STILOGRAF STABILO BEFAB UNI COLORS

1.090 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 1090 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST5050/1-1-41

Description

STABILO beFab!

Gama e stilografeve janë argëtuese dhe shumëngjyrëshe dhe janë ideale për të zbukuruar kutinë tuaj të lapsit me dizajnin e saj në modë.
Stilografi ka një zonë të rehatshme dhe të butë që nuk rrëshqet, e cila ndihmon për të krijuar një mbajtje të relaksuar dhe një shkrim dore të rregullt.
Përveç kësaj, e gjithë sfera e beFab janë të përputhshme me fishekët standardë të bojës dhe vjen e kompletuar me një bojë blu mbretërore të fshirë.

Features

Brand
Stabilo
Find similar

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase