STILOGRAF STABILO BEFAB UNI COLORS

1.090 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1090 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST5050/1-1-41

Përshkrimi

STABILO beFab!

Gama e stilografeve janë argëtuese dhe shumëngjyrëshe dhe janë ideale për të zbukuruar kutinë tuaj të lapsit me dizajnin e saj në modë.
Stilografi ka një zonë të rehatshme dhe të butë që nuk rrëshqet, e cila ndihmon për të krijuar një mbajtje të relaksuar dhe një shkrim dore të rregullt.
Përveç kësaj, e gjithë sfera e beFab janë të përputhshme me fishekët standardë të bojës dhe vjen e kompletuar me një bojë blu mbretërore të fshirë.

Specifika

Brand
Stabilo
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase