boje me bojë blu mbretërore të fshirë.

Features

Brand
Stabilo
Find similar

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase